Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 lut 2010 - 12:18:03

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała tą dietę i może podzielić się swoją opinią o niej??

U mojej mamy w pracy wszystkie jej koleżanki odchudzają się, stosując tą dietę i jak mama mówi wszystkie schudły. Niektóre mniej inne więcej. Wszystko zależy od tego czy dokładnie stosują się do tej diety, czy nie bardzo. Najlepsze efekty osiągnęła babeczka dla której ta dieta to po prostu sposób na życie, tzn nie jada już pieczywa, makaronów, ziemniaków i nadal chudnie. Już nie w takim tempie jak na poczatku, ale nadal.

Ja postanowiłam się skusić (w końcu to tylko 9 dni ) i zobaczyc jakie beda efekty.Dzis mój 3 dzień i jak narazie 1 kg mniej (może nie dużo ale i tak sie ciesze ;) Dieta ma na celu przestawić nasz metabolizm, żeby szybciej pracował. Je się określone produkty (białka i węglowodany). Jesz tyle ile chcesz, tzn do syta (żeby sie nie przejesć) ale nie liczysz kalorii. Najważniejsza jest systematyczność 4 posiłki o stałych porach (ostatni o 18 tej).
Podobno przez pierwsze 3 dni ma się wrazenie ze sie przytyło, bo organizm przestawia sie na nowe pory dostarczania pokarmu, a potem już waga spada. U niektórych gwałtownie dopiero po 9 dniach.

Diete reklamują jako 3 kg mniej co 9 dni. Bo po 9 dniach albo kończysz diete, albo robisz sobie 3 dni na "normalne" jedzenie a potem znowu wracasz na 9 dni diety.

Ja tak właśnie zamierzam robić - teraz 9 dni diety a potem 3 dni przerwy (w tym czasie wypada roczek Kubusia, wiec bede mogła spróbować tortu :)) i znowu na dietke :)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 lut 2010 - 12:24:52

A na czym polega ta dieta jest okreslone co trzeba w te dni jesc,bo nic nie napisałas?

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 lut 2010 - 12:35:55

No właśnie jak wygląda ta dieta? Co się je?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 lut 2010 - 13:03:28

Manipulacja Metabolizmem odbywa sie za pomocą rotacji jedzenia. Te produkty trzeba jeść stosując tą dietę.





SCHEMAT JEDZENIA


Żeby pobudzić metabolizm do spalania tkanki tłuszczowej musisz umiejętnie "żonglować" typem jedzenia jakie spożywasz.

Oto plan na 10 następnych dnizły/center]







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 13:26 przez nusia83.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 lut 2010 - 16:02:44

chyba skuszę się na ta dietę, w końcu niedługo wiosna a nie jest to jakaś skomplikowana procedura w przygotowaniu posiłku (bo to mnie zawsze zniechęca - nie mam czasu na długie stanie w kuchni)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 lut 2010 - 16:06:41

ja schudłam 33kg na normalnej diecie bez zadnych wymyslatych posiłków!!!!

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 lut 2010 - 19:43:46

iwo25, na jakiej normalnej ??????????

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

18 lut 2010 - 10:58:58

ale wiecie co... to pomaga. ja jak karmiłam córeczkę piersią to też mialąm diete cud żeby jej nic nie zaszkodziło i nigy przenigdy na nic sie nie skusiłam nawet na oblizanie łyżki zegos zabronionego :D ale Oliwka miala AZS tzw. skazę białkową i nie dawałam juz rady na "tej" diecie! wprost mdlałam z wygłodzenia bo nie da sie ciągle jeśc suchej bułki bez masła na śniadanie na obiad gotowane mieso z ziemniakiem a na kolacje znowu sucha bułka... nie mialam takiego fajnego lekarza ktory by mi napisal co mam jeść przy AZS. i przestałam karmić ;-(((( jak wróciłam ze szpitala do domu ważylam 75 po kilku tyg 72 a później zleciało przez 3 miesiace do 62 przy takiej diecie co ja mialam czyli
jogurcik naturalny i bułeczka na śniadanie,
na obiad gotowana pierś z kurczaka na masełku do tego albo sałata z jogurtem maturalnym albo brokuły i kalafior na parze, do tego ziemniaczki nie solone.
na kolacje bułeczka z masełkiem i szynką gotowaną i lekka herbatka.

