Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolczyk u chłopaka

16 paź 2009 - 00:27:24

Cytat
aandzik86
Ja Synkowi też nie przebiłabym uszka, w ogóle to nie podobają mi się kolczyki u mężczyzn, ale to już kwestia gustu, nie wiem czy córeczce chciałabym przebić, pomyślę jak będę miała:) ale tak jak któraś Mama napisała, dzieciaczki są same w sobie takie śliczne i słodkie, że upiększanie ich kolczykami to tylko fanaberie rodziców:)

Podpisuję się obiema rękami pod wypowiedzią aandzik86.

kolczyk u chłopaka

16 paź 2009 - 17:24:26

dzięki wszystkim za wypowiedzi
chociaż musze przyznać że teraz jestem bardziej skołowana niż byłam
ja jestem osobą bardzo tolerancyjną dlatego dziwią mnie wypowiedzi niektórych z was,ale przecież nie będziemy sie o to kłócić bo nie o to tu przecież chodzi,prawda?
no bo przecież gdyby wszyscy ludzie na świecie byli tacy sami to było by nudno ;-)

kolczyk u chłopaka

18 paź 2009 - 21:26:32

ja tylko napisze ze nie zawsze ale pamietajcie ze moze sie wdac infekcja, glownie dlatego jestem przeciwna przebijaniu uszu u malych dzieci. wtedy recze ze bedzie bolalo, a wy bedziecie plakac nad tym ze nie wzielyscie tego pod uwage. nie musi tak byc ale moze. zastanowcie sie wiec czy warto. ja juz nie raz slyszalam lamenty mamus jak to malenstwu wdala sie infekcja i ze szybko trzeba bylo wyjmowac kolczyki. jesli naprawde chcecie ryzykowac mozliwoscia czegos takiego u tak malych dzieci to wasza sprawa, ale zastanowcie sie czy warto.

kolczyk u chłopaka

18 paź 2009 - 21:48:58

a jak kolczyk dla chłopca t ktore uszko sie przebija prawe czy lewe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy