Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

Mamy i ich tatuaże :D

12 lut 2011 - 10:14:52

Klauduśka Mi super pomysł;) ale mi jedynei rozmieszczenie sie nie podoba moim zdaniem najlepiej byłoby jeden pod drugim:)

ja się wybieram i wybieram może wkońcu zrobie;)

Mamy i ich tatuaże :D

12 lut 2011 - 10:26:53

Ja mam małą literke J (pierwsza literka od imienia synka-Joachim) nad kostką.Niestety nie umiem wkleić zdjęcia.

Mamy i ich tatuaże :D

12 lut 2011 - 10:32:08

rozmieszczenie specjalnie takie;p nie chcialam jednego pod grugim, bo albo ma byc widac oba, albo zadnego a poza tym w planach trzeci, na drugiej lopatce nie wiem czy dla 3 maluszka czy moze cos dla meza... sie zobaczy

Cytat
Beata90
Ja mam małą literke J (pierwsza literka od imienia synka-Joachim) nad kostką.Niestety nie umiem wkleić zdjęcia.

wejdz na fotosik pl, wgraj tam zdjecie, po wgraniu pokaza Ci sie linki, wybierz ten, gdzie pisze, ze bezposredni link do umieszczenia na forum i w nawiasie jest cos (500) skopiuj go, potem tu w oknie odpowiedzi wybierz 10 ikonke (wstaw obrazek z adrsu www) w rubryke ktora Ci wyskoczy wklej link i zatwierdz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-12 10:34 przez Klauduska1212.

Mamy i ich tatuaże :D

12 lut 2011 - 11:55:27

Mi sie marzy tatuaz portretowy moich dzieci ale chyba ciezko znalezc dobrego fachowca ktory to idealnie wydziarga:)

Mamy i ich tatuaże :D

13 lut 2011 - 08:19:21

oj tak, to ciezko znalezc kogos kto zrobi to tak jak powinno byc...

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Mamy i ich tatuaże :D

13 lut 2011 - 11:30:35

ojj a ja ostatnio się troszkę przypaliłam.... nie mam tatuażu dziecka ale 3 inne. Dodam że jestem nauczycielką i uczeń ostatnio zauważył mój tatuaż na nodze ( a mam od kolana do uda ) i koniec.... a co tam pani ma??? i juz bum cała klasa, a uczę klasę gimnazjum niedostosow. społecznie, tzw trudną młodzież. Lipaaaaa....całą lekcję siedział na pierwszej ławce i próbował zobaczyc co tam mam, przyznam że dziwna sytuacja, mam nadzieje że nie rozniosą hihihih.:P

Mamy i ich tatuaże :D

17 mar 2011 - 00:39:36

[embed_image 0958fc8d674e0218cd016f0f582919c0]

Mamy i ich tatuaże :D

17 mar 2011 - 08:59:34

Cytat
Laura222bytom
w tym miesiącu poprawka wstążki nie podoba mi się...będzie pogrubiona aby ten daremnie zrobiony niby cień zniknął...sama kokarda to było jedno z moich marzeń...już myślę o drugim i chyba tego dnia co poprawka aktualnego będzie tworzony nowy - ale nie będzie to duże ,chcę imię córeczki - Laura na karku...


o jejku jejku, BOSKI :) wykonanie troszke niestaranne, ale sam pomysl i szabl;on rewelka :) tylko smigac z odslonieta stopka :)

Mamy i ich tatuaże :D

01 lip 2012 - 23:05:24

Cytat
Klauduska1212


a to moje pamiątki:) rączka robiona w 2009 a stópka 2010, stópka świerzo po wykonaniu. Chciałam żeby wyglądały dokładnie tak jak te co mam odbite na papierze i się udało. Jak Wam się podoba? w rzeczywistości nie są takie wyciągnięte

oo matko rewelacja!!!!

Ja ma tylko kontur wprawdzie i wycieniowana stopke ( bo zdecydowalam sie za pozno zeby synek oddusil swoja bezposrednio juz duza syrke .. i tylko z odbicia w albumie mam...) Ale i tak jestem zadowolona;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki na start