Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kremy na zimę dla dzieci

06 lis 2012 - 02:37:46

kiedys pani od chemii w czasach szkolnych mowila ze nie wolno używać w mroźne dni kremu na bazie wody typu NIVEA. wtedy dzieciaczki mają bardzo czerwone buźki, bo woda z kremu zaczyna marznąć a u innych osob zaczynają pękać naczynka. Najlepiej używać taki który zawiera glicerynę. :) ale to juz trzeba czytac na etykietach. Emolium krem bardzo dobry. Chyba najlepsze rozwiązanie. Bambino tez.

kremy na zimę dla dzieci

06 lis 2012 - 12:34:32

Ja używam tego niebieskiego z Rosmanna z seri babydream i nieźle się sprawdza.

kremy na zimę dla dzieci

07 lis 2012 - 18:24:20

ja uzywam NIVEA BABY krem na każdą pogodę ...
jest na prawdę bardzo dobry a do tego mega pięknie pachnie jest hipoalergiczny.



kremy na zimę dla dzieci

07 lis 2012 - 22:39:35

Cytat
kla20
kiedys pani od chemii w czasach szkolnych mowila ze nie wolno używać w mroźne dni kremu na bazie wody typu NIVEA. wtedy dzieciaczki mają bardzo czerwone buźki, bo woda z kremu zaczyna marznąć a u innych osob zaczynają pękać naczynka. Najlepiej używać taki który zawiera glicerynę. :) ale to juz trzeba czytac na etykietach. Emolium krem bardzo dobry. Chyba najlepsze rozwiązanie. Bambino tez.

Bambino ma oierwszym miejscu w składzie ma wodę,glicerynę gdzieś na odległym miejscu.

Radzę poczytać etykietki zanim się coś napisze.

kremy na zimę dla dzieci

18 lis 2012 - 13:47:39

także polecam ochronny krem Bambino

kremy na zimę dla dzieci

02 gru 2012 - 22:32:34

Ja polecam Oilatum Soft lub Bambino. :)
Ale też ma wodę. Bez wody trudno znaleźć...

kremy na zimę dla dzieci

11 gru 2012 - 12:36:45

Cytat
arvona
ja smaruje nivea baby na kazda pogode i jest super, uzywam go od kiedy Hania sie urodzila czyli od poczatku bo urodzila sie w styczniu :)


u nas podobnie tylko synki smaruje buzie i 5latkowi i roczniakowi od ur



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 12:37 przez jopercz.

kremy na zimę dla dzieci

13 gru 2012 - 15:28:52

Ja sie dowiedziałam jeszcze w liceum na chemii,ze własnie najgorsza jest gliceryna w kremie bo zima zamarza i powoduje pekanie skóry.Wiec nasza chemiczka odradzała nam kremy z gliceryną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki po kąpieli?