Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

21 gru 2012 - 07:41:59

Witam, mój Bartek zaczynał od Pasty aquafresh dla dzieci gdy miał niecały rok. Obecnie przerzuciłam się na pastę biorepair bez fluoru (ponieważ pije mleczko z gerbera, które w składzie ma fluor właśnie) i bez sls i bez parabenów. pastę i szczoteczkę od 0-4 firmy curaprox kupuję na allegro. Mój synek nie wypluwa pasty niestety:/ Nie wiem jak mam go tego nauczyć???

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

17 wrz 2013 - 12:23:24

Tylko pamiętaj, że nie każda szczoteczka elektryczna jest dobra dla dziecka. Każdy stomatolog ma inne zdanie na ten temat. Jednak dzieci powinny mieć "klasyczne", by nauczyć się myć zęby.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

27 maj 2014 - 07:49:14

Moje dziecko od pierwszego ząbka myło pastą, ajona, do tego miękka szczoteczka i metoda wymiatania. Jak dotąd nie ma jakichkolwiek problemów z zębami, bardzo dużo się zmieniło i w zasadzie wszystko idzie w odpowiednim kierunku.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

27 lut 2015 - 12:00:54

gorzej jak niektóre maluchy w ogóle nie chcą myć zębów..

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy

01 mar 2018 - 12:31:07

uczyłam swoje dziecko mycia ząbków zanim zaczęły się przebijać. Kupiłam szczoteczkę soniczną specjalną dla maluszka i kiedy myłam zęby to dawałam mu jego szczoteczkę. Obserwował i zaczynał próbowac, wkładać do buzi. Dzięki temu w wieku 14 miesięcy mył pięknie ząbki które posiadał i sam upominał się o szczoteczkę po posiłku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brzuszek po porodzie -rady