Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

20 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włoski blond a na zdjęciach rude

27 gru 2010 - 22:03:22

Dziewczyny robie zdjęcia mojemu szkrabowi i denerwuje się bo wychodzi na nich jakby miał rude włoski. W rzeczywistości jest blondynkiem i chciałabym aby na fotkach też tak było. Już nie wiem czy to wina aparatu??? Nie jestem specem fotografem, pewnie to zależy od światła ale często mu tak wychodzą mimo, iż fotki są robione w różnych miejscach... też tak macie???:):):))

Włoski blond a na zdjęciach rude

27 gru 2010 - 22:29:27

jak mój synek był malutki i miał tylko miejscami troszeczkę włosków, też czasem wychodziły w odcieniach rudego, byc moze dlatego ze ma naprawdę jaśniutkie blond. Ale przeszło, teraz widać jaki rasowy blondas z niego, nie przejmuj sie. Zresztą rude włoski też sa fajne :)


a poza tym, weszłam do Ciebie do galerii i synek ma przecież piękne blond włoski!!!
nie wiem o jaki rudy Ci chodzi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-27 22:35 przez adarose.

Włoski blond a na zdjęciach rude

27 gru 2010 - 22:45:26

BIELINKU, mam ten sam problem, na niektórych zdjęciach mój synuś też ma rudawe włoski i brwi. Normalnie ma włoski ciemny blond. Bardzo denerwuje to mojego męża, bo nie znosi rudego..;)

Włoski blond a na zdjęciach rude

27 gru 2010 - 22:52:13

Moja córeczka jak była malutka to robiłam jej zdjęcie do paszportu .Cos okropnego jak zobaczyłam zdjęcie z blond włosków wyszły jej rude.Teraz jak ma dłuższe to widać ze jest jasna blondyneczka,

Włoski blond a na zdjęciach rude

27 gru 2010 - 23:22:52

Mam to samo :)
Drogie Panie kwestia oswietlenia:)

Włoski blond a na zdjęciach rude

25 kwi 2014 - 23:38:07

a ja nie rozumiem wgl takiego podejścia.. piszecie jakby rude było nie wiem jakieś ułomne :/ gorsze czy co
i tak są uczone dzieci od małego , a później się ludzie dziwią, że się dzieci śmieją, bo ktoś ma rude włosy

tak samo można się śmiać bo ktoś jest blondynką HAHAH ubaw po pachy :D
dla mnie kolor jak kolor, każdy równy, nie jeden lepszy drugi gorszy

Włoski blond a na zdjęciach rude

26 kwi 2014 - 10:48:17

Cytat
misialinkaa
a ja nie rozumiem wgl takiego podejścia.. piszecie jakby rude było nie wiem jakieś ułomne :/ gorsze czy co
i tak są uczone dzieci od małego , a później się ludzie dziwią, że się dzieci śmieją, bo ktoś ma rude włosy

tak samo można się śmiać bo ktoś jest blondynką HAHAH ubaw po pachy :D
dla mnie kolor jak kolor, każdy równy, nie jeden lepszy drugi gorszy

dokładnie tez tak myśle.I nikt mi nie powie,że później rosną okropne dzieci i to nie jest wina rodzica!!Tatuś się złości,że dziecko rude wychodzi,a jak tak by się rude urodziło???to co???pewnie by oddał bo nie znosi rudego.Ludzie jesteście dorośli opamiętajcie się,bo krzywdzicie swoje dzieci takim głupim myśleniem!!!

Włoski blond a na zdjęciach rude

26 kwi 2014 - 11:27:26

tatuś zapewne by się wyrzekł rudego syna - bo jakim prawem skoro on nie znosi rudego...

nie ma to jak za problem świata stawiać kolor włosów :/.


Z murzynów też sobie kpicie i tłumaczycie że to diabły wcielone bo czarne ? No i broń losie podchodzić bo jeszcze kolor przejdzie...

Włoski blond a na zdjęciach rude

26 cze 2014 - 11:39:27

Dokładnie - zgadzam się z przedmówczyniami. Takie podejście do rudzielców to tylko wina tego że sami rodzice tak nastawiają swoje dzieci.

Ja się farbowałam w ciąży na rudy i się śmialiśmy, że może małemu się zafarbują hehe

Blond włoski, w szczególności jak jest ich jeszcze mało i są cieniutkie wydają się czasem rudawe - wydaje mi się, że przez to, że tak przebija się jeszcze skóra głowy i ten blond tak przepuszcza.
U naszego synia na słońcu też takie się rudawe wydają a jest blondas.
Nie ma się co spinać i martwić bo jeśli są blond to będą blond.

Włoski blond a na zdjęciach rude

26 cze 2014 - 12:42:00

Cytat
Trojeczka
tatuś zapewne by się wyrzekł rudego syna - bo jakim prawem skoro on nie znosi rudego...

nie ma to jak za problem świata stawiać kolor włosów :/.


Z murzynów też sobie kpicie i tłumaczycie że to diabły wcielone bo czarne ? No i broń losie podchodzić bo jeszcze kolor przejdzie...

Zgadzam się w 100%

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki do rozczesywania włosów