Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 paź 2010 - 22:05:46

Ja mam rozstępy z okresu dojrzewania.
Od 4 miesiąca ciąży stosuję codziennie rano krem "pharmaceris " zapobiegający rozstępom.
a wieczorem albo oliwkę na mokra skórę, albo krem "ziajka mamma mia"

Na razie jestem zadowolona.
6 miesiąc i nie pojawiły się nowe. A wydaje mi się, że po tym "pharmaceris" bledną te stare rozstępy.

więc tyle na razie , zobaczymy co będzie potem

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 paź 2010 - 22:41:57

dokładnie, tylko oliwka, w czasie ciąży po dwa, trzy razy dziennie. ja na szczęście nie mam ani jednego rozstępu, ale to może właśnie dzięki smarowaniu, albo genetycznie nie jestem podatna.

ps. a prawdą jest że nie ma nic na już powstałe rozstępy, chyba że operacja:/

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

06 paź 2010 - 16:04:45

No tak, nic ich nie usunie, ale zawsze sobie dobrze pomóc aby mieć ich jak najmniej

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 lis 2010 - 11:02:16

Kolejny mój wątek:)
Dalej się kulam ale zaczynam sie zastanawiać, co poradzic na moje ogromne rozstępy, i ich ogromną ilość juz po porodzie..

Z tego co czytałam to te czerwone rozstepy mozna jeszcze usunąć? Czy którejś z Was to się udało? Jakim sposobem?

Znacie jakies kosmetyki i domowe sposobt które naprawde działają na istniejace juz rozstepy? Splycają je i rozjasniają?
CO POLECACIE?

Jakie były Wasze sposoby na brzuszek po ciażowy? czym go ujedrniałyscie?Czy skóra wróciła na swoje miejsce?

Może znacie jakies super sposoby by być znów piekną po porodzie:)


POMOŻCIE!

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 lis 2010 - 11:07:37

sama chętnie się dowiem a możecie polecić jakieś kremy do biustu?

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 lis 2010 - 11:35:50

dziewczyny kremy te wszystkie przereklamowane buble to nic innego jak chwyt marketingowy :/ nooo tak..niestety - prawda jest taka że należy bardzo dbać o całe ciało,codziennie brać prysznic na przemian zimna/ciepła woda (rano i wieczorem - ujędrnienie) smarować zwykłą oliwką - najlepiej bambino miejsca szczególnie narażone na rozstępy a nie zaszkodzi posmarować całego ciała - nawilżanie,nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie najlepiej kulistymi ruchami w stronę wskazówek zegara i nie należ wcierać ,mocno wmasowywać a już szczególnie w okolicach brzucha (dzidziuś).
kochane jeżeli tego będziecie przestegać OD POCZĄTKU CIĄŻY nie sądzę że będziecie posiadaczkami chociażby jednego rozstępu ;) a wtedy już nie pomogą wam drogie kremy które no niestety nie czarujmy się chirurgami nie są :/
ewentualnie po porodzie i połogu zabiegi laserowe u kosmetyczki - usuną tylko świeży / czerwony rozstęp.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

20 lis 2010 - 19:47:51

No niestety krem na rozstępy nie usunie ich - ale lepiej zapobiegać niż leczyć....

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

22 lis 2010 - 16:12:25

Witam,
Mnie pomogly kremiki firmy MUSTELA 9 miesiecy. Piersi nie bolaly po kremie na biust, a rozstepow nie mam nawet jednego.
Musze dodac ze urodzilam majac 28 lat, a w ciazy przytylam ok 18-19 kg to duzo:). Teraz waże mniej o 2 kg niz przed ciążą i rozstępów nie mam :). Wiem, że te kremy się sprawdzily na moim ciele -może przydadzą się też Wam. Muszę jednak zaznaczyć, że smarowałam się nimi prawie całą ciąże i okres karmienia piersią (rok), czyli nie czekałam aż się pojawią, bo wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć. Jedyny minus to cena tych produktów -choć można je kupić taniej w necie (ja kupowałam przez internet w Sanoe)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-25 15:32 przez paulaw.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

01 sty 2011 - 16:37:51

Ja zaczęłam 9 miesiąc , póki co nie mam rozstępów, zobaczymy co będzie dalej

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

01 sty 2011 - 19:58:26

hey ja używalam no scar i jest do kitu ogólnie wszystko stosowalam ,vishin ,daxs,itd,,,,,,nie ma leku na rozstępy jedynie jakaś plastyka dowiadywałam się dużo na ten temat bo pozbyć sie chcialam tego .......ale nicccc

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

01 sty 2011 - 20:33:27

Ja używam pharmaceris, ziajke od 4 miesiąca a od początku ciąży oliwkę

mam już stare rozstępy z okresu dojrzewania i dlatego wiem, że jestem podatna ...
mam nadzieję, że nowe nie powstaną już - nadal się smaruję i po urodzeniu też będę się smarować

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

11 sty 2011 - 10:49:03

Zgadzam się z opiniami, że wszystkie balsamy o kremy nie są zbyt skuteczne na problem jakim są rozstępy co najwyżej pozwalają utrzymać skórę w dobre kondycji tzn jędrna. Ja po konsultacji skusiłam się zabieg laserem frakcyjnym w jednej z warszawskich klinik Amaya. Pomimo tego, że zabieg nie jest zbyt przyjemny a później zostają ślady na pewien czas, to jednak kiedy znikną już po pierwszej serii rozstępy również są znacznie mniejsze. Według mnie warto się zastanowić nad taką alternatywą.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

21 sty 2011 - 17:02:37

tak chcialam zapytac te mamy ktore maja rozstepy na brzuchu cz biodrach,zblizaja sie wakacje,czy potraficie ubrac sie w 2 czesciowy stroj kapielowy i miec daleko gdzies co inni powiedza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 19:17 przez Katy19.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 10:36:50

tak jak w temacie
pytam bo mam dylemat jest wiele kremów na rostępy dla kobiet spodziewających się potomstwa
Ja jestem w drugiej ciąży :) przy pierwszej stosowałam krem ale juz go nie ma:( niestety
proszę o opinie i nazwy kremu

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

15 lut 2011 - 10:39:36

Ja stosowałam różne kremy. niestety nic nie dały:( Wydaje mi się, że jak ktoś ma tendencje do rozstępów, to mu żadne kremy nie pomogą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skaczecie na skakance