Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

23 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co używać przeciw komarom

08 cze 2010 - 10:52:42

oj kobitki ja się cały czas smaruję olejkiem waniliowym do ciasta.

Co używać przeciw komarom

14 cze 2010 - 09:28:49

Hej dziewczyny
Spieszę do Was z zapytaniem
Moją Adę gryzą komary mimo iż posmaruję ją preparatem aby zapobiec ukąszenia
Ostatnio ogryzły ją 3komary w okolicy oka! Ostatnio czyli 2-3dni temu do dziś ma spuchnięte choć mniej....
Na nogach ma juz al'a strupy mimo iż nie drapie;/

Czy powinnam skonaktować się z lekarzem? zawsze po ugryzieniu smaruje jej preparatem po ukąszeniu, zawsze to miejsce ma czerwone i spuchnięte;/ czy to jakaś hmm ''alergia'?

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Co używać przeciw komarom

14 cze 2010 - 09:57:49

wlasnie ostatnio pisalam o tym na szafce bo moja toske tak pogryzly tez kolo oka na pleckach , nogach , raczkach strasznie spiuchniete zaczerwienione miejsca do tego niektore podchodza woda nie mogla spac swedzialo ja budzila mi sie co chwile koszmar jedna z mam polecila mi do kupienia fenistil w kropelach kosztowal u mnie 21.40 ale sa rozne ceny do tego wapno i juz jest super po jednym dniu juz bylo lepiej , zaczerwienia zniknely ,tosia sie nie drapie a przede wszystkim spi w nocy juz wszystko ladnie zbladlo kup jej napewno pomoze , teraz przed kazdym wyjsciem stosujemy spray na cale cialo anty bzzzz zjaja a dodatkowo w domu włączam rajd do kontaktu i narazie jest ok polecam ci

Co używać przeciw komarom

14 cze 2010 - 12:21:14

Co do tych komarow,,,to chyba plaga jakas!!u mnie tyle ze sie opetac nie idzie:( ..chyba panstwo,urzad powinien cos z tym zrobic.jakies pryskanie czy cos....

Co używać przeciw komarom

14 cze 2010 - 13:03:27

Cytat
karolciabz
Co do tych komarow,,,to chyba plaga jakas!!u mnie tyle ze sie opetac nie idzie:( ..chyba panstwo,urzad powinien cos z tym zrobic.jakies pryskanie czy cos....

U nas to samo! nie da się późnym popoludniem na ogrodzie posiedzieć.
Móje dziecko na szczęście jakoś one omijają ale ja mam całe nogi pogryzione...

Co używać przeciw komarom

14 cze 2010 - 19:33:03

ja moim smykom smaruję fenistilem i nie drapią a w domu w kontakcie raid i w domu nie mam komarów

Co używać przeciw komarom

15 cze 2010 - 09:38:20

Ja do tej pory w kontaktach miałach Raid ,ale pewna osoba mi uświadomiła co moje dziecko wdycha podczas snu i poradziła mi zastąpić go cukrem waniliowym,który mam na każdym parapecie w moim mieszkaniu-jest super skuteczny i nie szkodliwy bo to naturalny środek,który na pewno nie jest szkodliwy-polecam.Wieczorem jak się siedzi na podwórku można też się troszkę nim posypać -polecam))

Co używać przeciw komarom

15 cze 2010 - 20:21:37

DROGIE MAMY:

POLECAM PREPARAT DLA DZIECI ALE JA TEŻ SAMA GO STOSUJE NA KOMARY I KLESZCZE


ALE JESZCE LEPSZY ŚRODEK TO PREPARAT DO OPRYSKIWANIA (ZAMGŁAWIANIA) NP. FRAMUGI OKIEN,DRZWI, BALKON, KRZAKI W MIEJSCU GRILLOWANIA LUB "NOGI STOŁU" JAK KTOŚ MA DOMEK, DZIAŁECZKE TO I TAM KOMAR NIE SIADA :)
JEST TO KONCENTRAT DO ROZCIĘCZANIA Z WODĄ, WIĘC JEST BARDZO WYDAJNY. REWELACYJNY POD TYM WZGLĘDEM, ŻE NIE MA SIĘ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z CIAŁEM
NIE DO KUPIENIA W NORMALNYCH SKLEPACH I MARKETACH