czułam się taka leciutka od wewnątrz, byłam pełna radosci :))) i wogole czulam sie rewelacyjnie, w pazdzierniku 09 przestalam ja karmic i sie zaczelo, pierogi, bigosy, napoje gazowane, sosy, smarzone kotlety !!!!!! no i siup waga podskoczyła do 65/66 :/
załamka!!

dlatego też wiem ze dieta dobrze ułożona taka jak "O.N.Z." jest naprawdę skuteczna,
i to tylko zależy od nas czy sobie damy rade z pokusami... :)))

trzeba wbić sobie do głowy że to dla naszego dobra, i ze wszystko się DA TYLKO TRZEBA TEGO CHCIEĆ :DDDD !!!!!!

tak więc LASECZKI DO DZIEŁA ..... :))))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

18 lut 2010 - 13:43:05

Cassabuu trzymam kciuki żeby się udało :) Masz naprawde niewiele do zrzucenia w porównaniu ze mną, ale ja już się cieszę, że udalo mi sie zrzucić 3 kg. Dziś moj ostatni dzień diety (czyli 9 ty). Taraz robię sobie 3 dni przerwy na "normalne" jedzenie i od poniedzialku od nowa na 9 dni dietki i mam nadzieje że chociaż 2 kg znowu zejdą. Przez te 3 dni przerwy nie zamierzam wracać do starych nawyków, ale na pewno skusze się na mały kawałeczek urodzinowego tortu Kubusia. W każdym razie nadal będę jadała 4 posiłki o stałych porach czyli 9,12,15 i 18 tej.
Trzymam kciuki za wszystkie walczące z kilogramami

[embed_image d308659d873a584a2e99ae8f2116dea7]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-18 13:44 przez nusia83.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

18 lut 2010 - 18:51:55

diety z węglowodanami są skuteczne i rzeczywiście można schudnąć ,ale schudnąć to dopiero połowa sukcesu,trzeba
jeszcze utrzymać tę wagę a z węglowodanami jest tak,że jak się wraca do poprzedniej diety to efekt jojo jest natychmiastowy,no chyba,że przyjmiecie pewien model żywienia za coś stałego i nie wracacie do poprzednich nawyków,to wtedy jest jakaś szansa...

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

19 lut 2010 - 14:19:58

Cytat
nusia83
Cassabuu trzymam kciuki żeby się udało :) Masz naprawde niewiele do zrzucenia w porównaniu ze mną, ale ja już się cieszę, że udalo mi sie zrzucić 3 kg. Dziś moj ostatni dzień diety (czyli 9 ty). Taraz robię sobie 3 dni przerwy na "normalne" jedzenie i od poniedzialku od nowa na 9 dni dietki i mam nadzieje że chociaż 2 kg znowu zejdą. Przez te 3 dni przerwy nie zamierzam wracać do starych nawyków, ale na pewno skusze się na mały kawałeczek urodzinowego tortu Kubusia. W każdym razie nadal będę jadała 4 posiłki o stałych porach czyli 9,12,15 i 18 tej.
Trzymam kciuki za wszystkie walczące z kilogramami

[embed_image d308659d873a584a2e99ae8f2116dea7]

Dzięki Nusia83 :* sama za siebie bede 3mala kciuki no i za was KOCHANE też :D

buziaki i powodzonkaaaa :)))))))

* * * NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ :] * * *

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

02 maj 2010 - 19:39:24

nusia83-i co schudłaś na tej dietce Kochana?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

02 maj 2010 - 20:20:07

Cytat
agawa84
nusia83-i co schudłaś na tej dietce Kochana?

Odchudzałam się stosując tą dietę od 10 lutego, do świąt wielkanocnych i schudłam z 74 kg na 67. Zrobiłam sobie miesiąc przerwy i waga mi nie podskoczyła, to znaczy zależy od dnia ale waha się 67-68 kg. Od jutra znowu wracam na tą dietę, gdyż chcę schudnąć jeszcze na 64 kg.
Zapraszam, może któraś z was się przyłączy ...

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

02 maj 2010 - 20:30:45

nusia83 ja się chętnie przyłączę, hehe. Mogłabyś napisać co jadłaś konkretnie jak stosowałaś wcześniej tą dietę?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

02 maj 2010 - 21:03:38

Jadłam to co podane jest w tabelkach, np. jajka z szynką, ser biały ze szczypiorkiem, warzywa na patelnie tyle że przygotowywane na parze,gotowaną pierś z kurczaka, no i owoce, czasami pozwalałam sobie na kabanosa (chudego) i parówki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie - pielegnacja, przedłużanie itp