Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki laktator?

14 gru 2010 - 23:29:46

Avent miałam i w 100 % moge polecić.

Jaki laktator?

14 gru 2010 - 23:35:43

Ja miłam zwykły ręczny Baby Ono równiez polecam, mleczko leciało ciurkiem:)

Jaki laktator?

14 gru 2010 - 23:41:10

mialam medele,zreszta mam w dalszym ciagu i uwazam jest the best,nie wiem jak inne bo nie probowalam

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 00:16:55

Dziewczyny a jakie są ceny tych laktatorów?
Misia27 miałaś Avent ręczny czy elektryczny?

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 08:39:07

Nie kupuj na zapas, ja w ogóle nie potrzebowałam. Jak się okaże niezbędny, ktoś ci skoczy do apteki.
I broń Boże nie kupuj takiego
[embed_image c7ff590c2aad350a1ba9bc8678ff0902]
kosztuje ok 10 zł a nawet tyle nie wart, ręcznie odciągniesz lepiej niż tym szmelcem.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 08:55:19

Fakt myse ze nie warto kupowac "na zapas" zwłaszcza ze teraz w razie potrzeby w kazdej aptece a nawet hipermarkecie znajdziesz laktator.
Znam wiele przypadkow gdy laktatory byly kupowane przed podorem ( i to te z gornej półki ) i od razu mamy twierdziły ze sa do bani - nie pomyślały o tym ze po urodzeniu o mleczko trzeba troche "powalczyc" , laktacja musi sie unormowac a organizm przyzwyczaic. Bywa ze zanim sie wszystko "rozkula" to mama kupuje juz ktorys tam laktator bo własnie jego obarcza wina a to czesto nie prawda .
Na poczatek polecam kupic cos taniego w stylu BabyOno i sprawdzic czy sie wogole przyda,zalozycielka tez moze poczatkowo zainwestowac w cos tanszego chocby dlatego ze nie wiadomo jak malec zareaguje na sama butelke .Ja uzywałam Aventu recznego i moge polecic. Mam kolezankę ktorą elektryczna medela "kopała" wiec dla mnie to niewypał.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 08:56:28

ja mialam z canpol babies reczny i mi sie zepsul:)nie ciagnelo pozniej tak jak trzeba;/

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 09:32:33

Ja odciągałam często pokarm bo miałam go aż nadto i u mnie sprawdzał się na początku ręczny gdy miałam tylko małe złogi... ale gdy zaczął się pojawiać stan zapalny kupiłam elektryczny :) teraz musiałam odstawić pierś bo Mały ma jakąś skazę ;( i nie wiemy od czego ;( zaczęłam barć tabletki na zatrzymanie pokarmu, ale okazało się, że to nie to ;( <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-15 11:10 przez moderator.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:06:49

Avent philips dla mnie rewelacyjny od pierwszych dni używałam go już w szpitalu moge polecić go w 100%

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:14:31

ja miałam tomme tippe i byłam super zadowolona

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:14:43

Cytat
klaa21
Ja miłam zwykły ręczny Baby Ono równiez polecam, mleczko leciało ciurkiem:)
Ja też go miałam i też polecam :)




Myślę że na początek wystarczy kupić właśnie jakiś zwykły. Jeśli chodzi o to, że można wyskoczyć po laktator już po porodzie to owszem, można, tylko po co tak sobie utrudniać życie ;) Po porodzie kobieta niezbyt ma siłę jeździć po sklepach, a tata zwykle woli pomóc jej przy dziecku niż zwiedzać sklepy. Chyba że ma się naprawdę zamiar kupić pierwszy lepszy w aptece z przebitką cenową że ho ho, albo kupić pierwszy lepszy w hipermarkecie - na ogół jest tylko do wyboru elektryczny Avent i elektroniczny Avent ;) Owszem może się zdarzyć, że laktator się w ogóle nie przyda (np. kobieta ma możliwość i chęć siedzieć 24 h na dobę w domu), ale zawsze może się zdarzyć, że podczas nawału będzie potrzebny koniecznie na JUŻ.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:23:01

JA ODCIĄGAŁAM ręcznie mleczko, tak mi najlepiej zlatywało.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:45:36

Tylko Avent!!!
Owszem, kosztuje ok 90 zł ( z przesyłką ) ale jest wart swojej ceny.
10 minut i pełna butla :)

Przetestowałam kilka z tymi z apteki włącznie. Szkoda kasy. Żałuję, że nie kupiłam go już przy pierwszym dziecku.

Bardzo przydał mi się przy zapaleniu piersi.

I jeszcze jedno. Avent jest całkowicie bezbolesny! W przeciwieństwie do tego badziewia z apteki.

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:49:01

Pamietajmy ze dobry laktator nie zapewnie "pełnej butli mleka " :) bo jesli laktacja bedzie kiepska to i mega super laktator nie pomoze :). Bywa ze mleko jest ale leci ciezko czy to podczas picia z piersi czy podczas sciagania a mamy i tak zwalaja wine na sprzet i kupuja coraz to lepsze cuda. Obslugi laktatora tez trzeba sie nauczyc :)

Jaki laktator?

15 gru 2010 - 10:55:40

Ja osobiście polecam ręczny Avent Nie kupowałam w ciąży bo myślałam żę sie obejdzie ale przydał się na początku jak pokarm się normował a nasza niunia nie ściągała jeszcze tak dużo No i oczywiście jak potrzebuje gdzieś wyjść odpocząć to też się przydaje a nasza córa ma już 5 miesięcy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włoski blond a na zdjęciach rude