Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

11 minut temu

kosmetyki samochodowe

56 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 09:52:24

Szukam inspiracji dla córci na fryzurke.Mała ma okrągłą bużkę ale i wysokie czoło,także pewnie będzie grzywka..
Może macie jakieś ciekawe pomysły?

Jeżeli Nadia da sobie ściąć włosy(a idziemy do nowo otwartego zakładu fryzjerskiego dla dzieci)bo o zwykłym damskim mowy nie ma(nie da sobie nic robić przy włosach)zobaczycie efekty:)

Czekam na propozycje:)

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 09:56:00

fajny watek
ostatnio myślałam żeby taki założyć
nasza julia ma włosy obcięte na tzw pazia
ale zrobic jej cokolwiek na głowie to masakra
tak się wierci, ze ja cała zestresowana jestem

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 10:01:51

Jak często podcinasz małej grzywkę?boje się,że jak zetnę Nadii grzywkę będzie horror z jej podcinaniem:/

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 10:08:03

Mi się podobają asymetryczne grzyweczki. Jeśli chodzi o moją córeczkę to ostatnio zaczęłam już myśleć nad dredami :).Jest na etapie "NIE!" i między (licznymi) innymi dotyczy to czesania włosów.
Synkowi obcinam często, chyba coraz częściej włoski i żeby jakoś wysiedział w miarę spokojnie robię to jak maluch się kąpie-dużo spokojniej to wychodzi niż jak siadał na krzesełku i trzeba było go dodatkowo czymś zajmować.

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 10:09:06

podcinam grzywkę co około miesiąc:)

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 10:10:34

Moja Julia jak pierwszy raz była u fryzjera, to chyba ja więcej przeżywałam niż ona. W domu jej wytłumaczyłam, że pójdziemy do fryzjera i Pani obetnie ładnie włoski, tak jak Mamusi :).
Siedziała grzecznie na fotelu, a później w domu zachwycała się nową fryzurką. Teraz raz w miesiącu jesteśmy na podcięciu i nie ma żadnego problemu.

Z tym, że moja Julia salon fryzjerski i fryzjerkę, już znała chociażby z widzenia bo wzięłam ją do mojej fryzjerki, która zawsze mnie obcina.

A sama pierwszy raz Julce grzywkę, włąśnie obcinałam podczas kąpieli, ale to był koszmar- nigdy więcej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-22 10:11 przez m_1982.

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 10:19:34

Fajnie macie,ze Wasze dziewczynki sa tak ugodowe,mala jest uparta jak osiol i moge jej tlumaczyc non stop,ze bedzie fajnie itd..a jak jestesmy na miejscu zaczyna sie horror i rezygnuje hhehhehehe....

Dzis....jak przestanie padac,sprobujemy w zakladzie dla dzieci,moze jak zobaczy inne dziewczynki jak grzecznie siedza to sobie da sciac,aby.....

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 10:45:32

w czym nie wygodne??

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 12:18:38

Moja córeczka tez ma wysokie czoło i teraz ma grzywke.Tak do około 2 lat miała spinane włoski ale stwierdziłam ze najładniej jej w grzyweczce:)
Podcinam ja co około miesiąc,czesto musze ja czyms zabawic zeby to zrobic ale nie jest tak zle...:)

Pomysł na Fryzurke dla dziecka..

22 maj 2010 - 15:49:20

Już jesteśmy Po:)
Nadia ma ścięte włoski za uszko:)z grzyweczką półokrągłą.
Wizyta przebiegła Fantastycznie,pani fryzjerka podejście miała bardzo dobre noi poza tym zakład też na 5+.
Tak małej sie podobało,że nie chciała iśc do domu heheh:)))

Grzyweczka nie ma możliwości dostania się do oczków ponieważ jest króciutka.Ta fryzurka jest o wiele wygodniejsza niż poprzednia ponieważ przed obcięciem długie włosy frugały po oczach podczas zabaw,wygłupów,a teraz nie ma co heheh:))

Jestem zadowolona

Oczywiście Fotki wstawimy ,jak tylko Nadia da sobie zrobić zdjęcie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki laktator?