Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

21 lut 2010 - 18:35:43

WITAM
mamuski może któraś z was robiła dekoloryzację włosów farbowanych i z jakim efektem .prosze o opinie
na allegro znalazłam specyfik o nazwie PROSALON COLORPEEL ale nie wiem z jakim efektem działa i jakie są włosy po zabiegu

KOLOR W TEJ CHWILI MAM W ODCIENIU WIŚNI A CHCIAŁBYM PRZEJŚĆ NA BEŻ BLOND



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-21 19:16 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

21 lut 2010 - 19:46:02

ja tego nie robiłam, mam teraz ciemny braz i bede przechodzic na blond ale pasemkami bede je rozjazniac, dekoloryzacja bardzo niszczy włosy, mam ciocię fryzjerkę w zawodzie od 13 lat więc jak coś chce modzić na głowie to albo mi doradza albo odradza, dekoloryzacje stanowczo odradziła

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

22 lut 2010 - 00:11:12

ja robilam i jest ok, z czarnych na plominny rudy.

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 12:29:10

Hej.
Ja sobie sama robiłam dekoloryzację.Swój miałam blond ale po pierwszej ciąży coś mnie podkusiło,że się przefarbować na bordo,wiśnia coś w tym stylu.Potem kolorek mi się znudził i w ogóle wyglądałam na dużo starszą więc postanowiłam wrócić do blondu.Fryzjerzy za dekoloryzację chcieli od 100-250zł i skutek nie wiadomo czy by mnie zadowolił.Więc postanowiłam sama wrócić do swojego koloru.
Kroki jakie poczyniłam:
1).kupiłam tanią farbę blond i się zafarbowałam.Włosy prawie nie zmieniły swojego koloru
2).po tygodniu uzyłam rozjaśniacza z firmy Joanna.Włosy stały się rude,brąowe.Ogólnie kolorowe.
3).po 2 dniach od pierszego rozjaśniacza kupiłam drugi i kolor miałam żółtawy blond,ale już wyglądało normalnie.
4).po niecałych 2 tyg.od rozjaśniania kupiłam farbę blond LOREAL i włosy były kolorku jaki chciałam.

W czasie dekolorycacji uzywałam odżywki ochronnej i regenerującej i włosy mi nie wypadały(nie wypadają),nie mam zniszczonych(oprócz końcówek,które podciełam i jest ok.)Jetsem zadowolona,że sama sobie to zrobiłam,bo napewno wydałam mniej niż u fryzjera(ok.53zł) i mam efekt jaki chciałam.

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 12:35:54

mini22 podziwiam za odwagę :) Po pierwsze bałabym sie efektu i zniszczenia włosów, a po drugie 3 tygodnie w dziwnym kolorku :)

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 12:41:05

Właśnie wczoraj robiłam tym preparatem(kupiłam na allegro),miałam ciemne włosy z czerwonym połyskiem,wyszły rude ale dosyć jasne ,za kilka dni spróbuję jeszcze raz(zużyłam tylko połowę)a potem myślę,że bez problemu mogę nałożyć jaśniejszy odcień farby(po tym dekoloryzatorze włosy nie są matowe,zniszczone jak po użyciu rozjaśniacza).

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 12:56:59

Ja ściagałam rozjaśniaczem z czarnego różnorodne kolory miałam po czym pofarbowałam na brąz... teraz znowu mam ciemne:(

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 13:01:48

mi fryzjerka odradziła dekoloryzacje ze względu na włosy,to je strasznie niszczy i osłabia a chciałam zejsc z brązu na blond i doradziła mi stopniowo co jakiś czas pasemkami i tak robię.

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 14:32:54

Ja tak właśnie robiłam że rozjaśniałam włosy co jakiś czas pasemkami robiąc ich coraz więcej aż w końcu rozjaśniłam całość i jest ok.

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 14:44:16

O rany mini podziwiam odwage i strukture Twojego włosa.Moje po takim ciosie chyba wypadlyby wszystkie;))

Moje sa koloru ciemny brąz (farbowane na paloną kawe)Ostatnio kupiłam 2 dobre farby w odcieniu ciemnej wiśni i......kolor wyszedł jaki?
Czarny heheheh
Chciałabym jasny brąz,ale baaaa ,rozjaśniać nie będe bo mi szkoda:/

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 16:56:20

doradzcie jakiś dobry rozjaśniacz

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 17:29:30

A Ja nie polecam!!!! byłam w salonie i zrobiły mi zbyt ciemne włosy, po czym po 2 dniach pojechałam do innego zakładu i tam własnie zrobiły Mi ta dekoloryzacje, - mineły już 2,5 miesiaca od tego i na szczęscie widze już dośc spory odrost swojego kolorku- JUŻ NIGDY NIE DAM SOBIE TAK ZNISZCZYC WŁOSÓW!!! Teraz sa bardzo słabe i poprostu mi sie wykruszają, bardzo szybko sie rozdwajają i są suche- mimo iż 2 razy w tygodniu jeżdze do salonu na maseczki za które każdego razu płacę po 40-50zł ;///
NIE POLECAM!!!

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

18 maj 2010 - 18:39:18

Cytat
tusia148
doradzcie jakiś dobry rozjaśniacz

Ja używałam z Joanny zawsze i jestem zadowolona.
[embed_image 307e4dbfd0fedf9f06908f946a3468db]

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

30 wrz 2010 - 10:46:01

witam :) nie polecam odbarwiania włosów w jakikolwiek sposób przy użyciu rozjaśniacza.pozdrawiam

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

30 wrz 2010 - 10:48:47

PROPONOWAŁABYM NAJLEPIEJ UDAĆ SIĘ DO FRYZJERA,NIE MA CO KOMBINOWAĆ Z WŁOSAMI,SZKODA NISZCZYĆ,FRYZJER WIE CO NAJLEPSZE,TEŻ BYŁAM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,SAMA BYM SIĘ NIE ODWAŻYŁA NA TAKI ZABIEG W DOMU BEZ POMOCY SPECJALISTY.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krzesełko do kapieli