DZIĘKUJĘ ZA ZDJĘCIA NIE UMIAŁAM SOBIE Z TYM PORADZIĆ ;) WIĘC WKLEIŁAM LINKI :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-15 20:44 przez true-blue78.

Co używać przeciw komarom

15 cze 2010 - 22:22:04


my na noc używamy BROS dla dzieci do kontaktu skutecznie odstrasza owady...


na wyjścia używamy off też z czystym sumieniem polecam....
a co do tej plagi komarów ponoć u nas na Opolszczyźnie jest ich tak dużo że mają jakiś środek wysypać z samolotów żeby je zwalczyć....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-15 22:24 przez Motylek09.

Co używać przeciw komarom

04 lip 2010 - 23:27:14

My kupiliśmy taką piankę w aptece. Jest rewelacyjna!!! Jak tylko przypomnę sobie nazwę to zaraz napiszę.

Co używać przeciw komarom

05 lip 2010 - 09:59:01

ja mam taki spray Orinoko Junior. kupilam w aptece za 19 zl. mozna uzywac dla dzieci i doroslych . jest naprawde dobry. wyprobowalismy najpierw na sobie i komary uciekają. jest na komary kleszcze i meszki. polecam :-) u mnie w Rzeszowie komarow strasznie duzo i jeszcze mieszkamy kolo dzialek powodziowych przy rzece. uwierzcie mamy plage a ten spray dziala.

Co używać przeciw komarom

05 lip 2010 - 10:59:50

Cytat
stiuard1
Ja do tej pory w kontaktach miałach Raid ,ale pewna osoba mi uświadomiła co moje dziecko wdycha podczas snu i poradziła mi zastąpić go cukrem waniliowym,który mam na każdym parapecie w moim mieszkaniu-jest super skuteczny i nie szkodliwy bo to naturalny środek,który na pewno nie jest szkodliwy-polecam.Wieczorem jak się siedzi na podwórku można też się troszkę nim posypać -polecam))
też słyszałam o cukrze waniliowym ,albo takim olejku do ciast waniliowym, ale jeszcze nie wypróbowane przeze mnie !!!!

Co używać przeciw komarom

05 lip 2010 - 11:20:31

a ja od dwóch lat używam Anty Bzzz firmy Ziaja i jestem bardzo zadowolona. Dotychczas używałam tylko dla siebie i męża, w tym roku używam wersję dla dzieci dla najmłodszej członkini rodzinki i nie zawiodłam się. Polecam gorąco

Co używać przeciw komarom

05 lip 2010 - 12:30:54

Widzę że macie problemy jak ja kiedys.
Wypróbowałam prawie wszystko bo mieszkamy blisko lasu i komarów mnostwo!
A na dodatek moj synuś na ich ukąszenia jest uczulony.
Poszłam więc kolejny raz do apteki i zakupiłam ORINOKO-preparat na komary dla dzieci od 6 m-ca zycia.
I JAK RĘKĄ ODJĄŁ!!!
POLECAM!!!!!

Co używać przeciw komarom

05 lip 2010 - 15:18:05

moją córcię ostatnio tak pogryzły komary, że wylądowałyśmy u lekarza
okazało się, że te plamy- które jej wyskoczyły, to jakiś odczyn alergiczny na pogryzienia
smarowałyśmy Fenistil Gel zniknęło wszystko szybciutko i mała wcale nie drapała
a teraz, żeby jej nie gryzły używamy sprayu Bros- kupowałyśmy w aptece :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie kosmetyki dla dwulatka?