Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

48 minut temu

elektryka sklep

54 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

spadające kilogramy

21 wrz 2010 - 10:08:22

Jezu a ja nie moge sie powstrzymac od jedzenia i efekt jest taki ze prawie 4 miesiace po porodzie ja nadal waze 64 kg.............a chciałabym tak 58 59...............mój wzrost 166;)

spadające kilogramy

21 wrz 2010 - 10:24:05

a mi cos waga zastopowala -Dukan- od kilku dni ten sam wynik hmmm, a to dopiero 21 dzien diety:(

spadające kilogramy

21 wrz 2010 - 10:34:30

Ja w ciazy przytalam 14 kg, szybko spadłam na wadze, kilka tygodni pozniej bylo juz o 20 gk mniej. Teraz znowu obwod w talii sie powiekszyl, wiec od dzisiaj owijam sie folia spozywcza wokol brzucha ;) Sprawdzone przez kilka kolezanek. SKUTECZNE!!!

spadające kilogramy

21 wrz 2010 - 11:36:37

Cytat
kamilak86
Ja w ciazy przytalam 14 kg, szybko spadłam na wadze, kilka tygodni pozniej bylo juz o 20 gk mniej. Teraz znowu obwod w talii sie powiekszyl, wiec od dzisiaj owijam sie folia spozywcza wokol brzucha ;) Sprawdzone przez kilka kolezanek. SKUTECZNE!!!

co Ci da owijanie sie folią??

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

spadające kilogramy

21 wrz 2010 - 12:41:25

przed ciążą ważyłam 52/53 przy wzroście 165 w ciąży przybyło 30 albo 32 więc sporo:/ pierwsze 20 kilogramów schudłam w ciągu 3/4 miesięcy od porodu, teraz jestem 7 miesięcy po porodzie i waga wynosi 55 więc myślę, że jest mega super biorąc pod uwagę, że nie stosowałam żadnych diet i ćwiczeń :) a do tego brzuszek jest super jak nie po porodzie.

Życzę wam takich samych sukcesów a nawet większych i ogólnego zadowolenia z wyglądu

spadające kilogramy

21 wrz 2010 - 20:08:31

Cytat
tysia178
Cytat
kamilak86
Ja w ciazy przytalam 14 kg, szybko spadłam na wadze, kilka tygodni pozniej bylo juz o 20 gk mniej. Teraz znowu obwod w talii sie powiekszyl, wiec od dzisiaj owijam sie folia spozywcza wokol brzucha ;) Sprawdzone przez kilka kolezanek. SKUTECZNE!!!

co Ci da owijanie sie folią??

sama folia nic nie da ale w kolejnosci- piilig brzycha plus masaz na to maska z blota martwego na brzuch i dopiero na to folia i wskoczyc pod ciepły koc na 30 min,pózniej zmyc i balsam wyszczuplajacy- super efekty juz po 2 tygodniach!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki ZIAJA