Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

11 minut temu

Sklep internetowy

56 minut temu

Biznes

59 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki laktator?

14 gru 2010 - 23:29:46

Avent miałam i w 100 % moge polecić.

Jaki laktator?

14 gru 2010 - 23:35:43

Ja miłam zwykły ręczny Baby Ono równiez polecam, mleczko leciało ciurkiem:)

Jaki laktator?

14 gru 2010 - 23:41:10

mialam medele,zreszta mam w dalszym ciagu i uwazam jest the best,nie wiem jak inne bo nie probowalam

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 00:16:55

Dziewczyny a jakie są ceny tych laktatorów?
Misia27 miałaś Avent ręczny czy elektryczny?

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 08:39:07

Nie kupuj na zapas, ja w ogóle nie potrzebowałam. Jak się okaże niezbędny, ktoś ci skoczy do apteki.
I broń Boże nie kupuj takiego
[embed_image c7ff590c2aad350a1ba9bc8678ff0902]
kosztuje ok 10 zł a nawet tyle nie wart, ręcznie odciągniesz lepiej niż tym szmelcem.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 08:55:19

Fakt myse ze nie warto kupowac "na zapas" zwłaszcza ze teraz w razie potrzeby w kazdej aptece a nawet hipermarkecie znajdziesz laktator.
Znam wiele przypadkow gdy laktatory byly kupowane przed podorem ( i to te z gornej półki ) i od razu mamy twierdziły ze sa do bani - nie pomyślały o tym ze po urodzeniu o mleczko trzeba troche "powalczyc" , laktacja musi sie unormowac a organizm przyzwyczaic. Bywa ze zanim sie wszystko "rozkula" to mama kupuje juz ktorys tam laktator bo własnie jego obarcza wina a to czesto nie prawda .
Na poczatek polecam kupic cos taniego w stylu BabyOno i sprawdzic czy sie wogole przyda,zalozycielka tez moze poczatkowo zainwestowac w cos tanszego chocby dlatego ze nie wiadomo jak malec zareaguje na sama butelke .Ja uzywałam Aventu recznego i moge polecic. Mam kolezankę ktorą elektryczna medela "kopała" wiec dla mnie to niewypał.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 08:56:28

ja mialam z canpol babies reczny i mi sie zepsul:)nie ciagnelo pozniej tak jak trzeba;/

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 09:32:33

Ja odciągałam często pokarm bo miałam go aż nadto i u mnie sprawdzał się na początku ręczny gdy miałam tylko małe złogi... ale gdy zaczął się pojawiać stan zapalny kupiłam elektryczny :) teraz musiałam odstawić pierś bo Mały ma jakąś skazę ;( i nie wiemy od czego ;( zaczęłam barć tabletki na zatrzymanie pokarmu, ale okazało się, że to nie to ;( <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-15 11:10 przez moderator.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:06:49

Avent philips dla mnie rewelacyjny od pierwszych dni używałam go już w szpitalu moge polecić go w 100%

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:14:31

ja miałam tomme tippe i byłam super zadowolona

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:14:43

Cytat
klaa21
Ja miłam zwykły ręczny Baby Ono równiez polecam, mleczko leciało ciurkiem:)
Ja też go miałam i też polecam :)




Myślę że na początek wystarczy kupić właśnie jakiś zwykły. Jeśli chodzi o to, że można wyskoczyć po laktator już po porodzie to owszem, można, tylko po co tak sobie utrudniać życie ;) Po porodzie kobieta niezbyt ma siłę jeździć po sklepach, a tata zwykle woli pomóc jej przy dziecku niż zwiedzać sklepy. Chyba że ma się naprawdę zamiar kupić pierwszy lepszy w aptece z przebitką cenową że ho ho, albo kupić pierwszy lepszy w hipermarkecie - na ogół jest tylko do wyboru elektryczny Avent i elektroniczny Avent ;) Owszem może się zdarzyć, że laktator się w ogóle nie przyda (np. kobieta ma możliwość i chęć siedzieć 24 h na dobę w domu), ale zawsze może się zdarzyć, że podczas nawału będzie potrzebny koniecznie na JUŻ.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:23:01

JA ODCIĄGAŁAM ręcznie mleczko, tak mi najlepiej zlatywało.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:45:36

Tylko Avent!!!
Owszem, kosztuje ok 90 zł ( z przesyłką ) ale jest wart swojej ceny.
10 minut i pełna butla :)

Przetestowałam kilka z tymi z apteki włącznie. Szkoda kasy. Żałuję, że nie kupiłam go już przy pierwszym dziecku.

Bardzo przydał mi się przy zapaleniu piersi.

I jeszcze jedno. Avent jest całkowicie bezbolesny! W przeciwieństwie do tego badziewia z apteki.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:49:01

Pamietajmy ze dobry laktator nie zapewnie "pełnej butli mleka " :) bo jesli laktacja bedzie kiepska to i mega super laktator nie pomoze :). Bywa ze mleko jest ale leci ciezko czy to podczas picia z piersi czy podczas sciagania a mamy i tak zwalaja wine na sprzet i kupuja coraz to lepsze cuda. Obslugi laktatora tez trzeba sie nauczyc :)

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:55:40

Ja osobiście polecam ręczny Avent Nie kupowałam w ciąży bo myślałam żę sie obejdzie ale przydał się na początku jak pokarm się normował a nasza niunia nie ściągała jeszcze tak dużo No i oczywiście jak potrzebuje gdzieś wyjść odpocząć to też się przydaje a nasza córa ma już 5 miesięcy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włoski blond a na zdjęciach rude