Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

21 lis 2010 - 08:07:25

hej kup stary sposób skrzyp polny ten co sie bierze ino raz dziennie... ja brałam po 3 miesiacach kuracji włosy były mocne.
po ciazy mi mało wypadały nie wiem czy to zaleta elewitu tych witamin co brałam czy moj organizm tak poprostu miał.
ale włansie ostatnio mialm takie prpoblemy i skrzyp polny pomógł.

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

25 sty 2011 - 23:18:25

kobitki a stosowala ktoras z was wyciag ze skrzypu badz h-pantonen w czasie karmienia ?
w ostatnim tygodniu wszedzie "walaja "sie moje wlosy
czasem gdy 4 miesieczna coreczka zlapie mnie za kitke wyciaga mi prawie pasemka z glowy ;/

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 10:05:41

hej od 3 miesiaca po urodzeniu dziecka strasznie zaczely mi wypadac wlosy, jakie witaminy badz szampony polecacie na ta przypadlosc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-22 10:05 przez aneczka2214.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 10:14:33

zrob sobie badania , najlepiej sprawdz poziom zelaza , jeszcze ponoc jak jest pokarm w piersi to tez moga wypadac , ale najpierw zrob badania , z tego co wiem to nie ma szamponu na to zeby nie wypadaly włosy to tylko chwyty reklamowe pozdrawiam

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 10:20:46

Jest coś takiego jak łysienie poporodowe
Polecam iść z tym do dermatologa.

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 10:29:32

Nie denerwuj się, zapewne miałaś ładne włosy w czasie ciąży i mało ich wypadało. Dzieje się tak, ponieważ w czasie ciąży hormony hamują ich wypadanie, więc na głowie są nowe włosy oraz te, które normalnie już dawno by wypadły. Po porodzie zmienia się poziom hormonów i jednocześnie wypada wiele włosow. Mi wypadały garściami. Można je oczywiście obciąć ( jeśli jest z czego ) żeby je wzmocnić, choć ostatnio czytałam felieton, że nie ma to znaczenia na kondycje włosa, choć napewno jest ładniejszy bo nie rozdwojony.

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 10:35:10

Vichy dercos jedyne co działa .Mnie też masakrycznie wypadały włosy brałam /vitapil ale nie pomógł jedynie te ampułki Vichy

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 11:54:01

Świetny jest szampon firmy DERMENA. Można go dostać tylko w aptekach, kosztuje ok 25 zł, jest dosyć wydajny, ładnie pachnie. Niestety jak wszystkie specyfiki wyraźną poprawę (przynajmniej w moim przypadku) widać było po ok. 2 butelkach.

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 13:03:13

Mam dokladnie ten sam problem co Aneczka2214 wiec przylaczam sie do prosby o porady :)

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 14:03:10

Cytat
zara042010
Mam dokladnie ten sam problem co Aneczka2214 wiec przylaczam sie do prosby o porady :)


i ja również, od tygodnia włosy wypadają mi garściami wszedzie ich pełno...

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 14:10:38

u mnie jest tak samo, ale ja karmie piersia moze i dlatego :(

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 14:15:55

Piersia karmilam tylko przez miesiac (niestety nie mialam pokarmu, a moje malenstwio uwielbia jesc :)
Teraz moja corcia ma 5 miesiecy, a ja lysieje :) od okolo miesiaca.....jak nic sie nie zmieni to juz niedlugo przestanie mnie to smieszyc ://////

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 14:29:36

Do ok 6 miesiecy po porodzie wypadanie włosów to normalne. Zanim gospodarka hormonalna wroci do stanu sprzed ciazy - troche czasu minie.
Duze znaczenie ma to czy karmisz piersia czy nie . Polecam skrzyp i pokrzywe - dzialaja super nie tylko na wlosy ale i na paznokcie :)
Poza tym szampon i odzywka z czarnej rzepy - poki co nie ma sensu wydawac duzo kasy na preparaty skoro wypadanie to sprawa hormonów.
Martwic zaczelabym sie dopiero za 3-4 miesiace :)

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

22 wrz 2010 - 14:35:59

ja łykałam tabletki dla matek karmiących(miałam nadzieję na dłuuugie karmienie)i po obydwu ciążach miałam piękne i gęste włosy

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

01 paź 2010 - 21:47:51

mnie też od kilku tygodni zaczęły strasznie wypadać, masakra, wszędzie są góry włosów!
ale pamiętam, że przy pierwszym dziecku też tak miałam i nie miało znaczenia że karmiłam tylko miesiąc piersią. teraz karmię cały czasi to samo. to po prostu hormony i samo przejdzie:)
a fryzjerka doradziła mi picie tranu, ale ciężko mi się przemóc do tego obrzydlistwa, brrr:]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MYCIE GLOWY 2-WU LATCE