Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najlepszy depilator

27 lis 2010 - 13:59:02

Witam, zastanawiam się nad kupnem depilatora. Jaki model polecacie???
Taki który sprawdziłyście , służy Wam, wyrywa wszystkie włoski, a przy tym jest w miarę delikatny
:))
A i cena do ok. 100zł
Ja się zastanawiam nad tymi modelem :
Braun 2170 a co wy o nim myślicie .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

najlepszy depilator

27 lis 2010 - 14:14:08

Ja mam Baruna Xelle silk-epil ale nie pamiętam dokładnie modelu mam go od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Teraz wszystkie wyglądają tam samo różnią się tylko funkcjami i nakładkami, mój 4 lata temu kosztował 450zł
wygląda tak


najlepszy depilator

27 lis 2010 - 16:10:48

Ja mam taki jak Chrupek tzn z tej serii tylko kolor jasno fioletowy, ma nawet lampkę przez co dokładniej widać. Kosztowł mnie ponad 100 euro a leży w szafie nieużywany :(

najlepszy depilator

27 lis 2010 - 17:16:43

Ja przerabiałam brauna, jakiś starszy model- strasznie szarpał, teraz mam philips Satinell, lepszy ale kurzy się w szafie. Rzadko używam, bo to jeżdżenie godzinami po nogach doprowadza mnie do rozpaczy i bólu kręgosłupa- wolę zdecydowanie wosk u kosmetyczki- pół godziny i całość jak jedwab. No ale nie tak często chodzę, na co dzień i tak maszynka- bo szybciej

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy depilator

27 lis 2010 - 17:36:23

Ja miałam PHILIPS ten z taką nakładką chłodzącą kupiłam kilka lat temu i wtedy kosztował jakieś 400zł...i ani razu go nie użyłam bo jak tylko próbowałam to ciarki mi po plecach przechodziły i go sprzedałam koleżance.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włoski blond a na zdjęciach rude