Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny, mam pytanie, czy można farbować włosy kiedy karmi się piersią??? proszę o odpowiedzi bo mam ochotę coś zrobić z włosami i mam straszne odrosty po ciąży bo w trakcie nie chciałam farbować (choć wiem, że opinie są różne)

można farbować włosy w ciaży i karmiąc piersią farba nie przedostaje sie w żaden sposób do mleka matki:)

Ja farbowałam w ciazy i teraz sie przymierzam :o) ale musze sie wstrzymać bo przez karmienie strasznie mi wypadają,wiec czekam az sie nieco wzmocnią.

Ja farbowałam i w ciąży i w czasie karmienia. Farba nie ma żadnego wpływu na proces laktacji.

Ja też farbowałam i w ciązy i podczas karmienia :)

ja w ciąży nie farbowałam a teraz karmię piersią i już 2 razy farbowałam. strasznie mi wypadają ale nie mogłam patrzeć już na odrosty po pierwszym farbowaniu

Cytat
ilmina
Ja farbowałam i w ciąży i w czasie karmienia. Farba nie ma żadnego wpływu na proces laktacji.

Ja w pierwszej ciąży farbowałam i w ciąży i jak karmiłam.
Teraz była w drugiej ciąży i też farbowała,i karmię piersią przymierzam się do farbowania,bo już mam odrosty.

ja też farbowałam zarówno w ciąży jak i teraz gdy karmię, czytałam że nie ma przeciwwskazań,a lekarka też nie zabraniała:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki ZIAJA