Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 10:43:41

Po kąpieli oliwka, raz dziennie Ziajka mamma mia. Na razie 33 tydzien i brak rozstępów ale nie ma co zapeszac :) Przez miesiąc stosowałam również krem Pharmaceris. Słyszałam o nim dobre opinie. Ale w głębi serca myślę że wszystko zależy od predyspozycji genetycznych więc na pewno nawilżać i uelastyczniać, ale bez szaleństw w kierunku drogich kremów.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 10:49:08

Mam podobne zdanie co iaera stosowałam oliwke przeciw rostępom(chwyt marketingowy jak już oliwka to może być zwykła), ale przesusza skóre.
Krem za AA i chyba tyle, niestety roztępów nie uniknełam.Teraz nie bawie sie w te kremy smaruje balsamem po kąpieli i tyle co ma być to będzie.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 11:09:25

Słuchaj, jeśli masz tendencje do rozstępów to niestety nawet krem za 1000zł nic nie da! ale wiadomo dzięki smarowaniu, masowaniu itp można zapobiedz ilości... ja używałam oliwki bambino i kremów z serii perfecta mama, pharmaceris M tez jest super

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 11:29:47

tak wiem że oliwka jest dobra ale ja jestem uczulona na oliwkę :(
wiem bo miałam oliwkę babydream i z ziaji tez i mam place:( dlatego tylko krem ewentualnie balsam :)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 14:45:01

Polecam rewelacyjny krem tj.preparat zmniejszający istniejące rozstępy PHARMACERIS 75ml Dr Ireny Eris ok 40zł .Używałam go włącznie z kremem zapobiegającym rozstępom150ml ok 35zł tez tej samej linii.Kremy są wydajne i bardzo dobre.Nie mam ani jednego rozstępu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 14:45 przez barb-1.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 14:59:55

A ja polecam perfekta mama swietny krem! Nie mam najmniejszego rozstepu na brzuszku:)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

05 sie 2013 - 23:25:36

Cytat
maadlin
Ja stosuje oliwke w zelu Panaten od 4 mies i nie stety nic nie pomogła. Wiem, że to dziedziczne, moja mama też miała rozstępy więc nie ominęły też mnie :(
kamilapolak tam jest tyle wątków na temat kremów na rozstępy że trudno się doszukac. Mogła bys napisać czy polecasz?

Witaj, oliwka nic Ci nie pomoże tak jak sama zresztą napisałaś. Może tylko i wyłącznie ujędrnić bardziej twoje ciało ale rozstępy nie znikną. Z mojego doświadczenia mogę polecić krem Revitol Stretch Mark cena kremu jest dosyć wygórowana ale efekty są zdumiewające sama korzystałam i mogę spokojnie polecić!! Najtaniej znalazłam na stronie nuvialab.pl tutaj też zamówiłam przesyłka bardzo ekspresowa, nie było żadnych problemów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki na start