Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:34:41

Witajcie, mój syn w lutym skończy 11 miesięcy około 2tygodni temu pojawił się u niego pierwszy pieprzyk; czy wasze maluchy też już mają pieprzyki?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:36:36

Tak, mój Robercik od roku ma pieprzyk na stopie :D

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:36:40

Mojej małej pierwszy pieprzyk pojawił się w czerwcu, miała ok.1.5 miesiąca. Ma go na przedramieniu, taki celownik do szczepień ;)


Córka mojej koleżanki, o 1.5 miesiąca starsza od mojej ma pieprzyka na główce, przy rzadkich włoskach rzucał się w oczy, bo był troszkę większy niż mała kropka. Podobno mała ma go od urodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-27 10:39 przez pulcino3.

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:37:53

Ojej a ja myślałam że dziecko od urodzenia ma:D i myślałam też że mój to jakiś wyjatek bo jeszcze nie ma żadnego :))

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 12:52:43

Konradkowi zrobił się na pupie ciekawe czy będzie miał tyle pieprzyków co ja

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 13:29:47

Moja córcia ma od urodzenia na lewym ramieniu (to jej znak szczególny:))
ps.wypatrzyłam go już w chwili urodzenia i po przyjściu do domu pierwsze co, to sprawdzałam po tym pieprzyku czy to moje dzieciątko:))))))

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 15:53:11

ja jestem ciekawa czy córcia odziedziczy miliard pieprzyków po mężu :/ mam nadzieje że nie nie bo mój mąż jest w nich cały :) głównie na plecach i ramionach i na twarzy ma pare i właśnie dlatego wolałabym aby ich nie miała :) wiadomo dziewczynka napewno wolałaby ich nie mieć na buzi :) narazie nie znalazłam żadnego .... ale zobaczymy,dodam że Laurka 2 stycznia skończyła roczek.

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 16:59:53

mojej corce pirwsze znamie wyszlo jak miala 3 latka. jak na razie zauwazylam dwa piprzyki. na karku i na skorze glowy. najlepiej go widac jak ma dwie kitusie, na samym srodku przedzialka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy uroda pomaga w życiu?