Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

3 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

majteczki treningowe

02 kwi 2011 - 11:44:33

witam,uzywal ktos majtki treningowe do nauki sikania?zastanawiam sie nad kupnem bo za kazdym razem sciagac i zkladac pampersa to meczace nie tylko dla mnie bo i corcia juz sie denerwuje a w samych majteczkach to znowu nie zawsze zdarze ja nasadzic a nie chce wolac a ja staram sie ja odluczyc juz od pampersow ma 19m bardzo prosze o opinie mam ktore tego probowaly



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 11:49 przez moderator.

majteczki treningowe

02 kwi 2011 - 13:01:24

ja próbowałam,polecam bo są dobre,ściągasz jak majteczki.

ale gdy chcesz całkiem oduczyć od pieluch to nie polecam,bo to niewiele da,wsiąka jak w pampersa,ułatwi życie przy ściąganiu tylko.
moja mała miała półtora roku jak zaczełam ją oduczać od pampersa,kupiliśmy zwykłe majteczki,podkoszulki i do dzieła.
początki były ciężkie,tym bardziej że był to grudzień i nie za ciepło,na początku bywało tak,że co 10-15 minut mokre majteczki i rajstopki,wtedy pod wodę i na grzejnik,schło szybko,mała po 3 dniach zaczeła ładnie wołać,pampers teraz na noc tylko,powodzenia!!

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

majteczki treningowe

02 kwi 2011 - 13:21:49

narazie tak robię majteczki i koszulka,jak cos to pierzemy i na grzejnik(:ja tak sumiennie zaczęłam od wczoraj ale już wcześniej ja sadzałam na nocnik,ale wlasnie myslalam ze sie sprawdza np przy tym ze kanapa nie bedzie mokra czy cokolwiek i ona cala(:

majteczki treningowe

02 kwi 2011 - 13:35:03

trochę nie myślą przy produkcji takich rzeczy,sama ceratka w środku majteczek by wystarczyła,ja takich szukałam jak mała zaczeła naukę i nigdzie nie dostałam,przeszukałam allegro,sklepy typowo dziecięce,pytałam w aptekach,nie ma:(moja mama znalazła w domu 2 takie pary po moim najmłodszym bracie,mają już 14 lat i się sprawdzają:)ja wykombinowałam tak w te najgorsze dni gdy mała łapała i potem gdy już załapała

wziełam majteczki,są takie ceratki na łóżeczka by dziecko nie zamoczyło,wykroiłam ta ceratkę we wzór majtek i przyszyłam wewnątrz,ta cerata nie jest jakaś gruba ale nie jest tak mokro w koło.

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

majteczki treningowe

04 kwi 2011 - 21:34:52

Cytat
wiola1604
ja próbowałam,polecam bo są dobre,ściągasz jak majteczki.

ale gdy chcesz całkiem oduczyć od pieluch to nie polecam,bo to niewiele da,wsiąka jak w pampersa,ułatwi życie przy ściąganiu tylko.
moja mała miała półtora roku jak zaczełam ją oduczać od pampersa,kupiliśmy zwykłe majteczki,podkoszulki i do dzieła.
początki były ciężkie,tym bardziej że był to grudzień i nie za ciepło,na początku bywało tak,że co 10-15 minut mokre majteczki i rajstopki,wtedy pod wodę i na grzejnik,schło szybko,mała po 3 dniach zaczeła ładnie wołać,pampers teraz na noc tylko,powodzenia!!
jak ty to zrobilas ze tak zaczela wolac?ja prosze,tlumacze a moja corcia potrafi zejsc z nocnika zakrecic sie troszke i nasikac,pomocy

majteczki treningowe

04 kwi 2011 - 22:39:27

Ja osobiście nie używałam tych majteczek. Jak mała miała 19 miesięcy, zaczeliśmy sadzać na nocniczek, zwykłe majteczki i podkoszulka. Była jedna wielka masakra przez tydzień - dwa. Wszędzie było mokro co chwile siusiała, ale twardo dałam radę i sumiennie wszystko prałam , wycierałam. Po tym czasie sama załapała. Od razu odrzuciliśmy pampersy, nawet na noc. Kupiłam w aptece ceratki pod prześcierado i było ok. Wszystko trwalo ok. 2 tygodni. Wasze maluchy tez się nauczą - cierpliwości:)

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

majteczki treningowe

05 kwi 2011 - 08:22:29

ale jak tlumaczyc malej ze tak nie wolno bo jak ja do oli mowie to ona spiewa sobie i tak jak bym wogole do niej nie mowila,nie poddam sie jak juz zaczelam

majteczki treningowe

05 kwi 2011 - 08:53:01

Ja używałam pieluchomajtek z pampersa bo przy ściąganiu normalnego denerwowała się córa i ja też a szczególnie w nocy

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

majteczki treningowe

05 kwi 2011 - 09:42:02

u mnie by sie te pielucho majtki raczej nie sprawdzily bo jak sie zsika w pampersa to nawet nie zwraca uwagi a jak jest bez pampersa to odrazu widzi ze jest cos nie tak

majteczki treningowe

05 kwi 2011 - 10:15:50

no chyba ze tak ja na początku w samych majteczkach puszczałam córunie i tak najlepiej

majteczki treningowe

06 kwi 2011 - 16:35:09

Cytat
malynerwus
Cytat
wiola1604
ja próbowałam,polecam bo są dobre,ściągasz jak majteczki.

ale gdy chcesz całkiem oduczyć od pieluch to nie polecam,bo to niewiele da,wsiąka jak w pampersa,ułatwi życie przy ściąganiu tylko.
moja mała miała półtora roku jak zaczełam ją oduczać od pampersa,kupiliśmy zwykłe majteczki,podkoszulki i do dzieła.
początki były ciężkie,tym bardziej że był to grudzień i nie za ciepło,na początku bywało tak,że co 10-15 minut mokre majteczki i rajstopki,wtedy pod wodę i na grzejnik,schło szybko,mała po 3 dniach zaczeła ładnie wołać,pampers teraz na noc tylko,powodzenia!!
jak ty to zrobilas ze tak zaczela wolac?ja prosze,tlumacze a moja corcia potrafi zejsc z nocnika zakrecic sie troszke i nasikac,pomocy


chyba zaczeły jej przeszkadzać mokre majteczki,od kilku dni ładnie woła kupę na nocnik,zastanawiam sie nad tym by na noc tez przestać jej zakładać.
na razie walcze z tym by oduczyć od cyca i już wariuje:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

step aerobic,któraś mama chodzi ??