Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 18:39:57

Witam drogie Szafowiczki
Zamierzam kupić termometr i kompletnie nie wiem jaki. Podobno najpraktyczniejsze są takie do czoła i ucha? Jakich wy używacie albo Wasze pociechy? Możecie coś polecić? Będę wdzięczna za wszelką radę.

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 18:43:46

Ja używałam termometr ,,smoczek, bo kiedys te do Ucha były bardzo drogie i nie było mnie na niego stać.Teraz mam zwykły dotykowy.
Naklejane na czoło(te papierowe)są nic niewarte.

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 18:45:51

Właśnie niedawno mój syn miał jakiegoś dziwnego wirusa i wysoką gorączkę. Za nic nie dał sobie zmierzyć dotykowym paskiem na czoło, o włożeniu pod pachę mogłam zapomnieć. To zainspirowało mnie do poradzenia się Was w sprawie elektronicznych, bo podobno mierzą temperaturę w czasie 1 sekundy. Fakt, tanie nie są, dlatego się waham....
Pomóżcie:)

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 19:31:47



używam tego i jest rewelacyjny. POLECAM


Nie wiem czy widać zdjęcie bo u mnie nie wchodzi a na podglądzie widać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-24 19:33 przez elka_kulpa.

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 19:37:57

Witam ja uzywam zwyklego termometru elektronicznego,tani i praktyczny:-)polecam:-)

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 19:54:27

My też używamy tego elektronicznego- u Nas zdaje egzamin od bardzo dawna w przeciwieństwie od paskowego.Wszystko zależy od dziecka, bo wiadomo że ciężko zmierzyć temperaturę maluchowi

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 20:01:26

A jeśli używacie elektronicznego i jesteście zadowolone to podajcie proszę więcej szczegółów, bo jest ich strasznie dużo modeli, nawet takie w 10 w 1 i skąd wiedzieć który będzie dobry???

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 20:47:25

My używamy , takie w smoczku, chyba z Canpola. Rewelacyjnie się sprawdza. :-)

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 20:53:27

ja mam taki do ucha, 70zł kosztował :( ale za nic córce nie mogłam innym zmierzyć

JAKI TERMOMETR???

24 sty 2010 - 22:43:15

a jaki ten termometr?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

JAKI TERMOMETR???

25 sty 2010 - 07:24:26

Dopóki mój mlody był całkiem malutki to uzywałam zwykłego w smoczku, ale teraz (11 miesiecy) moge juz zapomniec o zmierzeniu mu nim temp, bo cały czas go wyjmuje z buzi. Kupilismy termometr Brauna do ucha, fakt dosyc drogi (ok.120 zł), ale sprawdza sie rewelacyjnie i pomiar trwa doslownie sekunde. Polecam


JAKI TERMOMETR???

25 sty 2010 - 08:53:27

ja kupiłam na allegro taki do czoła i ucha za 69zł i naprawde warto jest super pomiar w 2 sekundy ;)

JAKI TERMOMETR???

25 sty 2010 - 09:41:37

Dziękuję za odpowiedzi, może faktycznie warto w tego Brauna zainwestuję

JAKI TERMOMETR???

25 sty 2010 - 10:22:58

Hej dziewczyny ja używam dotykowego termometra elktronicznego jest do skroni albo do ucha jest świetny mierzy temperature w 1 sekunde polecam fakt nie był tani bo około 120zł

JAKI TERMOMETR???

25 sty 2010 - 11:37:53

Cytat
marta__urbaniak
Witam drogie Szafowiczki
Zamierzam kupić termometr i kompletnie nie wiem jaki. Podobno najpraktyczniejsze są takie do czoła i ucha? Jakich wy używacie albo Wasze pociechy? Możecie coś polecić? Będę wdzięczna za wszelką radę.

ja mam już 11 lat brauna jest rewelacyjny nie wymieniałam nawet bateryjki a dalej chodzi wymieniam co jakis czas jedynie wkładki do uszka a tak to super sprawa dla dzieci i dorosłych również, bardzo jestem zadowolona i polecam właśnie tej firmy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy pieprzyk