Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

29 minut temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

ja w ciąży przytyłam 24 kg. i dobrze sie z tym czułam bo zawsze byłam chudzielcem nie mogącym przytyć ale po 2 latach moja poprzednia waga niestety wróciła ...

cześć ja również miałam wahania z wagą :) przed ciążą 62 kg do porodu 82 kg (mimo ruchu i ograniczania z jedzeniem i rezygnacją z słodyczy) karmiłam piersią 9 miesięcy i spadło do 68 kg, potem SZOK zaczęły się senne dni, ogólne osłabienie i totalna niechęć do życia OKAZAŁO SIĘ że dostałam zapalenie TARCZYCY po ciąży które poszło w niesamowitą niedoczynność i z tego powodu nie mogłam zrzucić zbędnych kilogramów, a nawet zaczęłam je przybierać pomimo małych i niskokalorycznych porcji, dziś po 4 miesięcznej kuracji jodem (hormony) mogę powiedzieć że chęć do życia powróciła a opuchnięcie i wahania kilogramów się uspokoiły, waga spada w normalnym tempie 1 kg miesięcznie (uprawiam taniec i staram się odżywiać racjonalnie) choć nieraz pozwolę sobie na przyjemność. Radzę ci ZRÓB SOBIE TSH ŻEBY SPRAWDZIĆ TARCZYCĘ bo może okazać się że jest to przyczyna twoich problemów- pozdrawiam
a tu jest wątek o tarczycy na szafce http://forum.szafka.pl/53/495397/504789/tarczyca.html#msg-504789

zazdroszczę Wam Dziewczyny, moja waga znowu pnie się w góre, a niska nie jest- nie mam samozaparcia...;)

Ja przytyłam 28 kg, a udało mi się zrzucić sporo ponad 30 :)

hej dziewczyny
ja w ciazy przytyłam 32 kg wierzycie w to
przed ciazo wazyłam 55 kg
a dzis waze 56 kg po ciazy


i co wy na to:)

ja urodzilam coreczke 28 stycznia w ciazy przytylam tylko 8 kg bo cala wymiotowalam a 4 dni po porodzie mialam juz ponad 10 mniej
jak narazie udalo mi sie zrzucic tylko 15 kg bo tez mi tak strasznie waga skacze a na diete nie moge przejsc bo jeszcze karmie

Ashenta ja również karmiłam synka piersią przez 9 miesięcy i jakieś 2 miesiące temu zakończyłam karmić.Pod koniec ciąży ważyłam około 70 kg,po porodzie waga ustabilizowała sie na jakieś 53kg.Teraz troszke martwiłam sie ze jak zakończe karmienie małego to waga pójdzie w góre.Ale na szczeście tak sie nie stało.Cały czas jest w granicy 53 kg choć jem na co mam ochotę.
Może zwiększył Ci sie apetyt po zakończeniu karmienia?Ja na Twoim miejscu bym jadła normalnie,unikała słodkiego i więcej sie ruszała.Waga powinna sie z czasem ustabilizowac:)Czego serdecznie Ci zycze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-24 12:42 przez anka599.

Ja przed ciążą ważyłam 58 w czasie ciąży ponad 80, a teraz 50.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

w ciagu 3 tygodni zrzucilam 15 kg- zostalo 5 kg, takze nieduzo.

w ciąży przytyłam 16 kg i w 2 miesiące po porodzie wróciłam do swojej wagi 50kg

Cytat
dzidziusia
Witam.
Ja po ciąży ważyłam 98 kg :/
Teraz po 2,5 roku ważę 60 :)


Ja przed zajściem 64kg na 168cm w dzień porodu 94kg
A teraz po 19 miesiącach 61kg ;)

Dodam że nigdy w życiu nie stosowałam diety i nie mam zamiaru ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-24 18:33 przez emilia.

ja w pierwszej ciazy przytyłam 15 kg i zostało mi 6 kg ale w moim przypadku było to na plus bo wczesniej wazyłam 48-49kg.w drugiej ciazy przytyłam 10kg i chciałabym schudnac 3-4kg narazie pije duzo wody zero ziemniakow białego pieczywa mało słodyczy i kupiłam błonnik z ananasem i narazie sie sprawdza:)

a ja przed ciaza wazylam 50 kg,w ciazy przytylam 18 kg;/ i niestety teraz waze 59 kg. nie jem slodyczy,tlustych rzeczy,fast fodow i innych takich pierdol,cwicze,jem male posilki ,owoce,warzywa,chudy nabial a waga nadal stoi w miejscu:( a jestem 6,5 mies po porodzie....talk czy inaczej mam zaparcie i kiedys na pewno schudne ,a tak poza watkiem uzywala ktoras z was DERMAROLLER?? takie urzadzenie na rozstepy. troszke drastyczne ale chcialabym wiedziec czy ktorejs z Was pomoglo.

zweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

jak to zrobiłas ze tyle schudłas?

no właśnie, dziewczyny, powiedzcie mi, czy któraś z Was ćwiczy na rowerku w domu? bo planuję kupić sobie coś takiego - aby nie wychodzić biegać o 6 rano przy minus 15 ;/ CZy taki rowerek daje jakieś efekty?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki na start