Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

25 minut temu

Drukarnia

56 minut temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spierzchnięte usta

31 mar 2011 - 23:50:26

Wazelina , Oilian w tubce dość dobry tyle że drogi :)

spierzchnięte usta

01 kwi 2011 - 02:59:07

Powiedz mu, żeby przez kilka minut nie zlizywał. A później ... na zdrowie :)
Nie trzeba długo trzymać na ustach, za to należy smarować kilka razy dziennie aż przestaną pierzchnąć.

spierzchnięte usta

01 kwi 2011 - 07:25:55

u mnie to samo ,syn się oblizywał a ja wieczore zobaczyłam,że az ma czerwone między ustami a brodą(bo ma długaśny jęzorek) kazałam mu się wysmarowac moją pomadką bo często kazałam mu sie smarowac i nic mu nigdy nie było tylko,że mam nivea rózową perłową i sie od niej troszke usta robią różowe i połyskujace ale to nic w domu nikt go nie widzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 07:27 przez maa_dzia.

spierzchnięte usta

01 kwi 2011 - 07:31:57

My smarowaliśmy wazeliną, ale już od jesieni kupuję mu pomadkę NIVEA i sam się smaruje :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

spierzchnięte usta

01 kwi 2011 - 07:59:46

Moja córeczka ma swoją pomadkę z Bebe - przywłaszczyła jedną moją i zwykle rano wyciągam dwie i smarujemy:)
Synek nie za bardzo już daje sobie smarować usta-wiadomo w przedszkolu silnie mu się zakodowało, że pewne rzeczy są tylko dla dziewczyn:), więc czasami się uda, po delikatnej namowie, ale nie jest wtedy zbyt szczęśliwy:)
Moje dzieci nie mają żadnych alergii, więc nie jestem specjalnie ostrożna w takich kwestiach. A pomadkę Nivea czy Bebe polecam również na otarcia noska przy katarze-jedyne co mi pomaga, więc dzieciom też smaruję.

spierzchnięte usta

01 kwi 2011 - 09:45:26

Chapstick jak najbardziej będzie ok (ja uwielbiam wiśniowy), a co do czerwonej budzi to rewelacyjnie sprawdza się emolium krem specjalny.

spierzchnięte usta

01 kwi 2011 - 09:56:54

Właśnie mały wstał po nocy i póki co usta są ładne, zaczerwienienie prawie niewidoczne. Na noc posmarowałam mu Nivea Sos. Po przebudzeniu synek przyszedł i oznajmił że kremu nie ma na ustach i że to nie on go zjadł :)

spierzchnięte usta

10 cze 2011 - 09:11:50

Witam. Jak moje dziecko ma spierzchnięte usta smaruje mu je w domu delikatnie usta kremem Nivea. Powiem wam, że idealnie się sprawdza i doskonale nawilża usta. Nawet sama nim je smaruje. Żadne szminki czy inne specyfiki nie przynosiły pożądanych efektów. Dodam wam jeszcze,że ciekawe wiadomości przeczytałam na stronie http://usta.info.pl/. Wydaje mi się, że i wam się ona spodoba.

spierzchnięte usta

10 cze 2011 - 09:15:55

miód, krem nivea

spierzchnięte usta

10 cze 2011 - 09:21:52

A może Tisane??



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

majteczki treningowe