Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z waga

29 maj 2011 - 20:24:11

Pisze watek w nadziei że cos sie od Was dowiem...
Od zawsze bylam okragła, w podstawówce i liceum sie troche wyciągnelam.
4,5 roku temu urodzilam i od 4 lat mam problem z narastajaca waga ciała.
Mysle ze to ,że tyjemy jest w genach bo moja mama i siostra sa szczupłe ja niestety mam tendencje do tycia.
Wydaje mi sie że jednym z powodów mojego tycia jest mala ilość ruchu w porównaniu do zjadanych kalorii.
Zauwazylam też u siebie zatrzymywanie sie wody oraz słabe krązenie w kończynach dolnych i poczatki żylaków.
Robiłam ostatnio badanie moczu i wynik był negatywny wiec myśle ze z nerkami jest wsio ok.
Chce jeszcze zrobic sobie badanie hormonalne , ktore moze byc też przyczyna tycia ( mam np krotki 2 dniowy i skąpy okres -uczucie jakby mi zanikał.)
Od jakiegos czasu zaczełam cwiczyc 1 max 2 razy dziennie w domu.Czuje napiecie miesniowe,miesnie ktore kiedys byly a zarosly tluszczem...
Moim utrapieniem sa uda ktore sa w moim przypadku bardzo grube obwód 62cm i nie potrafie z nich schudnąc !
Jakis czas temu smarowalam sie roznymi ''wynalazkami'' wyszczuplajacymi ktore mialy zapobiegac tworzenia sie tkanki tluszczowej w udach.Co najgorsze tłuszcz zaczął osadzac mi sie w ramionach.
Dziś weszłam na wage i jestem załamana ;(
Nie chce brac żadnych produktow przyspieszajacych chudniecie bo duzo ich bralam i one tez spowodowaly rozstrojenie mojego organizmu.
Moj organizm jest taki glupi ze potrafie wazyc 2 kg wiecej wieczorem niz rano i to obojetnie w jakim czasie cyklu.
Myslalam o jakims detoksie.
Macie cos sprawdzonego?

Problem z waga

29 maj 2011 - 20:33:47

Co prawda to nie detoks ale polecam wybrać się na Vacu fIt bieżnia w podcisnieniu super szybko można pozbyć się tłuszczu. ja osobiście byłam bardzo zadowolona więc polecam.

Problem z waga

29 maj 2011 - 20:38:10

moje zdanie jest takie ze cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc. Podam przyklad. Moja mama ma 55 lat, jest za granica, we Włoszech, tam jest dobre jedzenie, makarony same sie domyslacie jak jej zaczelo przybywac kilo. i w koncu wziela sie w garsc , sama zaczela wymyslac cwiczenia, np. pajacyki, brzyszki podskoki , takie tam i cwiczyla po 2-3h dziennie, jak wrocila to od razu bylo widac ze ma super figure. No ale nameczyla sie. A mysle ze kobiecie w takim wieku jest o wiele gorzej schudnac. Wiec Cwicz duzo!:) i duzo pij wody :)

Problem z waga

29 maj 2011 - 21:13:39

Cytat
alusia23
Co prawda to nie detoks ale polecam wybrać się na Vacu fIt bieżnia w podcisnieniu super szybko można pozbyć się tłuszczu. ja osobiście byłam bardzo zadowolona więc polecam.

U mnie to sie nazywa Vacu-line. Tez polecam. Ja w udach mialam 64 cm! Po Vacu (2 tygodnie chodzilam) mialam 59 i zero! cellulitu (obecnie po ciazy tez mam 62:)). Do tego dieta i wiele, wiele ruchu i cwiczen. A, i przede wszystkim zawziecie i wytrwalosc.

