Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krzesełko do kapieli

25 lut 2010 - 16:56:14

Czy warto je zakupic?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 19:18 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

krzesełko do kapieli

25 lut 2010 - 22:41:34

Ja uważam, że to kolejny zbędny gadżet..

krzesełko do kapieli

25 lut 2010 - 22:48:04

tez mi sie wydaje ze zbedny... tetre poloz bedzie podobnie :)

krzesełko do kapieli

25 lut 2010 - 22:56:06

Rewelacyjny! Ja uzywalam tego krzeselka do momentu az nie nauczyl sie synek wychodzi z niego czyli do 2 lat z ogonkiem. Gdyby nie te krzeselko to niemoglby sie bawic tak jak chcial a ja tez czulam sie spokojnie wiedzac, ze nic mu sie nie stanie jak na chwile odejde. Dla mnie bomba i naprawde ten gadzet jest wart wszystkiego.

krzesełko do kapieli

25 lut 2010 - 23:46:47

Cytat
Czarna76k
Rewelacyjny! Ja uzywalam tego krzeselka do momentu az nie nauczyl sie synek wychodzi z niego czyli do 2 lat z ogonkiem. Gdyby nie te krzeselko to niemoglby sie bawic tak jak chcial a ja tez czulam sie spokojnie wiedzac, ze nic mu sie nie stanie jak na chwile odejde. Dla mnie bomba i naprawde ten gadzet jest wart wszystkiego.
zgadzam się w 100%.
dziecko spokojnie się bawi nawet jak jeszcze stabilnie nie siedzi, ja mam wolne ręce, nie musze obawiac sie ze dziecko sie poślizgnie!
mój adas siedział do dwóch lat, a teraz drugi w nim siedzi!
my mieliśmy inne ale sam pomysł moim zdaniem -rewelacja!!!!

aaa i tu na zdjęciu jest wersja z takimi niby pokrętłami-niby do zabawy,ale moim zdaniem lepiej kupić gładkie-bez niczego!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 23:49 przez gato30.

krzesełko do kapieli

26 lut 2010 - 00:57:02

A ja mam troszkę głupie pytanie... Jak w tym niby dziecko siedzi? Bo póki co widzę kilka otworów z jednej i drugiej strony...inaczej gdzie tu jest przód?:>
A drugie, jak umyć w tym małego? To jest jakieś duże krzesełko?
A trzecie, gdzie ewentualnie można tanio takie kupić?:>

krzesełko do kapieli

26 lut 2010 - 06:11:10


My mamy takie i jest SUPER

krzesełko do kapieli

26 lut 2010 - 15:56:20

W naszym przypadku zbędny, nie miałam, ale chyba wszystko zależy od dziecka, moja nawet by minuty w tym nie wysiedziała więc nawet nie brałam pod uwagę kupna :)

krzesełko do kapieli

26 lut 2010 - 15:58:46

mam takie tylko niebieskie....kompletnie mi sie nieprzydało lezy i kusz na niej siada moze z raz uzyłam przy córce poze przy synku sie przyda//////

krzesełko do kapieli

16 lut 2011 - 11:08:18

ja polecam krzesełko firmy COTOONS jest naprawdę przydatne w kąpieli i bardzo bezpiezne , mój maluch siedzi w nim w pokoju i super się bawi.

krzesełko do kapieli

16 lut 2011 - 11:33:52

dla mnie tez zbedny gadzet... sa maty antyposlizgowe albo tetry... zabawet tez jest mnostwo... a poza tym jak dziecko sie uprze to w tym tez sobie trzywde zrobi... moj synek np ma 8 miesiecy i cwaniak z niego, jak mial 6 miesiecy to juz siedzial bez oparcia, teraz zaczyna wstawac przy meblach i chodzic, mamy takie krzesylko przykrecane do stolu... wyszlam na 2min, wracam a maly juz po stole lazil... takze takie krzeselko to nie zdalo by u nas egzaminu

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

krzesełko do kapieli

16 lut 2011 - 12:16:46

dla mnie to zachciewajka czysta. moja cora tego nie miała a w wannie bawiła się swietnie.

krzesełko do kapieli

16 lut 2011 - 12:51:59

My posiadamy krzesełko smoby żabka Ja jestem zadowolona Jestem spokojna o córcie bo siedzi sobie bezpiecznie, do krzesełka dołączone są gumowe zabaweczki Jestem jak najbardziej na tak gdyż nasza córka jest bardzo żywym dzieckiem i siedzenie samemu odpada :)

krzesełko do kapieli

16 lut 2011 - 13:41:23

nam tez sie bardzo przydało, uzywałam jakies pół roku, było stabilne, mała siedziala bawiła sie fajnie i niebałam sie ze sie przewróci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROWEREK TRENINGOWY