Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

tabernakula sklep

14 minut temu

zakupy internetowe

39 minut temu

Budowa domu

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

10 lis 2009 - 22:30:20

Wiecie co ja po ciąży to tylko na piersiach miałam rozstępy....a tak brzusio wciągnęło mi się w mig i w ogole wszystko ładnie pięknie.Ostatnio trochę przytyłam(przestłam palić i używam plastrów anty)i kurcze zaczęły pojawiać się te paskudnice:/
Koleżanka poleciła mi krem dla matek w ciąży chyba firmy Perfecta noi co do efektów to zobaczymy bo smarowałam dopiero 3 razy.

Noi Ja smaruje się Oliwką.chociaż ostatnio przyznam się że to zaniedbałam:(

P<S
Gonia25
a ja popelnilam ten blad ze nie myslalam o sobie tylko o dzidziusiu ktore sie urodzi i nie smarowalam sie w czasie ciazy oliwka. i teraz mam! i to na cale zycie.

ale coz, za to synka mam slicznego ! :)


Co ma Oliwka do płodu?Nigdy nie słyszałam żadnych przeciwskazań.Poza tym przecież są kremy dla KOBIET W CIĄŻY tak więć nie mogą szkodzić dziecku.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 lis 2009 - 14:33:58

Dziewczyny, gdyby byly pytania dot. laseru chetnie odpowiem, bo niechcący zdublowałam temat :(

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 lis 2009 - 14:31:34

Czy bardzo Was wysypało :) ? Bo mnie strasznie. Usuwam część z wewnętrznej strony ud laserem- fraxelem. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem ale zaznaczam, że miałam dopiero pierwszy zabieg :)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 lis 2009 - 14:58:26

Cytat
aandzik86
A ja używałam i Ziajki i Dax Cosmetics i rozstępy mam... nie ma reguły jak dla mnie- jak mają się pojawić to czy będziesz czegoś używać czy nie i tak się pojawią, niektóre kobiety nic nie używały i nie mają żadnego...

prawda, ja nie mam, a przytyłam w ciazy 20 kg...

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 lis 2009 - 18:49:49

nie da sie ich pozbyc calkowicie,zostaje polubic "zeberke"

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 mar 2010 - 14:30:30

a opalac sie z czerwonymi rozstepami mozna? nie zostanie taki kolor?

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 mar 2010 - 15:24:24

FISSAN - maść kosztuje około 25zł, pomaga na rozstępy, tylko trzeba codziennie stosować przez jakiś okres;] z czasem bledną rozstępy

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

16 mar 2010 - 10:04:15

A ja polecam krem na rozstępy Perfecta Slim w drogerii Schleker (jakoś tak) jest za 15zł. Jest super,rozstępów na jakiś czas nie widać.
Wiem z własnego doświadczenia.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

18 gru 2009 - 13:36:15

Jestem w ciąży i bardzo chciałabym zadbać również o skórę i biust. Mam pytanie do wszystkich kobiet, które kosmetyki najlepiej radzą sobie z zapobieganiem powstawaniu rozstępów w ciąży. Ja osobiście smaruję się tylko oliwką ale myślę czy nie warto zainwestować w jakiś profesjonalny kosmetyk? Napewno są tutaj mamusie, które mają swoje sprawdzone i myślę, że podzielą się swoim doświadczeniem.
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie mamusie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-18 13:40 przez alusia23.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

18 gru 2009 - 13:44:22

Ja na początku kupiłam sobie jakiś krem profesjonalny, ale pózniej moja ginekolog powiedziała,że oliwka w zupełności wystarczy a rozstępy to kwestia genetyczna. Smarowałam się całą ciąze oliwka naprawdę regularnie i nie miałam rozstępów a przede wszystkim po ciąży miałam gładką ładną skórę. Zużyłam tej oliwki chyba ze sto litrów hehe. Nie mam pojęcia czy pomogło na rozstępy.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

18 gru 2009 - 13:55:56

witaj ja od poczatku ciąży uzywałąm kosmetyków "Perfecta Mama", krem na rozstepy jest rewelacyjny, pieknie przyjemnie pachnie migdałkami jakby czy coś w tym stylu, smarowałam nim i brzuch i piersi...

