Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 12:08:34

Witam Drogie Pani.
Moja mała ma się urodzić za nie całe 2 tyg i chciała bym zacząć zakupować dla niej kosmetyki tj oliwka, krem do buźki i rączek na mróz, krem przeciw odparzeniom, płyn do kąpieli itd. Znalazłam w ofercie Rossmann linię kosmetyków pielęgnacyjnych dla niemowląt. Mają fajne ceny w porównaniu ze sklepowymi. Np krem do buzi i rączek na mróz i chłód za nie całe 4zł 75ml a na allegro w promocji jest za prawie 11zł. Są też w dużo niższych cenach włąsnie z firmy BABYDREAM te kosmrtyki które wymieniłam. Chciała bym się dowiedzieć czy któraś ich używa dla malca i czy są warte zachodu

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 12:16:52

Ja kupowałam krem ochronny na zimę byłam zadowolona, chusteczki rowniez kupowalam i rowniez byłam zadowolona, z reszta nie wiem:)))

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 12:18:45

Czy któraś jeszcze miała z nimi do czynienia ?

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 12:26:47

Witaj!
Niestety nie miałam tych kosmetyków dla synka!ja używałam oliwki Bambino,potem płyn do kapieli i krem do ciała i buźki Emolium (bo młody miał Atopowe Zapalenie Skóry),a jak już mu przeszło to mamy mydełko bambino do mycia a smaruje go balsamem Johnsona(jak dla mnie rewelacja!)

[embed_image cbd39349210d15873c686f1228cd3019]

Uploaded with ImageShack.us


Zima kupuje

[embed_image 7beb8348645256826719b7aec97c0832]

Uploaded with ImageShack.us

lub zwykły bambino

[embed_image 532df7963fe0bdd45f90bf724d01fe5c]

Uploaded with ImageShack.us

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 12:34:47

zwykle bambino rowniez uzywam:)))) do smarowania ciałka uzywamy oillan kupowany w aptece lub nivea balsam do ciała.

do kapieli róznie ale córcia ma juz 2 lata i zadnych problemów ze skórką więc w tej kwestii moge szaleć:)) obecnie konczy się nam plyn do mycia cialka i wlosow 500 ml w biedronce 14 zl z hakiem... a w kolejce czeka bobini czy siakos tak.

za to mamy problem z szamponem nie mogę dobrac córce odpowiedniego ma loczki i po kazdym umyciu tzw siano na glowie, zaczelam jej smarowac wlosy odzywska loreal elseve ze splukiwaniem i jest poprawa, ale gdyby ktoras mama polecila dobry szampon bylabym wdzieczna:)

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 12:39:09

Moja też ma loczki, ale nie ma siana ;) Używamy szamponu Hippa.

Z Babydream miałam tylko wkładki laktacyjne, nie wiem jak wypadają w porównaniu z innymi bo innyc nie używałam, ale chyba kiepsko. Dziecku bym nie kupiła ich kosmetyków, przynajmniej na początku. Wolę sprawdzone firmy.

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 12:50:32

Wydaje mi się, że wszystko trzeba sprawdzić. Ja używam chusteczek nawilżonych tej firmy i jestem zadowolona i z jakości i z ceny.
I myślę, że nie ma co tutaj mówić o jakości tańszych kosmetyków, bo to zależy od dziecka. Moja córka miała na przykład uczulenie na johnsonna- wszystkie rodzaje.

Osobiście bardzo lubię kosmetyki nivea-płyn do kąpieli i balsam do ciała (dużym plusem jest pompka, która ułatwia smarowanie).
Na zimę miałam PERFECTA na każdą pogodę.
Lubimy też ZIAJKĘ- płyn kolorujący wodę (dla starszych dzieci) i balsam do ciała od pierwszego dnia.

Sama również muszę sprawdzić kosmetyki BABYDREAM.

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 13:00:09

Ja również używałam chusteczek nawilżanych BabyDream i byłam zadowolona. Teraz mam Bambino i też są fajne.Używam też kremu Bambino:jeden ochronny, drugi pielęgnacyjny oraz mydełka - jak dla mnie ta firma jest super i cenowo bardzo przystępna!

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 13:04:27

u nas od urodzenia było oilatum a do pupy chusteczki pampersa

na dwór gdy było zimno wystarczył zwykły krem bambino

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 13:14:11

No właśnie jest sporo tańszych firm: nivea, bambino (czyli też nivea), ziajka itp., któe są jednocześnie sprawdzone już przez kogoś i mają dobre opinie ;) Warto zasięgnąć opinii położnej, np. w szkole rodzenia. Nam to wiele pomogło, np. nie kupowaliśmy Johnsona ani Pampersów, które podobno bardzo często uczulają malutkie dzieci. Na początku nie ma co eksperymentować, przynajmniej takie jest moje zdanie.
Ja kupiłam na początku:
mydełko i oliwkę Bambino,
krem na każdą pogodę Nivea (na który potem córka reagowała alergicznie i lekarz nas wyśmiał że nie mieszkamy na Syberii żeby smarować dziecko czymkolwiek - chociaż córka z grudnia i w grudniu u niego byliśmy, więc potem już nie używaliśmy niczego takiego),
Sudocrem na wszelki wypadek
puder Linomag (maść podobno lepsza)
pieluszki Huggies (Pampersy Newborn często uczulają, wszelki pampersy powodowały odparzenia u mojej córki)
chusteczki Dzidziuś - wtedy wygrywały w rankingach i miały najmniej chemii
i jeszcze różne inne kremy, które potem się nie przydały, np. Nivei, Bambino.

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 13:16:15

Moim zdaniem dla noworodka, najlepsze kosmetyki są dobrych i sprawdzonych firm.
Synkowi zanim sie jeszcze urodził kupiłam wszystkie potrzebne kosmetyki z Nivea Baby, chusteczki, płym do mycia ciałka i włosków, krem na odparzenia, krem do ciałka, oliwkę, mydełko. Po jakims czasie kupiłam mu płyn do kapieli Nivea baby i krem na dwór bambino.
Z Ziajki miał równiez płyn do kapieli, krem ochronny i były super. Co do baby dream kupuje od jakiegoś czasu chusteczki nawilżane i są super.
:)

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 13:23:11

ja mialam tylko chusteczki tej firmy i nie bylam zadowolona byly za suche , z innymi kosmetykami nie milalam do czynienia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 13:23 przez alusia23.

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 14:07:19

Bardzo Wam dziękuję

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 15:02:57

ja używałam kosmetykow baby drem i jestem zadowolona ;) ale na odparzenia preferuje sudokrem ;) aha pampersow babydrem nie uzywalam

Cytat
alusia23
ja mialam tylko chusteczki tej firmy i nie bylam zadowolona byly za suche , z innymi kosmetykami nie milalam do czynienia
owszem sa suche ale natłuszczone a nie jak reszta wilgotne. mi to akurat bardzo odpowiadalo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 15:05 przez pipiruga.

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM

07 paź 2010 - 15:28:21

ja natomiast dla mojego małego kupowałam całą wyprawkę pielęgnacyjną PENATENA i używam jej do dizisiaj. Moim zdaniem rewelacja! ale tylko niemieckie, bo polski odpowiednik niestety nijak się ma do niemieckiego penatena:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obcinanie paznokci u dzieci