Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Hiszpania

21 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

25 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

02 kwi 2012 - 12:26:51

Witam :)
Czy któraś z mam słyszała coś może o pieluszka jednorazowych z zieloną herbatą (jedną z warstw są listki zielonej herbaty)? Szukam jakiejś alternatywy dla pupy mojej pociechy. Ostatnio się natknęłam na takie w internecie . Ktoś może je już testował? A może znacie jakieś inne o podobnym składzie? Proszę o pomoc i rady :)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

02 kwi 2012 - 13:00:15

Nasz synek ma 20 msc i tylko na poczatku używaliśmy pampersów 2-3 byly swietne, pozniej sprobowalismy HUGGIES i strasznie sie z nimi meczylismy, byly strasznie sztywne nie przywierały dobrze do pupy malucha i malo chlonne, wiec wrocilismy znowu do pampersow ale ktos nam doradzil DADA z Biedronki bo sa o wiele tańsze i jak sie okazalo rownie dobre jak pampersy 1-2-3.Na pampersach 4-5 niestety sie zawiedlismy.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

06 lip 2012 - 15:42:24

z bardziej tanszych i eko wersji, podobno dobre sa bambino, ktore muszka teraz reklamuje. dzieciata znajomka z biura opowiadala, ze skusila sie na probna paczke. jakoscia nie odbiegaja od tych najpopularniejszych pampersow, nie skarzyla sie tez na odparzenia i inne podobne cudawianki. dla mniej kasiastych mamusiek, to dobra propozycja :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 sie 2012 - 21:30:05

Pieluszki z wkładkami z liści zielonej cherbaty są dosyć rzadko spotykane, ja takie pieluszki wielorazowe znalazłam na http://www.krainapieluszek.pl/pieluszki-wielorazowe, chodzi o coś takiego ?

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

05 lis 2012 - 18:45:11

A widziałyście te nowe Bambino baby love? Kiedyś banbino były takie zwykłe, dzisiaj widziałam w sklepie te nowe i powiem, ze jestem mile zaskoczona nowym designem, podobno w środku też się sporo zmieniło, na lepsze oczywiscie ;)


PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

05 lis 2012 - 20:07:42

Cytat
mama-85-krk
Pieluszki z wkładkami z liści zielonej cherbaty są dosyć rzadko spotykane, ja takie pieluszki wielorazowe znalazłam na http://www.krainapieluszek.pl/pieluszki-wielorazowe, chodzi o coś takiego ?
Mamy takie wielorazowe! Są fajne gdy dziecko mało siusia! Ale moje dziecko nie uznaje kompromisów i z dnia na dzień praktycznie zaprzestała sikac w pieluchy! taka byłam nastawiona na bój z pieluchami, ahhhhhhhhh! A z jednorazówek używamy z Biedronki, ale zdażają się sztuki bez rzepów!

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 lis 2012 - 15:18:19

Dobre rzepy mają wspomniane wyżej bambino, te nowe z serii "Baby Love". Moja siostra używa dla swojej małej i z tego co wiem to jest zadowolona nie tylko samą pieluszką ale i ceną. Nie zawsze tak jest że drogie jest dobre, te pieluszki są bardzo dobrej jakości a cenę maja zaskakująco niską, tańsze niż często używane biedronkowe ;)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 lis 2012 - 16:02:19

u nas pampersy jak na razie górują - mieliśmy huggies ale nie dość że były odparzenia to do tego jakieś krostki się pojawiały uczuleniowe :/ No i beznadziejna chłonność - mała przesikiwała w 30 min.

w późniejszym wieku jeszcze dobrze sprawdzały nam się lidlowskie ale to z ostatnie pół roku pieluchowania.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 lis 2012 - 16:55:38

Dla nas bardzo fajne są babydream, chłonne, córcia nie ma ani jednego zaczerwienienia,a nie drogie ,bo z kartą rabatową rossne około 27zł. paczka 50szt.Chociaż piersze miesiące raz pampers i raz dada,bo stale zmieniane,a tak wychodziło jednak taniej, a pupa nie ucierpiała:)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 lis 2012 - 17:49:34

Według mnie i dla mojej córki najlepsze są pieluszki Pampers.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 lis 2012 - 18:20:09

My używamy tylko pieluszek firmy Pampers. Huggies dla nas są beznadziejne bo synek ma na nie uczulenie. Świetne i niezawodne są Pampersy białe i zielone

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 lis 2012 - 19:28:08

Cytat

tylko firmy pampersy:) są the best

też tak sądze:)
miałam hugiess to się nie sprawdziły :(

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

16 lis 2012 - 09:41:33

Witam:))Ja do roczku używałam tylko pampers:)Teraz zakładam na noc i na podróż oraz jesli mały jest przeziębiony bo zdaża się ze jeszcze zrobi w majteczki to wtedy Dada z biedronki:))Są rewelacyjne,dobrze chłoną wilgoć ,są elastyczne,rzepy są mocne:))Zdecydowanie polecam,od pampersów nie roźnią sie praktycznie wcale:))Pozdrawiam:))

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

19 gru 2012 - 14:45:07

Tak to jest że człowiek z przyzwyczajenia sięga po te droższe bo myśli że są najlepsze a później się okazuje ze tańsze są równie dobre i ze tyle czasu się przepłacało. Te Bambino "Baby Love" w Żabce można kupić w 2PAKu po 1,99zł więc nawet nie trzeba kupować wielkiej paki żeby przetestować ;)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

19 gru 2012 - 15:06:05

Hugiesy u nas też się nie sprawdziły, dla mnie zdecydowanie nie są warte swojej ceny i na pewno nie stosowałabym ich jako zamiennika drogich pieluszek, za to sporo jest tanich pieluch, które dorównują najlepszym i najdroższym chłonnością, miękkością itd. Trzeba tylko posprawdzać rózne marki, bo po co przepłacać, dziecko ma tez inne potrzeby niz tylko pieluchy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolczyki w uszach-pielegnacja