przytyłam w ciazy 20 kg, miałąm ogromny brzuch ---ale rozstępów nie mam ani jednego :)

nei wiem czy to za sprawą akurat tego kremu czy też moja skóra po prostu zawiera ogromna ilosc kolagenu i jest rozciagliwa, a moze to też dlatego ze u mnie brzuszek powiekszał sie stopniowo od samego początku tj. od drugiego miesiaca rósł widocznie bo juz w drugim miesiacu nie mogła zapiąc spodni...
a wiem ze to u kazdej kobiety wyglada inaczej, po niektórych nawet do 5 miesiaca nie widac icazy a potem nagle buuum wypyca im brzuszek i to moze byc powodem rozstepów, bo skóra nagle zostaje rozciagnięta ....

w kazdym razie polecam ci ten krem
a na stopki równiez krem z tej firmy taki chłodzacy z mieta na stopy i łydki - dawał mi ulge podczas upałów w lecie...

aaaa i dodam że nie sa takie drogie, ten na rozstpey jakies 25-do 30 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-18 13:56 przez tatty_teddy.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

18 gru 2009 - 14:03:20

Cytat
tatty_teddy
witaj ja od poczatku ciąży uzywałąm kosmetyków "Perfecta Mama", krem na rozstepy jest rewelacyjny, pieknie przyjemnie pachnie migdałkami jakby czy coś w tym stylu, smarowałam nim i brzuch i piersi...

przytyłam w ciazy 20 kg, miałąm ogromny brzuch ---ale rozstępów nie mam ani jednego :)

nei wiem czy to za sprawą akurat tego kremu czy też moja skóra po prostu zawiera ogromna ilosc kolagenu i jest rozciagliwa, a moze to też dlatego ze u mnie brzuszek powiekszał sie stopniowo od samego początku tj. od drugiego miesiaca rósł widocznie bo juz w drugim miesiacu nie mogła zapiąc spodni...
a wiem ze to u kazdej kobiety wyglada inaczej, po niektórych nawet do 5 miesiaca nie widac icazy a potem nagle buuum wypyca im brzuszek i to moze byc powodem rozstepów, bo skóra nagle zostaje rozciagnięta ....

w kazdym razie polecam ci ten krem
a na stopki równiez krem z tej firmy taki chłodzacy z mieta na stopy i łydki - dawał mi ulge podczas upałów w lecie...

aaaa i dodam że nie sa takie drogie, ten na rozstpey jakies 25-do 30 zł

Zgadzam sie co do kremu:) ja też skończyłam bez rozstępów i używałam jego:)
tyle ze ja 30 kg przytyłam://



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-18 14:04 przez wiolka_m_21.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

18 gru 2009 - 14:10:36

U mnie również obyło sie bez rozstępów, ale czy to zasługa smarowania?? tego się nie dowiem:)

Jeśli chodzi o preparaty, to na pewno nie ma co przepłacać, bo największe znaczenie tutaj ma rodzaj skóry i jej podatnośc na rozciąganie, a nie cena i firma kremów!

Ja początkowo stosowałam oliwkę, ale zaczęło mnie z czasem denerwować, że wszystko było tłuste i przerzuciłam się na krem z firmy ZIAJA "Mammamia" na rostępy od 4 miesiąca ciąży i mogę POLECIĆ!!!! super się rozsmarowywał i wchłaniał na brzuszku i piersiach, ma również przyjemny zapach, a to wszystko za normalną cenę (15-17zł), bo przy smarowaniu 2 razy dziennie zużyłam sporo opakowań!!!

Trzeba również pamiętać, że smarowanie brzucha czy piersi nie kończy się wraz z porodem, bo np. piersi przy przypływie mleka zwiększają bardzo swój rozmiar, a z kolei skóra na brzuchu wymaga również pomocy w powrocie do poprzedniej formy:)
Ja po porodzie stosowałam ten krem przez 5 miesięcy i brzuch rewelacyjnie wrócił do poprzedniej formy (choć to pewnie również większa zasługa rodzaju skóry):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-18 14:15 przez angis88.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

18 gru 2009 - 14:16:48

Przede wszystkim zwykła oliwka!!
Ja smarowałam się oliwką od początku ciąży i nie miałam żadnych rozstępów:)
Nie warto wydawać na jakieś drogie kremy przeciwko rozstępom,oliwka naprawdę świetnie działa:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-18 14:17 przez Vanilia200.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

18 gru 2009 - 14:20:01

a ja smarowalam oliwka, mialam też ten perfecta mama i na rozstępy i chłodzący do stóp, ale niestety rozstępy mnie nie ominely mam i na udach i na brzuchu...cóż, ale za to mam ślicznego Synka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skaczecie na skakance