Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krostki po solarium

13 maj 2010 - 18:13:38

Dziewczyny mam pytanko-w sobotę byłam na solarium pierwszy raz po zimie na 12 min(leżące),co prawda się zjarałam,ale nie w tym problem,bo wyskoczyły mi krostki czerwone na całym ciele i do tego swędzą,dziś byłam znowu ,bo mam w niedzielę komunię u siostrzenicy i chciałam się opalić.Dopiero tam przy ultra fiolecie było widać,że dosyć dużo tych krostek.Proszę o pomoc,bo może ma to skutek z braniem tabletek antykoncepcyjnych?Bo niewiem.Biorę microgynon

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Krostki po solarium

13 maj 2010 - 18:30:49

może i skutek tabletek,ale i moze masz uczulenie na środek do dezynfekcji...

Krostki po solarium

13 maj 2010 - 18:35:09

Kurcze-o tym nawet nie pomyślałam,ale w sumie nie pierwszy raz korzystałam z solarium.Nie mam pojęcia normalnie,a siostra straszy mnie,że może jakieś choróbstwo z tamtąd przyniosłam,bo może dobrze nie zdezynfekowali....

Krostki po solarium

13 maj 2010 - 18:43:50

Witam!Moim zdaniem jest to efekt zbyt mocnego(intensywnego) opalania się tzn,pisała Pani,że po zimie,czyli po bardzo długim czasie.U mnie w solarium i w jakimkolwiek w którym byłam "białasków" wpuszczano najwyżej na 8 minut.Jeśli się chodzi w miarę regularnie(ale też bez przesady) to krostek nie ma, wiem,bo też chciałam się kiedyś szybko opalić,najwięcej ich było na dekoldzie i swędziały niemiłosiernie.Jestem pewna,że krostki znikną ,tylko proszę teraz na trochę odpuścić wizyty w solarium.Pozdrawiam cieplutko

Krostki po solarium

13 maj 2010 - 18:45:28

Poszłabym do lekarza na Twoim miejscu,aby sie upewnic ,uspokoić.Moga to być skutki uboczne łączenia tabletek z solarium.MOże to być
spowodowane zbyt długim(jak na pierwszy raz, po przerwie)opalaniem.....a najgorsza Opcja to właśnie ta którą ostatnio wymieniłaś.Tak czy siak poszłabym do dermatologa.

Krostki po solarium

13 maj 2010 - 19:15:07

Dzięki dziewczyny-jutro chyba pójdę do lekarza-to mnie uspokoi,a ja tak nie chodzę-chciałam właśnie przed komunią iść 2 razy,ale pewnie to też z mojej niewiedzy wynika,żeby na tyle minut po zimie:(
Swoją drogą Pani ,która tam siedzi nawet mnie nie poinstruowała,że za długo jak na moją karnację:(
Ochhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!

Krostki po solarium

13 maj 2010 - 19:41:55

Nie chce cie straszyc ale to moze byc tez grzybica najlepiej jak pojdziesz do lekarza.
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domowe sposoby na piękną skórę :)