Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

13 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

19 cze 2010 - 23:46:34

:)[embed_image a73a158b934093ea0b84ebd17d1aee25]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-19 23:48 przez Polcia20009.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

28 wrz 2010 - 23:21:30

Ja smaruję brzuszek zwykłą oliwką ;)
Jak na razie nie mam rozstępów , ale mam bardzo mały brzuch .

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 lis 2010 - 09:27:58

możecie mi polecić dobry krem/balsam do biustu przeciw rozstępom? na rynku jest ich tyle, że sama nie wiem który kupić... dziękuję

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 lis 2010 - 10:31:35

Cytat
kamilka1321
Cytat
majka51
Wszystko zależy od genów, te kremy głównie poprawiają humor ;)
zgadzam się..wszystko zależy od genów,choć nawilżać ciało nie zaszkodzi.ja przed ciążą dbałam o skóre,smarowałam się codziennie po kąpieli,podczas ciąży smarowałam brzuszek kremami i oliwką też i do 8go miesiąca był spokój a później rozstępy i tak się pojawiły więc myślę ze jak mają sie pojawić to i tak będą mimi wszelikch kremów i oliwek.


ZDECYDOWANIE prawda. Moj ginekolog (wybitny specjalista zresztą) powiedzial mi wprost-jesli mam ciało uwarunkowane genetycznie to choćbym nie wiem jakie serum i za jakie miliony kupila to i tak będę miała rozstępy a te wszystkie kremy maja tylko działać na moją psychikę...a rozstępy na biuście pojawiły mi się już w liceum (lat temu ..dzieścia) kiedy to zacząl mi dość szybko rosnąć, w związku z tym mam predyspozycje w genach do tych nieladnych kreseczek :D

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

13 lis 2010 - 10:36:17

JA SMAROWAŁAM SIE CHYBA WSZYTSKIM, OD POCZATQ CIAZY ZACZEŁYPOJAWIAC MI SIE ROZSTEPY NA UDACH.. Z CZASEM ZROBILY MI NA UDACH ISTNĄ SIECZKE! POZNIEJ POJAWILY SIE NA PIERSIACH, I POKRYŁY JE CAŁE! DO 8 MSC MYSLALAM ŻE SIE ZTYM POGODZE, ZE PO CIAZY BEDE INWESTOWAC W ICH REDUKOWANIE, ALE WTEDY ZACZEŁY POJAWIAC SIE NA BRZUCHU! I TAK SIE STALO ŻE JESTEM W ROZTEPACH OD KOLAN AZ PO BIUST! CAAAAŁA! U MNIE TO PRAWDZIWY DRAMAT , NIE WIDZIAŁAM KOBIETY W CIAZY CZY PO CIĄŻY KTÓRABY MIAŁA TAKIE ROZSTĘPY CO JA, NAPRAWDE. NIESTETY BYLO TO GWARANTOWANE PRZEZ GENETYKE:( I NAJDROŻSZE KREMY NIE POMOGŁY!:( TAKZE JESLI MAJA BYC TO I TAK BEDĄ! NIE MA SESNU WYDAWAC PIENIADZE NA MUSTELLE KOSZTUJACA PONAD 90ZL.. CZY NAWET ZWYKLY FISSAN ZA 30;/
OLIWKA TO MAX. (bYNAJMNIEJ DLA MNIE PRZY KOLEJENEJ CIĄŻY)..

POWODZENIA!

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 12:56:30

Kochane mamusie. Właśnie przeglądam Google w poszukiwaniu czegoś na rozstępy, które będac w 8 mies mam już wszędzie, gdzie można. Na piersiach, udach, biodrach, brzuszku i zauważylam, że robią się też na pośladkach.
Znalazłam bardzo dobre opienie kremu, które można stosować także w czasie ciąży. Jest dość drogi, ale dużo użytkowniczek pewnego portalu rwierdzi, że działa, a sam producent daje gwarancje zwrotu pieniędzy nie zadowolonym klientom. Chodzi o Revitol Stretch Mark koszt to ok 140zł za 120ml produktu.
A to opis
Revitol Stretch Mark skutecznie redukuje rozstępy i nadaje im koloryt skóry,
regularne stosowanie kremu zapobiega pojawieniu się nowych rozstępów,
produkt zwiększa produkcję kolagenu i elastyny,
podnosi elastyczność skóry,
idealny do redukcji rozstępów, które pojawiły się w trakcie ciąży,
w pełni naturalny, bezpieczny i skuteczny,
bez przeszkód może być stosowany przez kobiety w ciąży,
nie wywołuje skutków ubocznych,
krem na rozstępy, który naprawdę działa,
produkt cieszy się od wielu lat znakomitą marką w Stanach Zjednoczonych,
90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia!

