Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

04 lip 2010 - 13:44:30

Witam Mamusie:)
Mam 22 miesięcznego synka, używam dalej kosmetyków dla niemowląt Nivea baby i oliwke bambino, nie jestem pewna czy są one nadal odpowiednie dla prawie dwuletniego dziecka.
Jakich wy uzywacie kosmetyków dla Waszych ponad rocznych szkrabów?

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

04 lip 2010 - 13:51:34

dla mojego 19m synka używam szampon z Hipp, natomiast płyn do kąpieli z Rossman. Kupiłam mu kiedyś Bobini i niestety dostał liszajki na rękach.

pozdrawiam

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

04 lip 2010 - 14:39:23

my także używamy szamponu, płynu do kąpieli i oliwki Hipp :)

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

04 lip 2010 - 14:54:33

Ja kąpie mała w Emolium lub oilatum nie smaruje jej wtedy już niczym jedynie na słońce to kosmetyki z Musteli i emoilium do pupy używam Nivea SOS boje się zmieniąć kosmetykow bo ma lekko atopową skorę

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

04 lip 2010 - 20:59:41

ja uzywam dla mojej 24 miesiecznej corki od poczatku niwei i nie mam zamiaru zminiac skoro jej słuzy...

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

04 lip 2010 - 21:15:00

Ja dla swoich dzieciaczków(2,5 roku i 1 roczek) używam kosmetyków Nivea Baby i też nie zamiarzam zmieniać na coś innego.

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

04 lip 2010 - 21:32:08

Cytat
agawar
dla mojego 19m synka używam szampon z Hipp, natomiast płyn do kąpieli z Rossman. Kupiłam mu kiedyś Bobini i niestety dostał liszajki na rękach.

pozdrawiam
moja córa(21 miesięcy) po kąpaniu w płynie Bobini dostała wysypkę,obecnie tez uzywam kosmetyków Nivea.

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

05 lip 2010 - 22:27:49

Widzę, że chyba kosmetyki Nivea mają najlepszą opinię wśród mam:)

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

06 lip 2010 - 11:14:02

krem bambino na twarzyczkę, na dupcię jak nie ma potrzeby to nic (jak nie ma zaczerwienienia),na ciało tez nic jak nie ma takiej potzreby....
synek (prawie2,5 roku) jest alergikiem więc jak ma jakieś plamy to krem F18 VIOLA,emolium itp, do kapieli : od czasu do czasu olejek lub emulsja emolium,szampon Johnson.
młodszy ma teraz niecały rok i uzywamy tego samego,a oliwki uzywaliśmy tylko przez pierwsze 2 miesiące!

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

06 lip 2010 - 11:37:22

ja uzywam dla mojej 24 miesiecznej corki od poczatku niwei i nie mam zamiaru zminiac skoro jej słuzy...



Kosmetyki, jak również środki piorące należy zmieniać dość często, a nawet za każdym skończonym opakowaniem, każdy alergolog tak poradzi. Nawet jeśli dzieci nie maja odczynów i problemów alergicznych, to nigdy nie wiadomo czy w któryms momencie nie uczuli jakis składnik. A zasada jest taka,że jesli długo używa się tego samego kosmetyka to często dzieci uczulaja się na niego.
Mój syn miał do 1 roku życia miał dośc soprą alergię, najpierw pokarmową, póżniej równiez na kosmetyki, na szczęście trafiliśmy do świetnego lekarz, który nam pomógł i to on dobierał nam środki do pielęnacji, za każym razem inne....

Jakie kosmetyki dla dwulatka?

06 lip 2010 - 14:59:34

Witam, ja uzywam do kąpieli oilatum,żadnych balsamów już nie potrzebuję, włoski myje szamponem bambino,dupci już nie smarujemy, chyba że jest podrażniona to sudocrem, a do buzi zimą to krem ochronny bambino, a teraz na słońce to dax 30.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

higiena buźki