Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 20:36:58

drogie mamy podzielcie sie doswiadczeniami co stosowalyscie na odparzenia jakie kremy i masci ????????????

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 20:39:47

Sudocrem- i zero problemów ze skóra na pupie - POLECAM!

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 20:49:45

Również sudocrem... Jest najlepszy :-)

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 20:50:16

Cytat
AnnaSt-d
Sudocrem- i zero problemów ze skóra na pupie - POLECAM!
Potwierdzam:)

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 20:50:55

ja z początku używałam sudocremu, ale ciężko się usuwał z sisiulki, na nieszczęście trafiłyśmy do szpitala z podejrzeniem zapalenia dróg moczowych i tam mi jedna z pielęgniarek przyniosła maść (wyglądem i konsysytencją przypomina wazelinę), którą stosują na oddziale noworodkowym i....jest rewelacyjna!!!!! przy wypisie poprosiłam o receptę na nią i dostałam bez problemu, używam jej już 4 miesiące i żadnych odparzeń i problemów z pupcią. I najważniejsze, na receptę kosztuje tylko 5 zł i starcza na ok. 1 miesiąc:) (recepty wypisuje mi lekarz prowadzący córcię)
Zainteresowanym spróbuję odczytać i podać z odpisu skład!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:10:05

sudokrem - hmmm tu są podzielone opinie
ja polecam BEPANTHEN Plus krem


jest dobry a wszystko, używam go zimą do rąk, smarowałam świeżo zrobiony tatuaż, synkowi po urodzeniu sparowałam pupala :D

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:15:29

Fajny i w przystępnej cenie jest ALANTAN PLUS i LINOMAG (wydajny) NIVEA BABY też zdaje egzamin ... Jednak najważniejsze jest to aby przy każdej zmianie pieluszki umyć pupkę dziecka cieplutką wodą i delikatnym mydełkiem dla dzieci oraz pozwalać maluszkowi poleżeć bez pieluszki a z pewnością problemu nie będzie

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:18:54

a ja stosowalam mąke...:)

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:24:09

Ja zapobiegawczo używałam sudocremu,jest super,miałam ze szpitala próbkę bepantenu,ale mi nie pasował,uważam,że jak się używa dobrych pieluch,to krem na odparzenia jest potrzebny bardzo rzadko,ja używam pampersów i nie zmieniłabym ich na żadne inne pieluchy a wypróbowałam i huggies i bella.

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:24:34

Ja sudocrem od samego początku, super,polecam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:25:23

ja smarowałam tylko przez kilka dni synkowi pupkę ale przestałam bo nie miał odparzeń a po co ładować krem jak nic się nie dzieje :/

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:28:27

No właśnie a ja zastanawiam się czy smarować nadal. mój syn ma skończone 7 miesięcy i używam pieluchy Pampers. wsumie nic mu się nie dzieje ale jak Pani powyżej zapobiegawczo stosuję.

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:31:59

Ja tam stosowalam sudocrem ale jak cos sie zaczynalo dziac, a tak zapobiegawczo to co zmieniam pieluszke to posypuje maka ziemniaczano- naprawde polecam!!!!..;) babcine sposoby najlepsze hehehe

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:35:31

Cytat
tuska19
No właśnie a ja zastanawiam się czy smarować nadal. mój syn ma skończone 7 miesięcy i używam pieluchy Pampers. wsumie nic mu się nie dzieje ale jak Pani powyżej zapobiegawczo stosuję.

ja smarowałam bo "mówili" że trzeba i jak ta głupia świeżo upieczona mamuśka słuchałam
poszłam do pediatry i mi wytłumaczyła że nie trzeba bo po co "męczyć" skórę kremami jak ona i tak "ledwo zipie" w pampersach :D

zamiast nawilżanych chusteczek to używałam wacików z wodą i przemywałam pupę i synek nigdy nie miał odparzeń.

Kremy na odparzenia

03 lis 2009 - 21:47:13

bepanthen i kiedyś miałam świetną maść przez lekarkę zapisaną ale nie pamiętam nazwy:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia po cc