Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY WIELORAZOWE - OPINIE

05 mar 2013 - 11:08:24

ja tez wrocilam do wątku, bo przekonalam sie do wielorazówek ;)
na razie mam jakies chinskie z allegro, ale jak kiedys przypadkiem wygram w totka ;) to zakupię sobie lepsze, kiedys nie wyobrazałam sobie uzywac wielo, teraz coraz dziwniej patrzy mi się na jedno- przeciez to takie proste!
To nie tetry z czasów naszych mam, które trzeba było gotowac prac prasowac i śniły się po nocach ;)
uzywanie wielorazówek jest dla mnie bardzo łatwe, ciesze się że się tak szybko "nawróciłam" No i nie wspomne o tym że wielorazówki są o wieeeele ładniejsze

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

PIELUCHY WIELORAZOWE - OPINIE

05 mar 2013 - 11:22:29

[Msarnecka już nie używamy pieluszek, czasem na noc lub jak jedziemy w dalszą podróż. mieliśmy ok 6wkładów + jak nie wyschły lub się skończyły wkładałam pieluchę tetrową do środka, później już tylko tetrę, bo szybciej schnie, można ją prać w 95st i jest bardziej chłonna. 3pieluszki wystarczały nam na cały dzień. Gabryś robił siku tak ok 3-4 razy w ciągu dnia, czasem biegał bez pieluchy, a czasami wymieniałam tylko wkład, bo przecież mikro-polar i tak pozostaje suchy. Lepiej jednak mieć więcej, tzn wygodniej :)

PIELUCHY WIELORAZOWE - OPINIE

29 mar 2013 - 19:20:50

Dziewczyny, jeśli potrzebujecie rady mamy pieluszkującej wielorazowo, chętnie pomoge:) pieluszkuję juz drugie dziecko w ten sposób- syn szczęśliwie odpieluszkowany juz;)
Mam troszkę rożnych pieluszek, wiec chetnie napisze opinie na ich temat. Tylko przepraszam, was, żadko tutaj zagladam - jestem na wychowawczym z dwojką maluszków i szyję ile dam rade;) więc najlepiej piszcie na email: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Super,że rośnie grono mam wielo pieluszkujacych- tylko uwaga, to uzależnia :D:D

Wesołych Świąt :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża - jaki balsam do ciała i na rozstępy?