Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

23 minut temu

sprawdzony stomatolog

27 minut temu

sklep detailingowy

51 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:34:41

Witajcie, mój syn w lutym skończy 11 miesięcy około 2tygodni temu pojawił się u niego pierwszy pieprzyk; czy wasze maluchy też już mają pieprzyki?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:36:36

Tak, mój Robercik od roku ma pieprzyk na stopie :D

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:36:40

Mojej małej pierwszy pieprzyk pojawił się w czerwcu, miała ok.1.5 miesiąca. Ma go na przedramieniu, taki celownik do szczepień ;)


Córka mojej koleżanki, o 1.5 miesiąca starsza od mojej ma pieprzyka na główce, przy rzadkich włoskach rzucał się w oczy, bo był troszkę większy niż mała kropka. Podobno mała ma go od urodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-27 10:39 przez pulcino3.

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 10:37:53

Ojej a ja myślałam że dziecko od urodzenia ma:D i myślałam też że mój to jakiś wyjatek bo jeszcze nie ma żadnego :))

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 12:52:43

Konradkowi zrobił się na pupie ciekawe czy będzie miał tyle pieprzyków co ja

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 13:29:47

Moja córcia ma od urodzenia na lewym ramieniu (to jej znak szczególny:))
ps.wypatrzyłam go już w chwili urodzenia i po przyjściu do domu pierwsze co, to sprawdzałam po tym pieprzyku czy to moje dzieciątko:))))))

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 15:53:11

ja jestem ciekawa czy córcia odziedziczy miliard pieprzyków po mężu :/ mam nadzieje że nie nie bo mój mąż jest w nich cały :) głównie na plecach i ramionach i na twarzy ma pare i właśnie dlatego wolałabym aby ich nie miała :) wiadomo dziewczynka napewno wolałaby ich nie mieć na buzi :) narazie nie znalazłam żadnego .... ale zobaczymy,dodam że Laurka 2 stycznia skończyła roczek.

Pierwszy pieprzyk

27 sty 2010 - 16:59:53

mojej corce pirwsze znamie wyszlo jak miala 3 latka. jak na razie zauwazylam dwa piprzyki. na karku i na skorze glowy. najlepiej go widac jak ma dwie kitusie, na samym srodku przedzialka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy uroda pomaga w życiu?