Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 12:49:09

ja mam tatuaż ale nie z okazji urodzin dziecka ;) moje maleństwo dopiero urodzi sie w kwietniu to moje pierwsze dziecko :):):):) POZDROWIENIA

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 13:33:23

Pokażcie jakie macie nie muszą to być "z okazji narodzin dziecka"

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 13:45:03

Jak dla mnie to bleeee nie podoba mi sie ,no ale nie musi:-)Bo co ma niby ten kwiat do tego?w ogóle mi sie nie kojarzy z narodzinami dziecka ,wręcz przeciwnie kojarzy mi sie ze z czyjąś śmiercią.Sorki ze tak do tego podchodze,ale naprawdę tak jest,moze dlatego ze nie jestem zwolenniczka tatuaży,choć niekiedy podobają mi sie,taki element dekoracji a ciele.
Być moze bardziej spodobał mi sie gdybym widziała całość tzn część ciał ,bo jak narazie jedynie wyobrazam sobie ze jest na ramieniu?
Może w całosci wyglada to duzo lepiej.

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 13:45:42

ja planuję, ale jakoś czasu nie mam :( chcę sobie zrobić trybal i wplecione imiona albo inicjały moich dzieciaczków, miejsce planowane to okolice kości ogonowej. pozdrawiam

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 14:38:00

Ja też ostatnio myślę o tatuażu chciałabym zrobić sobie imię mojego mężczyzny i mojego synka ale czy znacie jakieś dobre studia tatuażu w okolicach Katowic, Tychów?? Bo ja to tak z ulicy wejść i zrobić to bym sie bała :-) Najchętniej zrobiłabym sobie w tym studiu "LA INK" co na discovery travel &living ten program leci :-D ale to trochę za daleko :-)

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 14:38:53

Cytat
hawanka81
Ja mam na lopatce ale nie z okazji urodzin dziecka.Natomiast moj maz ma 3 tatuaze.Jeden z nich na rece to moje hebrajskie imie,a na karku ma niebawem zrobic imie coreczki
Hawanka, to jak będziecie mieli kolejne dzieci to mąż plecy zatatuuje chyba co? :)

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 14:52:38

ja mam dwa. Wrzucam jeden, bo drugi nie udalo mi sie narazie sfotografowac. Niedlugo bedzie zakryty inna dziarka, ale od razu ja wrzuce. Na nadgarstku planuje sobie zrobic "M" z data urodzenia corki. A tak w ogole to aktualnie mam 2 dziarki i planuje kolejne:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 15:42:55

Cytat
goniak
Jak dla mnie to bleeee nie podoba mi sie ,no ale nie musi:-)Bo co ma niby ten kwiat do tego?w ogóle mi sie nie kojarzy z narodzinami dziecka ,wręcz przeciwnie kojarzy mi sie ze z czyjąś śmiercią.Sorki ze tak do tego podchodze,ale naprawdę tak jest,moze dlatego ze nie jestem zwolenniczka tatuaży,choć niekiedy podobają mi sie,taki element dekoracji a ciele.
Być moze bardziej spodobał mi sie gdybym widziała całość tzn część ciał ,bo jak narazie jedynie wyobrazam sobie ze jest na ramieniu?
Może w całosci wyglada to duzo lepiej.


Biała lilia stanowi symbol czystości i niewinności.Symbol tajemnicy, nadziei, niewinności, cnoty, szczęścia, bezpieczeństwa, miłosierdzia, radości. Kwiat jest też symbolem centrum mistycznego, logiki, symetrii; bezużytecznego piękna, kobiecego piękna.LILIA - SYMBOL NIEWINNOŚCI, BOSKIEJ OPIEKI NAD WYBRANYMI

fotek nie mam więcej
tylko taką ale tu mało widać
nie patrzcie na moją minę bo słońce świeciło w oczy i nic nie widziałam




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-13 14:48 przez CHRUPEK.

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 15:59:33

Oooo tak z daleka robi wrazenie:-)
Bo ten widok samego zblizonego tatuażu jakoś nie działał na moja wyobraznie,:-))
Co do symboliki to najgorzej jak ktoś nie wie i sie nie zna tak jak ja np.no i chyba wiekszość z nas:-P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 16:00:47

znalazłam jeszcze jedno - tylko się nie śmiać bo to takie domowe z ukrycia trzaśnięte :D

<ciach>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-12 08:42 przez CHRUPEK.

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 16:02:28

No i trzeba było tak od razu he he całkiem inne wrazenia :-)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 16:26:09

moze jeszcze w tym roku zrobię sobie kolejny
będzie to już bardziej związany ze "śmiercią"
będzie to data pisana rzymskimi cyframi - 25.11.2006 - dzień w którym straciłam swoje 1 dziecko

nie wiem jeszcze dokładnie jaką czcionką będzie pisane

mniej więcej coś takiego




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-22 16:26 przez CHRUPEK.

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 16:29:21

To w tym samym roku co ja:-( i dzień też ten sam tylko ze ja w maju:-(
A gdzie go umieścisz?najlepiej pasowało by na sercu:-))ale w dziwnym i nie odpowiednim na tatuaże miejscu je mamy he he

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 16:40:50

myślałam żeby zrobić

ale wolałabym w miejscu które będę mogła zakryć ubraniem bo żyjemy jeszcze w takim kraju gdzie nie wszędzie "wypada" się pokazywać z tatuażem :/

Mamy i ich tatuaże :D

22 paź 2009 - 16:55:00

na karku mozna zakryc włosami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BOBINI BABY kosmetyki dla dzieci - OPINIE