Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki szampon uzywacie dla roczniaka

03 wrz 2010 - 12:32:51

My stosujemy Johnsons&Johnsons . Tylko on corki nie szczypie...
Bobini ladnie pachnial ale baaardzo szczypal ja w poczka jak cos nalecialo:(

Jaki szampon uzywacie dla roczniaka

03 wrz 2010 - 13:08:57

Cytat
hastianna
Ja od urodzenia synka myje w żelu clorane razem z główką, jest delikatny nie podrażnia skóry a włoski są po nim super .Jest bardzo wydajny
To tak jak ja!!! Uzywalam go kilka lat temu dla starszej Wiki i teraz dla Gabi tez.Dodam tez ze krem do twarzy z tej serii jest tez rewelacyjny na ciemieniuche(schodzi po pierwszym zastosowaniu),a i buzka po nim tez jest super gladka i slicznie dzieci po nim pachna:)
Clorane stosowalam dla Wiki tak do ok.1,5roku a teraz kupuje jej Johnsons&Johnsons (rumiankowy lub lawendowy) z Gabi pewnie bedzie podobnie.

Pikpok sprobuj z clorane mysle ze powinno pomuc, a cena jest podobna do oilatum lub nawet ciut nizsza.

Jaki szampon uzywacie dla roczniaka

03 wrz 2010 - 16:14:00

ja dla corki uzywam od urodzenia BAMBINO Z WITAMINA B3 jestem mega zadowolona i szampon tez nie drogi bo 8zl polecam

Jaki szampon uzywacie dla roczniaka

03 wrz 2010 - 18:05:54

Cytat
nowa_fryzura
Cytat
hastianna
Ja od urodzenia synka myje w żelu clorane razem z główką, jest delikatny nie podrażnia skóry a włoski są po nim super .Jest bardzo wydajny
To tak jak ja!!! Uzywalam go kilka lat temu dla starszej Wiki i teraz dla Gabi tez.Dodam tez ze krem do twarzy z tej serii jest tez rewelacyjny na ciemieniuche(schodzi po pierwszym zastosowaniu),a i buzka po nim tez jest super gladka i slicznie dzieci po nim pachna:)
Clorane stosowalam dla Wiki tak do ok.1,5roku a teraz kupuje jej Johnsons&Johnsons (rumiankowy lub lawendowy) z Gabi pewnie bedzie podobnie.

Pikpok sprobuj z clorane mysle ze powinno pomuc, a cena jest podobna do oilatum lub nawet ciut nizsza.

Dziękuję.Właśnie zakupiłam go w aptece i dzisiaj robię próbę generalną:)

Jaki szampon uzywacie dla roczniaka

30 lis 2010 - 22:14:44

CHRUPKU a gdzie kupowałaś ten szampon Bubchen?Bo ja też dostałam od jednej z mam jako gratis i bardzo mi pasuje,a nie mam co pytać tej właśnie mamy ,bo ona mieszka w Niemczech i tam go kupuje.Ja szukałam w necie ale nie chciałabym kupować przez wysyłkę bo szkoda kasy.Czy jest dostępny w jakiejś sieciówce typu Rossmann czy coś w tym stylu?
Może któraś z mam też coś wie na ten temat.
Pozdr:)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farbowanie włosów a karmienie piersią