Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

30 wrz 2010 - 11:01:40

Nie polecam zabiegu na własną rękę, bo efekt może być opłakany. Może się udać ale nie zawsze, lepiej iść do fryzjera, fakt to trochę kosztuje ale warto zapłacić i mieć pewność że wszystko będzie ok.

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

30 wrz 2010 - 11:34:19

dziewczyny znam się trochę na tym i raczej odradzam,proponuję comiesięczne pasemka niż dekoloryzację a już tym bardziej rozjaśnianie,znam Panią,która sama nałożyła dekoloryzator i wypadły jej włosy na czubku głowy.................................najlepiej same nic nie róbcie:)

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

30 wrz 2010 - 12:06:39

ja za małolatki tez kilka a nawet kilkanascie razy rozjasniałam włosy za jednym zamachem a to dlatego ze chcialam brazowe włoski a ze chcialam uzyskac jak najlepszy efekt to potrzymałam dłuzej farbe na włosach i jak sie domyslacie wyszły czarne;D a teraz w zyciu bym nie zrobiła tego eksperymentu.szkoda włosów mimo ze nadal mam grube i geste:D

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

01 paź 2010 - 09:40:44

ja robiłam sobie dekoloryzacje i powiem szczerze ze efekt jest lepszy niż po rozjaśniaczu.Dekoloryzator można nakładać raz po raz a rozjasniacza sie tak nie da bo po jednym razie włosy są zniszczone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM