Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

01 paź 2010 - 21:55:51

Ja tez takmialam, jak skonczylam karmic piersia to po jakims miesiacu ( karmilam tylko 3m ) zaczely mi strasznie wypadac, ustopilo po okolo 2 m ale ostatnio nalozylam na wlosy szamponetke i znow mi strasznie wypadaja, wiecie moze czemu?

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

01 paź 2010 - 22:18:52

No to pięknie, bo mi też wypadają włosy, a mojej córy już dawno nie karmie piersią... Zresztą jak przestałam karmić, to włosy mi nie wypadały, a teraz... O matko! Włosy mi się tak sypią, że szok... Ktoś pisał o dermatologu... Ja miałam iść, bo nie dość, że włosy zaczęły mi strasznie wypadać to cera mi się zrobiła straszna :((

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

01 paź 2010 - 23:39:46

Też znam ten problem... Moja ma 2 i pół roku, dawno nie karmię, a mam wrażenie, że starciłam połowę włosów i nadal tracę.
VICHY Dercos oweszem pomaga, ale gdy tylko zakończyłam kurację (3 opakowań!) po dwóch tygodniach to samo- garściami je wyjmuję.
Obawiam się, ze tylko dermatolog i badania- w tym hormonalne- niezbędne.

Ciekawy artykuł na ten temat: http://www.resmedica.pl/pl/archiwum/ffxart40012.html

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

02 paź 2010 - 08:49:40

mi leca garsciami! doslownie jak myje pol wanny moich wlosow1 cale mieszkanie lenie sie jak pies!
to normalne w 3 miesiace po porodzie.. i jak karmisz piersia to jzu wogole..i wiem ze nic nie pomoze- musisz przeczekac..ja zrobilam wszelkie badania i sa ok..zelaza mam duzo i wyniki bardzo dobre.. dermatolog powiedzial ze taka natura po porodzie.. tzreba przeczekac..a wierz mi ja sie wystarszylam:)
scialema wlosy na krotko i jest znacznie lepiej;) bo wyvciagam wlosy jak po chemii..

przejdzie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki na start