Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

31 sty 2013 - 11:59:08

No ale to pewnie tylko w Warszawie kamka, tak? Czy może w całej Polsce można na takie seanse chodzić? Fajny pomysł z animowanymi.. można zająć dzieciaki i trochę odpocząć :)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

31 sty 2013 - 13:03:31

Polecam Dada z Biedronki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 lut 2013 - 21:10:06

Czy u Was w Żabkach nadal można kupić te bambino w małych dwupakach?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 lut 2013 - 21:27:27

ostatnio kupiłam gaga w tesco, ale masakra. są jakieś za krótkie, odklejają się, są sztywne, nie przylegają,przeciekają... pierwszy raz się z takim badziewiem spotkałam, a kupowałam naprawdę chyba już wszystko. Polecam dady z biedronki, pieluchomajtki z rossmana i pieluszki z aldika.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 lut 2013 - 22:06:03

My używamy w tej chwili PAMPERSÓW, ale też DADA. Co prawda przetestowalismy już chyba prawie wszystkie i te dwie firmy pasują nam najlepiej.
Taaak alenka85 ma rację te TESCOWE to dziadostwo fuuuj masakra jakaś.

Też je mieliśmy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 22:07 przez suuny2010.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 lut 2013 - 22:13:11

My używamy pampersów firmy PAMPERS, a dokładnie ACTIVE BABY. Wcześniej używaliśmy HUGGIES, ale było za sztywne i mało wchłaniały i dlatego zrezygnowaliśmy z nich.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

06 mar 2013 - 13:49:04

Cytat
Malgoha
Czy u Was w Żabkach nadal można kupić te bambino w małych dwupakach?
można, dziś widziłam, 1,99 za 2pack

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

06 mar 2013 - 13:57:39

my tylko i wyłącznie pampers acive baby reszta pieluch na naszym rynku to jedno wielkie nieporozumienie , zresztą na dziecka komforcie nie ma co oszczędzać.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

12 kwi 2013 - 00:59:49

Nie wiem czy tu wspominałyście mamusie o pieluszkach Greenty ale ja je polecam z czystym sumieniem. Za sprawą zielonej herbaty super pachną, łagodzą podrażnienia i ich nie powodują. W dodatku cenę mają przystępną. Jedynym minusem jest to,że brak ich w siecówkach ale zawsze można zrobić zapas :) Jeśli któraś z Was zastanawia się , które kupić to jak wspomniałam polecam Greenty,jeszcze nie spotkałam się z negatywną opinią :)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

12 kwi 2013 - 08:14:31

Cytat
alenka85
ostatnio kupiłam gaga w tesco, ale masakra. są jakieś za krótkie, odklejają się, są sztywne, nie przylegają,przeciekają... pierwszy raz się z takim badziewiem spotkałam, a kupowałam naprawdę chyba już wszystko. Polecam dady z biedronki, pieluchomajtki z rossmana i pieluszki z aldika.

Zgadzam się,te z Tesco to chyba najgorsze pieluchy. Tak samo polecane przez wiele osób Huggies.
My zawsze używaliśmy oryginalnych Pampers,a później tylko Dada z Biedronki.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

13 lip 2013 - 11:22:24

ODŚWIEŻAM TEMAT.

Używam pampersów od początku Pampers ale nie ukrywam,że trochę drogie są i chciałabym przejść na jakieś tańsze. Synek ma dopiero miesiąc i 9 dni. Nie zawcześnie na zmiane jak od początku używa innych? Bardzo proszę o pomoc! A chusteczki nawilzajace jakie polecacie?

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

22 lip 2013 - 14:28:38

Spróbować można. Na początek radziłabym kupić jakieś pojedyncze sztuki, żeby zobaczyć jak synek reaguje. Co do chusteczek to bardzo fajne są hygienic baby, niedrogie, dość grube, nie rwą się (ostatnio nawet dostały jakieś wyróżnienie jako produkt roku)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

22 lip 2013 - 15:03:53

tylko Dada, używamy prawie 10 miesięcy-jestem bardzo zadowolona. Plusem jest też to, ze kupisz je wszędzie i w takiej samej cenie i nie trzeba brac np na jakiś dłuższy wyjazd wielkiego zapasu-biedronki są już teraz prawie w każdej miejscowości

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

23 lip 2013 - 19:39:26

Nawiązując do wypowiedzi Amelia_25-dlatego huggies są wycofywane z Polski.

A gdzie można dostać bambino baby love ?

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

23 lip 2013 - 19:40:04

Mam pytanie czy to ta firma która produkuje pieluszki Bambino baby love otrzymała w tym roku nagrodę Produkt Roku Wybór Konsumentów? Bo coś mi się o uszy obiło, czytałam ale nie jestem do końca pewna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bepanthen- pytanie do mam.