Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.477
Ostrzeżenia: 1/5

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

18 paź 2009 - 15:52:00

mam 2,5 letniego synka i w czasie ciazy przezyłam szok, bo miałam piekne wlosy grube, gdzie nigdy w zyciu takich nie miałam to dzieki ciazy włsoy nabrały gestosci i co dziwne wcale nie wypadały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

18 paź 2009 - 16:03:12

Myślę że będę musiała skorzystać z tych rad, chociaż są pracochłonne.. ale w moim przypadku chyba jedyne. Po ciąży, dokładnie po dwóch miesiącach strasznie zaczęły wypadać mi włosy, straciłam już połowę włosów, tragedia, w całym domu są włosy po prostu wszędzie. Co chwilę sprzątam i wiele to nie daje.. Nie mogę stosować nic ziołowego np belissy bo mam strasznie złe samopoczucie ze strony układu pokarmowego. Jem właściwie wszystko, zrobiłam badanie krwi ale nic nie wykazało, biorę witaminy, stosuję ampułki do wcierania w skórę głowy i szampon przeciwko wypadaniu ale jest niewielka różnica. Będę musiała zastosować jeszcze tradycyjne metody choć wiem że przy dwójce maluchów może być to trudne..

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

18 paź 2009 - 18:03:00

Ja naprawde poradzilabym Ci sprobowac ta odzywke z bursztyna wcira sie nia 2 raz dziennie ale naprawde efekty sa, mi tez strasznie wypadaly wlosy ale teraz po tej odzywce widze roznice..;) ona chyba kosztuje niecale 10 zl polecam...:)
http://www.sanusmarket.pl/jantar-odzywka-bursztynem-stymulujaca-wzmacniajaca-farmona-p-5937.html
podaje link jak ta odzywka wyglada..;) pozrawiam

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

26 kwi 2010 - 09:08:37

Herbata z pokrzywy i skrzypu + 3 tabletki dziennie skrzypu + tonik na wypadające włosy Schwarzkopf http://www.nigrini.pl/photos/a16f3a5bda35f1de87328623f0a1711f.jpg

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

02 wrz 2010 - 13:50:03

A czy ten cudowny środek można stosować przy karmieniu piersią? ja już ma dość swoich włosów, są dosłownie wszędzie

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

02 wrz 2010 - 14:28:26

Cytat
wera2604
mam 2,5 letniego synka i w czasie ciazy przezyłam szok, bo miałam piekne wlosy grube, gdzie nigdy w zyciu takich nie miałam to dzieki ciazy włsoy nabrały gestosci i co dziwne wcale nie wypadały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W czasie ciąży niemal każda z nas tak ma, to również zasługa gospodarki hormonalnej , ja mialam piękne , błyszczące i gęste włosy w ciąży, i świetna cerę, a teraz 6 tyg po zauważam , że włosy bardziej się przetłuszczają i już nie są takie ładne, także więcej ich wypada, a na twarzy od czasu do czasu coś wyskoczy..

I nie chce mi się czytać takich bzdur, jakie wypisujesz, to mnie obraża, bo bardzo dbam o siebie, dbałam i przed ciążą i w trakcię i teraz też, więc niby skąd te wszystkie negatywne objawy? oczywiście to także załuga gospodarki hormonalnej!

Myślisz, że Ty jedna na świecie dbasz o siebie i dlatego nie zauważasz żadnych negatywnych skutków pociązowych? a cała reszta kobiet , które rodziły to fleje ? no to niestety się mylisz!

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

02 wrz 2010 - 14:30:45

Ja przez całą ciążę brałam po jednej tabletce PRENATALU CLASSIC i po porodzie moja fryzjerka polecila mi nadal je brac,bo podobno takie wypadanie włosów po ciąży trwa do roku.Synek ma 9 miesięcy i nadal boire PRENATAL-muszę przyznac,że wypadanie włosów widocznie się zmniejszyło w stosunku do tego jak było zaraz po urodzeniu synka.

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

02 wrz 2010 - 14:47:29

Może wypróbuj WAX Henna to odżywka a bardziej maseczka sprzedawana w aptece za ok 20zł. Do wyboru masz do włosów jasnych i ciemnych. W ciąży aktualnie jej nie używam ale używałąm jak miałam bardzo zniszczone włosy i wypadały mi po farbowaniu i prostowaniu. Odżywiła mi włosy, miałam je gładsze po użyciu i zauważyłam, że mniej mi wypadają. Zregenerowały się, nie są jak na reklamach, ale tego żaden specyfik nie potrafi. Polecam Ci ją bo sama się przekonałam, ogólnie ma dobre opinie. Ale musisz używać ją systematycznie 2-3 razy w tyg

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

02 wrz 2010 - 15:07:24

to normalne że po ciąży zaczęły tobie wypadać włosy....w czasie ciąży robią się bardziej gęste a po ciąży wypadają.....niedługo mienie ten efekt , więc nie stresuj się że ci za dużo wypadnie ale witaminy nie zaszkodzą

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

26 paź 2010 - 10:14:08

kobietki,strasznie mi wypadaja włosy po ciazy,macie jakies sprawdzone porady?juz ich nie mam połowy a miałam takie piekne włosy.

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

26 paź 2010 - 10:26:04

Piekne wlosy sa skutkiem hormonow- w czasie ciazy kobieta kwitnie! cera sie zazwyczaj poprawia (jesli miala z nia klopoty) no i wlosy nie wypadaj- robia sie bujniejsze! ale po ciazy wszytko wraca do normy (hormony) i wlosy te ktore mialy wypasc wczesniej wypadaja teraz! ale to jest chwilowe i powinno przesc! (mowi to dyplomowana kosmetyczka- wiec wiem co mowie:))

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

26 paź 2010 - 10:27:39

mam podobny problem ,dopuki karmilam niebylo problemu teraz to lysa bede
moze to spowodowane dieta??????

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

26 paź 2010 - 10:29:07

mi to właśnie przechodzi, ufff:)

zaczęło się w czwartym miesiącu Saszy, teraz on skończył piąty i już pojedyńczo mi wypadają. a wcześniej była tragedia, garściami:)

także cierpliwości i niczego więcej nie potrzeba:)

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

26 paź 2010 - 10:33:36

a co robiłyscie?macie jakies sprawdzone rady?
mnie zaczelo sie z miesiac ponad temu, i niewiem ile jeszcze to potrwa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 10:34 przez klara2010.

STRATY POCIĄŻOWE-WYPADANIE WŁOSÓW

26 paź 2010 - 10:36:55

Cytat
kiki1983
mam podobny problem ,dopuki karmilam niebylo problemu teraz to lysa bede
moze to spowodowane dieta??????
no niestety nawet i karmienie nie uchroni przed tym :-(
Ja karmię wciąż i włosy wypadają,przy pierwszym dziecku tez tak miałam,po prostu trzeba to przeczekac ,życzę powodzenia sobie i wam zeby całkiem nie wyłysieć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pielęgnujemy ząbki-wątek zbiorczy