Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

56 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 11:21:48

Cytat
magdalena1
JA ODCIĄGAŁAM ręcznie mleczko, tak mi najlepiej zlatywało.

ja też heheheh:D przy laktatorze i mnie bolało, i mało leciało. ręcznie raz dwa i po zawodach było:) a że smiesznie wyglądało? no i co z tego:D

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 12:02:25

Cytat
klaa21
Ja miłam zwykły ręczny Baby Ono równiez polecam, mleczko leciało ciurkiem:)
ja też taki miałam i byłam bardzo zadowolona.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 12:05:31

Cytat
majka51
Myślę że na początek wystarczy kupić właśnie jakiś zwykły. Jeśli chodzi o to, że można wyskoczyć po laktator już po porodzie to owszem, można, tylko po co tak sobie utrudniać życie ;) Po porodzie kobieta niezbyt ma siłę jeździć po sklepach, a tata zwykle woli pomóc jej przy dziecku niż zwiedzać sklepy. Chyba że ma się naprawdę zamiar kupić pierwszy lepszy w aptece z przebitką cenową że ho ho, albo kupić pierwszy lepszy w hipermarkecie - na ogół jest tylko do wyboru elektryczny Avent i elektroniczny Avent ;) Owszem może się zdarzyć, że laktator się w ogóle nie przyda (np. kobieta ma możliwość i chęć siedzieć 24 h na dobę w domu), ale zawsze może się zdarzyć, że podczas nawału będzie potrzebny koniecznie na JUŻ.

W pełni zgadzam się z Majką51, uwierzcie mi dwie znajome, które niedawno urodziły wysyłały w nocy mężów po laktatory.
Efekt był taki, że świeżo upieczeni Tatusiowie kupowali pierwszy lepszy i najczęściej najdroższy jaki był w najbliższej aptece.
Obie radziły rozejrzeć się teraz, kiedy mam jeszcze troszkę czasu.

Też wydawało mi się, że lepiej jest zrobić tak jak piszecie, na sam początek kupić jakiś niedrogi, żeby w razie czego jak się nie przyda nie było szkoda wydanej kasy.

Zdaję sobie sprawę, że sam zakup laktatora nie sprawi, że będę miała mnóstwo pokarmu, że laktacja jest "kapryśna" i trzeba nad nią troszkę popracować.
Póki co mam odwrotny problem - od początku 7 mc muszę regularnie używać wkładek laktacyjnych, mąż się śmieje, że wyglądam jak "dojna krowa". Wstyd się między ludźmi pokazać bo nigdy nie wiadomo czy mi jakaś "niespodzianka" na bluzce nie wyskoczy:)

Jaki laktator?

11 kwi 2019 - 18:05:46

Odświeżam wątek. Ja próbowałam laktatora ręcznego, ale u mnie się niestety nie sprawdził :-/ Kupiłam laktator elektryczny fidi z lionelo i była znaczna różnica. Mleko, które mi zostawało przechowywałam w pojemniku, który był dołączony do zestawu. A wy kobitki jakie macie doświadczenia z laktatorami? ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włoski blond a na zdjęciach rude