Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 kwi 2010 - 18:42:56

Oliwki osobiście nie polecam. Mam bardzo suchą skórę,a po oliwce miałam wrażenie, że jest jeszzce bardziej sucha... Używałam kremu Perfecta Mama, po nim skóra wydawała się wcale nie nawilżona. Polecić za to mogę krem Perfecta Mama do biustu, po nim biust nie boli i nie jest aż tak nabrzmiały.
Obecnie stosuję już 3 tubkę kremu Fissan, do kupienia w aptece koszt ok 25zł. Jak dla mojej suchej skóry rewelacyjny bo jest tłusty i czuję nawilżenie przez dosłownie cały dzień a nie przez godzinę co jest dla mnie bardzo ważne.
Obecnie tfu, tfu, tfu rozstępów brak.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 kwi 2010 - 19:25:14

a oliwki w żelu??jaka jest róznica w dotyku???

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

11 maj 2010 - 12:14:50

ja używałam na początku zwykłej oliwki dla dzieci:)...teraz przerzuciłam sie na balsam z oriflame na rozstępy, mam również balsam do kąpieli babydream fur mama i oliwke z tej serii...dostępne są w rossmanie jedynie...niestety mnie tez rozstępy nie ominęły...pojawiły się na udach:( są straszne...bardzo widoczne!;(...czytałam że jeżeli są jeszcze sine lub czerwone to jest szansa ich likwidacji...czy to prawda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-11 12:18 przez MonisiaMalenka.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

11 maj 2010 - 12:37:16

Opracowany z myślą o kobiecie w ciąży. Krem z kwasem foliowym zapobiegający rozstępom wspomaga regenerację struktury skóry osłabioną rozciągnięciem. Wzmacnia i uelastycznia skórę zapobiegając powstawaniu rozstępów. Aktywnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej uniemożliwiając gromadzenie się tłuszczu w miejscach szczególnie narażonych na powstawanie rozstępów (uda, pośladki, brzuch, biust i biodra). Przyjemny zapach w połączeniu z lekką konsystencją preparatu jest idealny dla kobiet w ciąży. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia plam.
Zawiera:
Kwas foliowy - wykazujący silne właściwości regenerujące.
Witaminę E - która zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry jako naturalny czynnik przeciwrodnikowy.
Olej bawełniany - który zapobiega utracie wody z naskórka, silnie odżywia, nawilża i zmiękcza.
Fitokompleks (zawierający aminokwasy, saponiny i alkaloidy np. kofeinę) - przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, wyszczuplający i dotleniający.


Ja używałam tego ale raczej ze strachu przed rozstępami ponieważ nie miałam problemów z nimi związanych przy żadnej ciąży. Więc może to dzięki temu kremowi?? Nie mam pojęcia ale polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-11 12:39 przez elka_kulpa.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

11 maj 2010 - 13:41:20

Ja smarowałam się oliwką i nie mam ani jednego rozstępa:) na brzuchu.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

11 maj 2010 - 14:21:18

słyszałam że pomagają te masażery próżniowe...na allegro są takie;) któraś z was miała?;>

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

11 maj 2010 - 14:56:17

hej,ja smarowałam sie oliwką w żelu Johnson&Johnson i nie mam rozstepów mimo ze przytyłam 32kg,polecam ja bo nie wysusza skóry i utrzymuje sie cały dzien

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

11 maj 2010 - 17:50:48

ja zdecydowalam, ze tylko oliwka, tak w sumie najwiecej osob mi doradzilo jak i sam lekarz, ktory powiedzial mi, ze oliwka w zupełnosci wystarczy, pierwsza kupilam Johnsons w zelu rumiankowa, od 4 miesiaca stosowalam oliwke z zelu Penaten dla kobiet w ciazy teraz na koniec kupilam znowu johnsons jak narazie nie mam ani jednego rozstepu no ale pozostal jeszcze miesiac, do tej pory przytylam 14 kg wiec duzo.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

12 maj 2010 - 08:18:56

ja polecam krem FISSAN miałam ogromne roztepy na piersiach , myslalam ,że czas juz sie pozegnac z pieknymi piersiami i nawet nie ma co marzyc o bikini a tu pomogl mi wlasnie ten krem roztepy zredukowaly sie i prawie ich nie widac ! POLECAM!

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

08 cze 2010 - 13:58:47

Witam drogie Panie:0
Jestem w 21t.c i ostatnio na szafie.pl dziewczyny pisały, że przeciw rozstępom w ciąży dobrze jest smarować brzuszek oliwką. Czy Wy macie jakieś sposoby?

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

08 cze 2010 - 14:09:29

Możesz się smarować oliwką, kremami a jesli rozstępy mają się pojawić, to i tak się pojawią ;)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

08 cze 2010 - 15:15:15

moije znajome jak smarowały sie oliwkąto nie miały rozstepów,natomiast po innych kremach miały.Ja nie mogę sie smarować oliwka bo mam wstręt do niej i za to mam brzuch cały w rozstepach

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

08 cze 2010 - 15:57:22

Smaruj się masuj biegaj rób różne kąpiele a one jak mają być to będą .....
Ja od początku sarowałam się oliwką i kremami nie zwykłymi wydałam na nie kupę kasy a co rozstępy mam aż pod sam biust;/

To jest uwarunkowane genetycznie tylko szkoda ze o tym dowiedziałam się już po wszystkim;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

08 cze 2010 - 15:58:54

ja się nie smarowałam i nie mam rozstępów

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

08 cze 2010 - 16:03:19

Cytat
CHRUPEK
ja się nie smarowałam i nie mam rozstępów

no i masz doskonały przykład że jest to uwarunkowane genetycznie;) szkoda kasy na te kremy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skaczecie na skakance