Obejrzalam własnie Twoja szafe i mamy wrecz taka sama figure. ;) Ten sam rozmiar i mysle, ze te same problemy. Ja mam rowniez grube uda, nie zaloze mini spodniczki, zawsze za kolano, ew. do kozakow za kolano, bo na kolanie jest taka bulka, prawda? :) w ramionach tez utylam. Bluzki z ciasnymi rekawkami (jak sa sztywne, np. od eleganckiej bluzki) zawsze ucinam, badz powiekszam (jak da rade). Biust mam rowniez duzy (80F/ zalezy od firmy to czasem G). Tez nigdy szczupla nie bylam, tylko jakies 2 lata przed ciaza wzielam sie mocno za siebie. Silownia, aerobik (codziennie), potrafilam siedziec w takim centrum do 8 godzin dziennie nawet, duzo wody pilam, dieta. zero ziemniakow i chleba, nic smazonego. na obiad glownie ryba lub mieso na parze z warzywami lub surowkami. na poczatku bylo ciezko, ale potem stalo sie to normalne. Schudlam wtedy 15 kg, ale wtedy mialam na to wszystko czas - nie bylo dziecka, bylam sama. Teraz dziecko, rodzina i czasu nie ma. :) Tez wciaz narzekam, ale nie mam sily, ani wlasnie za bardzo czasu na odchudzanie, diety i cwiczenia. Poza tym brak kasy na to wszystko (silownia nie jest za darmo, a zdrowe rzeczy tez wiecej kosztuja). Staram sie po prostu choc nie przytyc. Teraz lato, to bedzie latwiej - wiecej ruchu i jak cieplo to sie nie chce tak jesc, takze moze sie uda cos zgubic.. Jednak najbardziej przerazaja mnie te nogi i rece (najciezej to zrzucic). Taka nasza uroda ;) Powodzenia, daj znac jak cos zdzialasz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-29 21:49 przez gochka.

Problem z waga

29 maj 2011 - 22:07:15

Ja z wagą nigdy nie miałam problemu, ale opisze Ci przypadek mojej siostry. Ostatnimi laty miała trochę problemów, które zajadała namiętnie słodkościami i w krótkim czasie z rozmiaru 42 wylądowała w ciuchach rozmiar 48!!! Strach było patrzeć, bo rzadko ją widzę i jak przyjechała, to się przeraziłam.
Ale dziewczyna wzięła się w garść i powiedziała DOŚĆ! Kupiła taki jakby rowerek, gdzie się pracuje i rękami i nogami, odstawiła przekąski, zaczęła jeść śniadania w postaci jogurtu, mniejsze porcje obiadowe i małą kolację wczesną porą. Codziennie wstaje przed pracą, pół godziny poci się na sprzęcie, praca, przerwa w domu na obiad, druga praca, kolacja. Żadnych wspomagaczy, czasami normalnie zje kawałek ciasta i kolację wigilijną w całej okazałości. Nie katuje się głodówkami, dużo pije.
Efekt jest taki, że w ciągu 2 lat straciła około 35kilo, teraz może nawet więcej! Bez problemu mieści się w rozmiarze 40 i nawet w niektóre 38!
Można, ale to wszystko zależy od Ciebie i odpowiedniej motywacji. Nie ma co zwalać na geny, choć życie jest niesprawiedliwe i niektórzy chudzielce mogą jeść bezkarnie i nic im się nie odkłada, choć niestety też do czasu.
Powodzenia i wytrwałości życzę :)

Problem z waga

29 maj 2011 - 22:41:45

Dobrze jest zacząć od detoksu - ja stosowałam LINEA DETOX, zużyłam jedno opakowanie i różnica była kolosalna, skóra cudna, cellulit zanikł i jakaś chętniejsza do odchudzania się zrobiłam :)
Teraz próbuję Mniej Żreć i trochę biegam - efektów niestety nie ma bo musiałam odstawić na jakiś czas bieganie przez kontuzję :( ale myślę nad inną formą fit :) na szczęście już nie tyję :D
Powodzenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-29 22:42 przez Alcia82.

Problem z waga

01 cze 2011 - 06:44:03

Moją zmorą też są uda;/ od połowy czerwca zaczynam chodzić na vacu bike, może coś da. Teraz są różne vacu kapsuły:P właśnie specjalnie dla kobiet, które mają więcej na brzuchu, biodrach i udach. Może to byłoby odpowiednie dla Ciebie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem ,mleczko na slońce