Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

42 minut temu

sprawdzony stomatolog

45 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NAJLEPSZY KREM POD OCZY???

18 kwi 2010 - 11:43:05

Polecam krem pod oczy z Oriflame. Jest po prostu genialny! Mojemu mężowi, po trzech dniach stosowania znacznie zredukowały się cienie pod oczami.

NAJLEPSZY KREM POD OCZY???

18 kwi 2010 - 13:33:34

posmaruj sie troche dłużej tym kremem, tydzien to zdecydowanie z krotko, zeby bylo widac efekty, ja uzywam AOK ale to dla mlodej skory po 20 na na te przeciwzmarszczkowe jstem za mloda :)))

NAJLEPSZY KREM POD OCZY???

18 kwi 2010 - 15:45:09

kuowałam rózne mazidła, czasem strasznie drogie i okazuje sie że najlepszy jest zwykły iwostin nawilżajacy i to nie spaecjalny pod oczy a taki do całej buzi. kiedys mówili w tv ze to ściema z tymi kremami pod oczy i własciewie te okolice nie wymagają szczególnego traktowania. jakosmi sie nie chce w to wierzyć bo przecież tam skóra jest cieńsza, no ale....
ja bym spróbowała dermiki , to sa podobno dobre kosmetyki

NAJLEPSZY KREM POD OCZY???

27 mar 2014 - 19:28:21

Do pielęgnacji skóry wokół oczu bardzo dobre jest Serum pod oczy Gal, odbudowuje barierę ochronną i zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, a tym samym hamuje proces starzenia skóry i tworzenia zmarszczek. Doskonale nadaje się pod makijaż.

NAJLEPSZY KREM POD OCZY???

13 kwi 2021 - 19:54:12

Bardzo dobra jest ta nowa linia kosmetyków dla cery dojrzałej z Bielendy – Royal Bee Elixir i krem pod oczy Silnie ujędrniający krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

NAJLEPSZY KREM POD OCZY???

10 paź 2021 - 21:32:01

Tremella Efektimy jak dla mnie jest najlepsza pod oczy ale nie tylko pod oczy super
A to dzięki cudownemu grzybkowi który wygładza i nawilża skórę.
A grzybek ten nazywa się MASŁEM CZAROWNICY love
Nazwa bajerancka a i skuteczność też

NAJLEPSZY KREM POD OCZY???

03 lis 2021 - 10:04:07

A próbowałaś jakiejś domowe sposoby? Przyznam szczerze, że domowa kuracja jest zdecydowanie lepsza i bezpieczniejsza. Ja na łapki zazwyczaj stosuję mieszankę jajka z bananem i miętą. Tylko ostrożnie z tą miętą bo może cię w oczy szczypać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próchnica