A to stronka http://www.vitalab.pl/20,revitol-stretch-mark.html?utm_source=blogvita&utm_medium=baner&utm_content=post&utm_campaign=revitol-stretch-mark

Co myślicie? Używała może któraś?

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 13:12:37

Witam , może nie używam tego kremu , ale wiem jedno te kremy nic nie dają, ja będą w ciąży pod koniec miałam rozstępy w tych samych miejscach co ty rozpaczliwie poszukiwałam pomocy, jakiś genialnych kremów, i dałam się skusić na krem innej marki również drogi z przesyłką wyniósł mnie ok.150 zł, i nic nie dał rozstępy dalej się pojawiały, powiedziałam o tym swojemu lekarzowi, a on na to "Skóra każdej kobiety jest inna, po prostu u nie których kobiet skóra jest podatna na rozstępy i nic tego nie zmieni "i teraz po urodzeniu rozstępy dalej są, ale już delikatnie same bledną, więc jeżeli już ci tyle rozstępów się pojawiło, to raczej nic ci już nie pomoże, a za tą kasę lepiej coś dzidzi kupić:)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 13:26:10

ja powiem tak... nie zapobiegniesz... ja nie mialam rozstepow... przytylam 28kg ale... gdy zaczelam chudnac obecnie -33kg... rozstepy mam wszedzie, lekki nadmiar skory, wstyd ale chyba trzeba nauczyc sie z tym zyc...

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 13:33:58

Oj kobitki dołujecie mnie :)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 13:45:29

oska nie nauczyć się żyć tylko ćwiczenia kochana, ćwiczenia :P a nic zwisać nie będzie. Brzuszki, rower, hantelki i dawaj ;)

a rozstępny są ale bledną z czasem :) da się z nimi żyć ;)

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 14:28:46

Moja kosmetyczka powiedziała mi kiedyś, że NIE MA ŻADNEGO SKUTECZNEGO KREMU na rozstępy. Sa jedynie takie, które zmieniają ich koloryt, ale są drogie i trezba je stosować cały czas ;(

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 14:31:49

ja na szczescie mimo,ze przytylam 20kg w ciazy,,,to nie mam rozstepow.
Stosuje oliwke dla cieci na cale cialo od kilki lat a w ciazy w szczegolnosci!
Polecam wszystkim mamusiom w ciazy.
Naprawde sa efekty

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 14:44:36

Cytat
maadlin
Kochane mamusie. Właśnie przeglądam Google w poszukiwaniu czegoś na rozstępy, które będac w 8 mies mam już wszędzie, gdzie można. Na piersiach, udach, biodrach, brzuszku i zauważylam, że robią się też na pośladkach.
Znalazłam bardzo dobre opienie kremu, które można stosować także w czasie ciąży. Jest dość drogi, ale dużo użytkowniczek pewnego portalu rwierdzi, że działa, a sam producent daje gwarancje zwrotu pieniędzy nie zadowolonym klientom. Chodzi o Revitol Stretch Mark koszt to ok 140zł za 120ml produktu.
A to opis
Revitol Stretch Mark skutecznie redukuje rozstępy i nadaje im koloryt skóry,
regularne stosowanie kremu zapobiega pojawieniu się nowych rozstępów,
produkt zwiększa produkcję kolagenu i elastyny,
podnosi elastyczność skóry,
idealny do redukcji rozstępów, które pojawiły się w trakcie ciąży,
w pełni naturalny, bezpieczny i skuteczny,
bez przeszkód może być stosowany przez kobiety w ciąży,
nie wywołuje skutków ubocznych,
krem na rozstępy, który naprawdę działa,
produkt cieszy się od wielu lat znakomitą marką w Stanach Zjednoczonych,
90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia!

A to stronka http://www.vitalab.pl/20,revitol-stretch-mark.html?utm_source=blogvita&utm_medium=baner&utm_content=post&utm_campaign=revitol-stretch-mark

Co myślicie? Używała może któraś?

pisałam na szafie o tym kremie

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 15:47:08

Ja stosuje oliwke w zelu Panaten od 4 mies i nie stety nic nie pomogła. Wiem, że to dziedziczne, moja mama też miała rozstępy więc nie ominęły też mnie :(
kamilapolak tam jest tyle wątków na temat kremów na rozstępy że trudno się doszukac. Mogła bys napisać czy polecasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 15:48 przez maadlin.

ROZSTĘPY - wszystko na temat.

02 wrz 2010 - 16:46:14

ja mam po ciąży i z nimi żyję :) bo inaczej się nie da hehe ,chyba ,że laserowo da jakieś efekty nie wiem....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skaczecie na skakance