Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 11:13:11

kosmetyki do malowania - kiepskie, scierają się i jakościowo nic ciekawego, za to perfumy i kosmetyki zapachowe - rewelacja, dlugo zapach się trzyma

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 12:17:50

Zobaczymy jak mi przyjdą :)
Jak faktycznie będą tak dobre jak piszecie to będę zamawiać

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 12:48:09

ale i tak lepiej być stała klientka niz w tych supermarketach kupywac-tam ci nikt ani rabatu ani cos gratis nie da-napewno bedziesz z nich zadowolona

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 13:20:06

w sklepach tez sa duze promocje,masz karte stałego klienta, co któras pieczatka na karcie to prezent........

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 15:24:17

Cytat
agaiskierka
ale i tak lepiej być stała klientka niz w tych supermarketach kupywac-tam ci nikt ani rabatu ani cos gratis nie da-napewno bedziesz z nich zadowolona

wlasnie dziś byłam w sklepie i zostałąm wręcz obsypana gratisami
prezent na urodziny - naszyjnik, zniżka na kosmetyki, żel pod prysznic malutki i balsamik do ciała (po 50 ml) i torba sportowa za 9 zl - idealna na basen będzie

nigdy nie zamawialam ich kosmetyków, zawsze kupuje w punktach... wole pooglądać, powąchać... na miejscu są testery, a jeśli kupujesz na prezent to jeszcze panie zapakują.

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 19:39:00

bardzo sobie cenię te firme, kiedys kupowalam te kosmetyki masowo, najpierw wysylkowo, pozniej jak pojawily sie salony YR zalozylam karte stalego klienta, teraz mniej kupuje ale od czasu do czasu cos zakupie, fajne maja promocje i wtedy najbardziej oplaca sie kupowac :)

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 20:14:37

Jako stała klientka kupuję wlaśnie w sklepach YR w marketach, galeriach. Teraz wybieram się po kremy i po torbe, taką o jakiej pisała Rysa. Fajna, duża, sportowa, różowo-popielata:)

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 22:14:13

Uwielbiam te kosmetyki.Często je kupuję,jestem stalą klientką,dostaję oferty do domu i zawsze do zamówienia dolożony jest super prezent.Kremy są świetne,pieknie pachną żele pod prysznic zwlaszcza z ziarnem kakao.Mam też kilka wód,polecam

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 23:01:32

Cytat
Ewa0208
Jako stała klientka kupuję wlaśnie w sklepach YR w marketach, galeriach. Teraz wybieram się po kremy i po torbe, taką o jakiej pisała Rysa. Fajna, duża, sportowa, różowo-popielata:)

A wie ktoś gdzie konkretnie znajdują się ich sklepy na śląsku?

Kosmetyki Yves Rocher

15 kwi 2010 - 23:13:58

A w okolicach jakiego miasta? Bo na Śląsku jest 16 sklepów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próchnica