Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

28 lip 2009 - 22:14:15

cos na rozstepy?? hmm operacja plastyczna;p ja mam takie rozstepy ze szparagi mozna sadzic i wszedzie brzuch plecy nogi uda posladki pachy piersi ale sie nie przejmuje, mam corcie:))

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

29 lip 2009 - 01:02:21

no wlasnie , to radosc ktora nam daje dziecko przeslania nawet paskudne rozstepy :)


tylko troche wstyd na plaze wychodzic z takim cialem....

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

29 lip 2009 - 07:06:04

no troszke wstyd ale dobry stroj zamaskuje wszystko:)) na szczescie udalo mi sie taki dostac, a poza tym ludzie widzac przy tobbie malutkiego szkrabka rozumieja a bynajmniej staraja sie zrozumiec dlaczego masz na ciele tarke lub miejsce na szparagi

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

23 sie 2009 - 21:34:40

Cytat
Gonia25
czy znacie skuteczne metody na pozbycie sie istniejacych juz rozstepow? stosowalam juz chyba wszystkie kremy i nic nie pomaga :(

Niedługo będę szła na zabieg Bi- one, dam znać ;) Może cyknę fotki przed i po:) Już w środę konsultacja.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

23 sie 2009 - 21:38:58

krem no-scar do kupienia w aptece... możliwe że będziesz go musiała zamówić... ale powinien być dostępny... nie jest za tani bo ponad 30 zł za 30 ml i trzeba go często stosować ale się opłaca...

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 wrz 2009 - 23:32:42

Jestem obecnie w 8 miesiącu ciąży i bynajmniej przez ten okres nie stosowałam żadnego kremu ani oliwki na rozstępy....zresztą po co jak mi wcale one nie wyszły. Zwiększył mi się tylko cellulit na udach i to mnie martwi ale mój małzonek twierdzi że przejmuje się głupstwami (jak to kazda kobieta ;-) )bo on nie widzi żadnego cellulitu na moich udach i twierdzi że sobie cos ubzdurałam.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 wrz 2009 - 23:36:29

Aha...i nie wierzcie drogie Panie w te wszystkie reklamy w telewizji z kremami na rozstępy i cellulit. Są do bani!!!!
Żaden krem nie działa tak naprawdę. Szkoda wyrzucac pieniądze w błoto.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 07:41:23

Jeżeli nie nawilżałąś skóry przed ciążą to w czasie ciąży zadużo Ci to nie pomoże. Po porodzie, jak rozstępy lekko wyblakną polecam krem NO-SCAR!!!

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 08:16:34

ja tam sie rozstepami ani celulitem nie przejmuje, mi wystarczy schudnac, a rozstepy mam gigantycznie i jedyna czesc ciała gdzie ich nie ma to twarzz

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 10:44:10

ja mam juz biale rozstepy,ale mam ich bardzo malo,smarowalalm sie sporadycznie oliwka kremem perfecta mama,ale malo co pomoglo.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 12:03:24

tak mi wiadome od paru lat no i na pewno skuteczne - mikrodermabrazia czyli złuszczanie starego naskórka które zostaje odbudowane na nowo,poczatkowo zabieg wykonywalo sie jedynie na twarzy natomiast w tej chwili w prawie kazdym salonie mozna taki wykonac na calym ciele.Kiedy ja uczlam sie jako kosmetyczka (5 lat wstecz) zabieg ten byl dosc kosztowny tym bardziej ze wykonuje sie go seriami,takze nalezy naszykowac sie na koszta,czas ale rowniez dobre rezultaty ;)
pozdrawiam! warto popytac....

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 12:41:35

Mi nic nie pomogło w czasie ciąży i roztępy mam. Największe miałam na brzuchu i udach. po ciąży stosowałam 2miesiące krem firmy eveline slim extreme3D. serum przeciw rozstępom. Fakt po nim mi tak nie widać już tych rozstępów, nie sa takiego intensywnego koloru i wielkich rozmiarów, ale nadal są. I dochodzę do wniosku że one już pozostaną. Zresztą, bardziej od rozstępów wolałabym schudnąć chociaż te5kg:) Bo mniej się wstydzę rozstępów niż kilogramów dodatkowych:p

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 13:09:08

Cytat
Angelika1982
Jestem obecnie w 8 miesiącu ciąży i bynajmniej przez ten okres nie stosowałam żadnego kremu ani oliwki na rozstępy....zresztą po co jak mi wcale one nie wyszły. Zwiększył mi się tylko cellulit na udach i to mnie martwi ale mój małzonek twierdzi że przejmuje się głupstwami (jak to kazda kobieta ;-) )bo on nie widzi żadnego cellulitu na moich udach i twierdzi że sobie cos ubzdurałam.

ja tez w ciazy nie mialam rozstepow wiec nie smarowalam sie oliwka
pojawily mi sie jednak po porodzie !
wiec radze smarowac sie profilaktycznie bo pozniej zostaja one na cale zycie...

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 13:11:56

Cytat
Laura222bytom
tak mi wiadome od paru lat no i na pewno skuteczne - mikrodermabrazia czyli złuszczanie starego naskórka które zostaje odbudowane na nowo,poczatkowo zabieg wykonywalo sie jedynie na twarzy natomiast w tej chwili w prawie kazdym salonie mozna taki wykonac na calym ciele.Kiedy ja uczlam sie jako kosmetyczka (5 lat wstecz) zabieg ten byl dosc kosztowny tym bardziej ze wykonuje sie go seriami,takze nalezy naszykowac sie na koszta,czas ale rowniez dobre rezultaty ;)
pozdrawiam! warto popytac....

a mozesz napisac ile kosztuja te zabiegi ?
bo gdybym tak zliczyla ile wydalam na te wszystkie kremy ktore i tak sa nieskuteczne to pewnie bym sobie mogla zafundowac taki zabieg ..:)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

14 wrz 2009 - 13:14:45

Cytat
kinius33
Cytat
Gonia25
czy znacie skuteczne metody na pozbycie sie istniejacych juz rozstepow? stosowalam juz chyba wszystkie kremy i nic nie pomaga :(

Niedługo będę szła na zabieg Bi- one, dam znać ;) Może cyknę fotki przed i po:) Już w środę konsultacja.

i co sie dowiedzialas? zdecydowalas sie na zabieg ?jestem ciekawa rezultatow

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skaczecie na skakance