Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

transportery taśmowe

40 minut temu

sprawdzony stomatolog

43 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 18:33:22

Zapisałam się na zajęcia ,dopiero byłam na pierwszych i bardzo mi się podobało:) Wiem że na stepie można wyrobić nogi i wymodelować pupę.Mam pytanie może któraś mama chodzi na takie zajęcia?? Czy są jakieś efekty i po jakim czasie?? Chciałabym zrzucić 10 kg ,chodzę 2 razy w tygodni na 1h oprócz tego nie jem słodyczy i kolację max o 18.

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 19:09:26

jak nie jesz słodyczy i ostatnie jedzienie o 18 i ćwiczysz to schuniesz na 100% ja chodziłam pomogło mi ale teraz przeżuciłam się na kijki nordic walking rewelacja!!!!Codziennie chodze godzine i daje efekty...polecam

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 20:33:29

Jak ja bym chciała się zmusić do jakiegoś ruchu. A tu się nie chce ...

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 21:05:40

cwiczenia na stepie to świetna sprawa:) długo już chodzę na aerobic, ale nie w celach zrzucania kg bo nie mam problemu z nadwagą itp, ale dla przyjemności i fajnie spedzonego czasu:). Faktycznie dobrze wyrabia to mięśnie np na łydkach lub udach. A czy pomaga to schudnąc to nie wiem bo nie chodzę tam w tym celu, ale przypuszczam, że pewnie pomaga z resztą jak każda forma ruchu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-08 21:06 przez precelka.

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 21:38:06

A moze jest jakaś chetna z Warszawy na aqua aerobic bo tak samej mi sie nie chce a chętnie bym poszła :)

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 22:18:07

ja bym chętnie chodziła ale jak nie mam komu zostawić małej to teraz jestem w ciąży i też nici ale z rok temu byłam z 4razy i powiem wam może nie schudłam ale lepiej się czułam

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 22:42:38

Dziewczyny bo ja po godzinie wycisku czuje sie wspaniale :) mimo ze jestem padnieta jestem szczesliwa i rownoczesnie dumna z siebie ze dalam rade do konca. Jescze uznawalam sie za osobe o wiekszych ksztaltach ale jak tam poszlam to mysle ze naprawde pare kg przydalo by sie zrzucic.

step aerobic,któraś mama chodzi ??

08 kwi 2011 - 23:54:59

świetna sprawa takie formy ruchu osobiście również polecam aerobox dla waleczniejszych mamusiek, super sprawa

step aerobic,któraś mama chodzi ??

09 kwi 2011 - 06:51:28

Ja też chętnie poszłabym na takie coś.Póki co ćwiczę sobie w domu na steperze i orbitreku.I faktycznie, nogi i pośladki robią się fajne

step aerobic,któraś mama chodzi ??

09 kwi 2011 - 11:17:28

Ja chodze na aerobic juz miesiac i jestem mega zadowolona ;-) oprocz tego mam diete ,i juz zauwazylam ze znikly mi nierownosci na nogach ( straszne je mialam) , pozatym mam wiecej energii ;-) Ja chodze 3 razy w tygodniu po godzine-chyba ze sa brzuszki to zostaje na dwie godziny ;-)
Takze polecam wszystkim mamusiom ;)
ps.co do dzieci to mam dwojke i tez musze zawsze z mezem kombinowac , bo on w tym samym czasie idzie tez cwiczyc ,ale dajemy rade ;)

step aerobic,któraś mama chodzi ??

15 sty 2012 - 20:26:39

ja jestem w ciazy(pocz 6 mies)i chodze na siłownie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z waga