Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Czas na nocnikowanie

26 mar 2015 - 16:21:09

Moja mała ma 18 i pól miesiąca, chodzi za mną do łazienki i zawsze bierze nocnik i mówi si, chce usiąść, ale natychmiast wstaje, więc nawet nie raz jej nie rozbieram i siada w pieluszce, ale myślę że jesteśmy na dobrej drodze bo wie do czego służy nocnik:)

Czas na nocnikowanie

26 mar 2015 - 20:50:13

MOja ma 21m i od 3m nie używamy pieluch w dzień noo jedynie do drzemek dziennych i snu nocnego .Im wczesniejsze oswajanie dziecka z nocnikiem tym szybciej widać efekt :)powodzenia

Czas na nocnikowanie

26 mar 2015 - 21:03:27

Słuchajcie,warto skorzystać z fajnych książeczek o nocnikowaniu skierowanych do dzieci:) Można na obrazkach dziecku pokazać,jak załatwiają się inne dzieci. U mojego synka ta pomoc okazała się niezastąpiona:) Korzystaliśmy z poniższych pozycji:

Czas na nocnikowanie

07 maj 2015 - 17:56:24

Treść posta została usunięta automatycznie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 10:14 przez gosia1281.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Czas na nocnikowanie

04 lut 2016 - 09:42:59

Mi bardzo pomogła ta metoda http://dumnamama.pl/siadamy-na-nocniczek/ nauki korzystania z nocnika

Czas na nocnikowanie

04 lut 2016 - 13:41:09

moja córcia bardzo nie chciała siadać na nocnik każda próba kończyła się krzykiem i płaczem, długo nosiła pampersa, w końcu zrobiłam jej coś takiego wiosną schowałam pampersy i ubrałam jej majtki oczywiście pierwszego dnia susiała w majtki prania było mnóstwo ale na drugi dzień już siadała na nocnik po tygodniu nie potrzebowała pampersa nawet na noc

Czas na nocnikowanie

26 wrz 2016 - 12:52:44

Moje dziecko ma 18 miesięcy i jakieś dwa tygodnie temu nauczyło się korzystać z nocnika. Początkowo przyuczaliśmy je przy pomocy pieluch treningowych.

Czas na nocnikowanie

28 sie 2019 - 14:47:53

A co jeśli dziecko sądzi, że nocnik to kolejna zabawka i zakłada sobie go na głowę. Za żadne skarby nie da się posadzić lub szybko schodzi z niego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki dla noworodka