Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kremy na zimę dla dzieci

28 gru 2011 - 12:57:11

nivea :)

kremy na zimę dla dzieci

28 gru 2011 - 16:19:40

nivea :) albo bambino!

kremy na zimę dla dzieci

06 sty 2012 - 15:25:17

Broń Boże, Nivea. Nivea jest robiona przede wszystkim na wodzie i jak posmaruje się twarz w zimne, mroźne dni, to tylko sobie można skórę podrażnić, zamiast ochronić. :)

niezweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 6/5

kremy na zimę dla dzieci

07 sty 2012 - 19:49:44

w w w. pieniutek. bloog . pl ZAPRASZAM !!! Wystarczy pousuwać spację!

kremy na zimę dla dzieci

17 sty 2012 - 08:35:09

Absolutnie nie Nivea ani Bambino ani żaden inny nawilżający krem. W mrożne dni buzię dziecka trzeba smarować kremem natłuszczającym a nie nawilżającym. Ja polecam każdemu "Linoderm +" maść (krem też jest ale maść o niebo lepsza). Dostępna jest ona w aptekach i kosztuje ok.11-13zł.Ma konsystencję wazeliny i bardzo łatwo się rozsmarowuje.Nadaję się zarówno na buzię jak i na pupę i można nią smarować malusie dzieciaczki.Polecam!Poza tym bardzo fajnie wyleczyła mężowi słoneczne oparzenia na plecach :P

kremy na zimę dla dzieci

17 sty 2012 - 22:53:51

dziewczyny nie mylcie kremów! zwykły nivea się nie nadaje na mróz ale tu chodzi o nivee dla dzieci która jest na mróz!
smaruję synka albo tym albo SOPELKIEM,też fajny ,sama uzywałam;)
a swoją drogą jak czytam niektóre wypowiedzi to mi skóra cierpnie
Jak można nie smarować dziecka żadnym zabezpieczeniem na mróz a juz szczególnie latem na słońce!? matko co za wytłumaczenie bo nie lubi..mój też nie lubi,może trzeba zadać sobie trochę trudu i wykorzystać trochę sprytu?chyba od tego są rodzice
Oliwka na buzię na mróz?
Nie tłuste kremy? eh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 23:01 przez fafafirafa.

kremy na zimę dla dzieci

18 sty 2012 - 12:33:42

Przecież bambino to tłusty krem,a nie nawilżający i wg mnie bardzo dobrze nadaje się na mróz, nie wchłania się tak szybko w skórę dziecka tylko natłuszcza ją i chroni przez zimnem i mrozem. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi o co chodzi, że nie bambino i nie nivea. eh

Moja córcia też nie lubi się smarować niczym,ale zawsze staram się zachęcić ją do posmarowania buźki, pozwalam jej wziąć troche kremiku na palec,żeby ją zająć i w tym czasie sama ją wysmaruję,więc nie wiem w czym problem,wystarczy znaleźć sposób na swoje dziecko i przede wszystkim trochę chęci,bo dużo dzieci nie lubi się smarować kremami,i jakoś rodzicie nie rezygnują z ochrony twarzy dziecka.
ja mam rozowy bambino z cynkiem,tlusty swietny jak dla mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 13:00 przez otyska.

kremy na zimę dla dzieci

19 sty 2012 - 14:03:10

Iwostin ostatnio nawet byl w promocji jest specjalna seria na zime

kremy na zimę dla dzieci

25 sty 2012 - 20:42:15

może mi ktoś powiedziec dla czego nie można zalogować się na szafce .pl bo wciskam zaloguj- i otwiera się pusta strona na sekunde!!! a wu góry po lewo zamiast załadowanie logowania to :integracja z szafką/pl _ tak pisze*** i nie mogę wejść na swój profil***PPPPROSZĘ POMÓŻCIE****

kremy na zimę dla dzieci

26 sty 2012 - 13:58:30

Możesz spokojnie smarować twarz tym kremem ja tez miałam taką robioną maść dla córki i jej buzka była mięciótka i gładziótka jak atłasik!!:)

kremy na zimę dla dzieci

26 sty 2012 - 21:12:45

Nivea Baby na każdą pogodę - jest fajny i nie zawiera wody więc na mrozy jest w sam raz.

kremy na zimę dla dzieci

31 sty 2012 - 22:23:39

A ja uzywam Ziajki niska ochrona od 3 miesięcy, bardzo wydajny i skuteczny.

kremy na zimę dla dzieci

01 lut 2012 - 15:45:02

polecam z nivea :) jest taka seria na zimę dostępna w aptekach :)

kremy na zimę dla dzieci

03 lut 2012 - 10:00:07

polecam krem z nivea na zimno. Mój synus ma rok i nie każdy krem mogę użyc ponieważ dostaje plam zdecydowałam się na próbe z nivea i polecam jest rewelacja

kremy na zimę dla dzieci

05 lut 2012 - 19:48:33

Kiedyś z Niemiec używało się Penaten a teraz Nivea lub Bambino

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swędząca skóra głowy