Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Proszek dla dzieci:) jak długo?

01 paź 2010 - 08:50:48

ja jestem przeciwna przyzwyczajaniu skóry dziecka do proszku dla niemowląt, dlatego od urodzenia stosuję ten sam proszek co dla nas dorosłych. i nie płukam w żadnym płynie, żeby nie przeginać z chemią. tyle że piorę w proszku niemieckim, którego polski odpowiednik to śmiech na sali. ciuszków też nigdy nie praswałam, uważam to za zbędną stratę czasu.

Proszek dla dzieci:) jak długo?

01 paź 2010 - 09:29:26

Przez pierwsze 4 miesiące stosowałam proszek i płyn do płukania Jelp. Później już w zwykłym dla dorosłych, jednak zawsze daję program na podwójne płukanie.

Proszek dla dzieci:) jak długo?

01 paź 2010 - 09:31:47

Ja do ok. 6 miesiąca używalam "dziecięcych" proszków do prania,potem tylko Persil a teraz już obojętnie jaki i proszek i płyn do płukania. Syn ma prawie 19 miesięcy i nigdy nic mu się nie działo z tego powodu na skórze czy coś.

Proszek dla dzieci:) jak długo?

06 paź 2010 - 16:26:51

Moj synio ma rok i jeszcze piore mu ciuszki w Dzidziusiu a do plukania-cocolino:)

Proszek dla dzieci:) jak długo?

06 paź 2010 - 16:30:23

Ja w "dzieciowym" proszku wyprałam tylko raz cała wyprawke czyli wszystkie kupione ciuszki. Pozniej prałam w sensitiv'ach .
Powiem szczerze ze kłopotliwe było dla mnie dzielenie i pranie ciuszkow naszych i synka a szkoda bylo prac wszystkich np w Loveli bo szedł wtedy jak woda .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM