Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

21 wrz 2010 - 14:09:30

Ja mamjakas sgnal dla dzieci ale moj syn narazie myje zeby bez pasty, bo gdy mu probuje troche nalozyc wtey juz nie hce szorowac, nakladam mu p troszke co jakis czas, moze w koncu sie skusi;)

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 09:12:41


Pasta ma łagodny smak, który sprawia, że dzieci chętnie szczotkują zęby, a jednocześnie nie odczuwają pokusy połykania pasty.
Zawartość fluoru: 0,05%.
nawet jak dziecko połknie pastę nic się nie stanie bo ma małe stężenie fluoru tak dentysta powiedział

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 09:21:39

Dziewczyny mój synek ma prawie 9 miesięcy i 2 ząbki daje mu pary razy dziennie szczoteczkę silikonową dla dzieci do zabawy, ale czy to wystarczy?Czy raczej powinniśmy zacząć już normalnie myć ząbki ?Z góry dziękuję za pomoc :)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 09:22:58

ja kupuje aquafresh dla dzieci od 0 do 6 lat, jest niedroga a dobra:) alicja bardzo chetnie myje zabki:)

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 09:33:44

Ja też nie będę oryginalna, Oliwier myje ząbki pastą ELMEX :)

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 09:34:39

Cytat
alus
Dziewczyny mój synek ma prawie 9 miesięcy i 2 ząbki daje mu pary razy dziennie szczoteczkę silikonową dla dzieci do zabawy, ale czy to wystarczy?Czy raczej powinniśmy zacząć już normalnie myć ząbki ?Z góry dziękuję za pomoc :)
A jak myślisz ? Przeciez je już pewnie stałe pokarmy,pije soki itp - zeby powinno sie myc juz od pojawianie sie pierwszego ! Takie zabiegi jak maly ma teraz dentysta zaleca jeszcze przed pojawianiem sie zebow. Takze polecam wizyte w sklepie, zakupienie odpowiedniej pasty i szczoteczki - przygode z czyszczeniem zebow czas zaczac.Nie zwklekaj !

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 09:47:04

Tak jak wyżej pisałam my myjemy , ale tylko tą silikonową i bez pasty w formie zabawy .W takim razie przerzucamy się na porządne mycie ;P

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 10:19:07

Cytat
Goplanda
U nas pierwsza pasta byl NENEDENT ( syn mial wtedy ok 6 miesiecy i zaczely sie pojawiac pierwsze zabki - pasta nie zawiera fluoru dlatego moze byc uzywana tak wczesnie) ,pozniej byl ELMEX ( jak syn skonczyl rok ) teraz przeszlismy na Colgate .Powinno sie myc zabki juz od pojawienia sie pierwszego z nich. Pamietajmy ze dzieciecej pasty daje sie niewiele na szczoteczke !


A gdzie można kupić taką pastę NENEDENT ?Bo nie spotkałam się jeszcze z taką ?

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

20 lis 2010 - 11:10:39

w aptekach internetowych od razu wyszukało

NENEDENT PASTA DO MYCIA ZĘBÓW Z FLUOREM - 50 ml
9.85 PL
może i w aptece obok domu też jest

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

20 lis 2010 - 12:48:50

TYLKO ELMEX!!!!![/[/color]color]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy depilator