Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny interesuje mnie Wasze zdanie na temat kosmetyków BOBINI BABY, zwłaszcza opinie tych Mam, które je stosują lub stosowały.
Ja do tej pory byłam wierna marce NIVEA, ale wczoraj trafiłam na Bobini i kupiłam żel do mycia ciała i włosów. Po pierwsze dużo tańszy niż Nivea i blisko w 2x wiekszym opakowaniu. Ale chciałabym się dowiedzieć czy warto stosować te kosmetyki.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-27 08:44 przez nusia83.

Z czystym sumieniem mogę polecić nawilżane chusteczki Bobini. Są świetne, a ich dodatkowym plusem jest bardzo wygodne - plastikowe zamykanie.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ela_chotcza
Z czystym sumieniem mogę polecić nawilżane chusteczki Bobini. Są świetne, a ich dodatkowym plusem jest bardzo wygodne - plastikowe zamykanie.

Dokładnie,ja też ich używam :) A kosmetyków z tej firmy nie używam,także nie mogę nic poradzić :)

A my używamy pasty do ząbków z firmy Bobini (dla dzieci powyżej pierwszego roku życia).Koszt ok. 4,50. Polecam :-)

ja jak moja córka była malutka używałam prawie wszystkiego z bobini-tylko oliwkę miałam bambino :) bardzo sobie chwale te kosmetyki-dla nas były super,ale jak to z wszystkimi kosmetykami bywa jednym służą innym nie

Cytat
malgosianowak7
ja jak moja córka była malutka używałam prawie wszystkiego z bobini-tylko oliwkę miałam bambino :) bardzo sobie chwale te kosmetyki-dla nas były super,ale jak to z wszystkimi kosmetykami bywa jednym służą innym nie

Zgadzam się w 100 % z tym,że to co odpowiada jednym nie będzie pasowało innym. My akurat używamy do mycia ciała i włosów kosmetyków z Johnsona,a z kolei dziecko mojej koleżanki dostaje po nich uczulenia (wysypka na skórze).

Cytat
madziaR78
Cytat
malgosianowak7
ja jak moja córka była malutka używałam prawie wszystkiego z bobini-tylko oliwkę miałam bambino :) bardzo sobie chwale te kosmetyki-dla nas były super,ale jak to z wszystkimi kosmetykami bywa jednym służą innym nie

Zgadzam się w 100 % z tym,że to co odpowiada jednym nie będzie pasowało innym. My akurat używamy do mycia ciała i włosów kosmetyków z Johnsona,a z kolei dziecko mojej koleżanki dostaje po nich uczulenia (wysypka na skórze).
moja córcia po Johnsonie to miała na skórze masakre :/

Cytat
malgosianowak7
moja córcia po Johnsonie to miała na skórze masakre :/

No dokładnie. Dlatego masz rację,pisząc,że nie każdemu dziecku będzie pasował ten sam kosmetyk.

A jeszcze co do Bobini,to powiem,że mój bratanek (ale to już dla troszkę starszych dzieci) ma szampon i żel o zapachu oranżady. Uwielbia się nim myć,może ze względu na ten zapach,bo był raczej z tych dzieciaków,które stronią od wody ;-)

Ja kupiłam kiedyś żel do mycia ciała z Bobini. Dla mnie to taka podróba Nivea. Żel nie był zły, byłam zadowolona, ale jak mam kasę to kupuję Hippa-chyba najbardziej wydajny-na dwójkę dzieci przy codziennym myciu i kąpaniu starcza mi spokojnie na dwa miesiące, nawet może więcej, balsam jest chyba jeszcze bardziej wydajny. Wcześniej używaliśmy Nivea i choć kosmetyki tej firmy są trochę tańsze, to jednak tak jak pisałam Hipp dużo bardziej wydajny.A jak jeszcze trafi się w [Kerfie] promocja to wychodzi sensowna cena.

Ja się właśnie zastanawiam czy wypróbować te kosmetyki, stad moje pytanie o Wasze opinie. Marke Nivea mam juz sprawdzoną, ale jesli można znaleźć coś tanszego i równie dobrego, to czemu nie? Jak narazie widze ze nie ma negatywnych opini o tych kosmetykach, wiec moze się skuszę. A chusteczki wypróbuje na pewno.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ja zawsze kupowałam małemu kosmetyki Nivea lub Ziaja bo sama też takich używam
ostatnio skończył mi się szampon i nie było innego w sklepie tylko BOBINI GRUSZKA - pięknie pachnie i chyba będę go kupować teraz cały czas


u nas bobini to porazka mala ma po nim wysypke i wysuszona skore. ale moja Hania ma bardzo delikatna skore.

a ja mam krem bobini ochronny taki na każdą pogodę i jest świetny!

Bobini ma fajny płyn do kąpieli. Polecam też kosmetyki Ziaja - magiczny płyn do kąpieli i szampon.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Wypróbowalam chusteczki i stwierdzam, że są ok, ale jakoś bardziej spasowaly mi Dada z Biedronki. Chociaż te z bobini mają fajne zamknięcie i szkoda że Dada takiego nie mają. Jeśli chodzi o żel do mycia ciała i wlosów, to jestem z niego bardzo zadowolona. Teraz myślę kupić z Bobini jeszcze płyn do kapieli, bo widzialam że też jest tanszy jak Nivea.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kremy na odparzenia